סרטון פלאש

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
עבודה מקסימה!!!
באמת הייעוד המקורי של פלאש הוא תוכנת איור - - - -

אבל,
מה אתה הולך לעשות עם זה? איך אתה משווק את זה? איפה?
כמובן שאל תחשוף את כל הסודות, רק את העיקרון. אתה בטוח שזה יילך?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא עולה לי........ (סמיילי בוכה)
אני גולשת באקספלורר. זאת הבעיה?
אני גם כן רוצה לראות:
"מדהים
מדהים
מדהים......."

מי יעזור לי לראות?
ואם זה כל כך כבד איך קהל היעד יראה את זה?
אולי תעשה "מוביל" (לידר) שטוען בנתיים את הסרט?

אני לא הצלחתי לראות וחבל..............................................

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י טפטפת;108629:
עבודה מקסימה!!!
באמת הייעוד המקורי של פלאש הוא תוכנת איור - - - -

אבל,
מה אתה הולך לעשות עם זה? איך אתה משווק את זה? איפה?
כמובן שאל תחשוף את כל הסודות, רק את העיקרון. אתה בטוח שזה יילך?
שום דבר לא בטוח, אבל לדעתי אתר בסגנון כזה (עם פרשת שבוע ומשחקים ערכיים-יהודים) נחוץ מאוד בסביבה ה"תרבותית" הקיימת היום באינטרנט, אליה חשופים כמעט כולם. אני מאמין מאוד במטרה הזאת ובע"ה מנסה לעשות את שלי...

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י חדשה;108759:
לא עולה לי........ (סמיילי בוכה)
אני גולשת באקספלורר. זאת הבעיה?
אני גם כן רוצה לראות:
"מדהים
מדהים
מדהים......."

מי יעזור לי לראות?
ואם זה כל כך כבד איך קהל היעד יראה את זה?
אולי תעשה "מוביל" (לידר) שטוען בנתיים את הסרט?

אני לא הצלחתי לראות וחבל..............................................
זה לא כבד. האם יש לך "פלאש פלייר"? היו כמה עם בעיה דומה במק והתקנה של הפלייר הזה (במקרה שלך לפי. סי כמובן) עזרה...

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י ברק09;108763:
שום דבר לא בטוח, אבל לדעתי אתר בסגנון כזה (עם פרשת שבוע ומשחקים ערכיים-יהודים) נחוץ מאוד בסביבה ה"תרבותית" הקיימת היום באינטרנט, אליה חשופים כמעט כולם. אני מאמין מאוד במטרה הזאת ובע"ה מנסה לעשות את שלי...

ברק, העבודה מדהימה.
אבל המוצר... קשה לי להאמין שזה יילך.
תראה,
ילדים שחשופים לאינטרנט - יש להם דברים הרבה יותר מגרים לראות.
ובא נאמר שתלך על המגזר שמחזיק מחשב, ומראה סרטים לילדים, אבל לא אינטרנט. תפיץ את זה בדיסקים. כאן אולי יש לך יותר סיכוי.
אבל גם כאן המערכה קשה. כי בשוק רצים דיסקים חזקים מאד. מה שהעלה מאד את סף הגירוי. בשביל לתפוס ילד, אתה צריך משהו חזק יותר.

ואני מדגישה שוב, אני לא ממעיטה בערכה וברמתה של העבודה שלך. ממש לא.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י טפטפת;108887:
ברק, העבודה מדהימה.
אבל המוצר... קשה לי להאמין שזה יילך.
תראה,
ילדים שחשופים לאינטרנט - יש להם דברים הרבה יותר מגרים לראות.
ובא נאמר שתלך על המגזר שמחזיק מחשב, ומראה סרטים לילדים, אבל לא אינטרנט. תפיץ את זה בדיסקים. כאן אולי יש לך יותר סיכוי.
אבל גם כאן המערכה קשה. כי בשוק רצים דיסקים חזקים מאד. מה שהעלה מאד את סף הגירוי. בשביל לתפוס ילד, אתה צריך משהו חזק יותר.

ואני מדגישה שוב, אני לא ממעיטה בערכה וברמתה של העבודה שלך. ממש לא.
קודם כל תודה. את צודקת לגמרי לגבי סף הגירוי הויזואלי והתוכני של ילדים שמחוברים היום לאינטרנט אך זה תלוי מאוד בטווח הגילאים. ישנם מצד אחד ילדים קטנים אשר הוריהם מאפשרים להם לשחק באתרים המיועדים לגילם, כגון האתר המאוד פופולרי 'הופ', ילדים בגיל מאוד צעיר שעוד לא נחשפו לגירוים רבים ואתר הפעלה בשפה שלהם יכול לרתק אותם במשך שעות, וישנם ילדים בגילאים מתקדמים יותר שיש להם אינטרנט ועדיין בוחרים (בפיקוח ההורים כמובן, אבל גם מתוך בחירה אישית) לצפות באתרים תוכניים המיועדים לילדים ועוסקים בנושאי יהדות (ראי לדוגמא את הפופולריות העצומה לה זוכה האתר של 'מכון מאיר' בקרב הציבור הדתי-לאומי ובכלל). אני אישית מאמין במטרה - חינוך יהודי ערכי, ורואה באינטרנט ובשפה הויזואלית הרב גוונית שבתוכו כלי נכון ויעיל במלחמה המטורפת שמתנהלת היום על ליבם ומוחם של הילדים. אני מאמין שעל כל אחד מאיתנו לקחת חלק פעיל במלחמה הזו, איש איש וכליו הוא, ומתוך כך עליי להשתדל ככל שאוכל בע"ה ולעשות את שלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה