שיתוף בתהליך סרטון הדרכה - צביעה דיגיטלית - חלק א - צבעי בסיס

איור ודמויות. תוכן מקצועי

לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
שיתוף ציורי דיוקן שציירתי לאחרונה
היי לכל המאיירים/ות המוכשרים פה בפורום. טוב, שמי איריס ג’פרי, והאמת שאני די ישנה, אבל גם די חדשה כאן כיוון שזו הפעם הראשונה שמשתפת פה. מצרפת פה...
5.00 star(s) 4 דירוגים
שיתוף קטן +סרטון.
משתפת את הקהל בבניית דמות חדשה. וגם בפיתוח של הדמות. ויש גם סרטון קטן על הסקיצות: https://youtu.be/iW4h4BmhAn8 Building character 1...
4.50 star(s) 2 דירוגים

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
יפה מאוד ראיתי הכל,
אבל יש 2 שאלות חשובות שאני מרגיש שלא ענית עליהן בשום שלב של הסרטון,
וזה קצת חרה לי, וחבל.
והשאלות הן,
א. מי זה? את מי ציירת?
וב. מסכים לצייר אותי?
השאלה השניה שלך עונה על הראשונה :p

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם רק ריבוע אחד ללא אור וצל לוקח יותר מחצי שעה אז צביעה מלאה לעמוד קומיקס לוקח אולי כ 8 שעות..
מקווה שזה מתומחר בהתאם...!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
ואוו
אין לי מילים
חידשת כאן הרבה דברים וחיזקת דברים שהיו לי איפשהו בתודעה בלי תרגום לזה שזה מה שצריך לעשות!
פשוט תודה!
נשמח לעוד שיתופים מעין אלו

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
אם רק ריבוע אחד ללא אור וצל לוקח יותר מחצי שעה אז צביעה מלאה לעמוד קומיקס לוקח אולי כ 8 שעות..
מקווה שזה מתומחר בהתאם...!
מצחיק אתה,
נראה לך שאני עובד בכזה קצב? זה בשביל ההדרכה, התעכבתי על כל דבר, עשיתי כמה דברים בכמה טכניקות שונות וכו' והשמעתי את עצמי חושב בקול כדי שאפשר יהיה ללמוד מזה,
בעבודה רגילה, מה שעשיתי בפנל הזה יכול לקחת לי חמש דקות.

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
ואוו
אין לי מילים
חידשת כאן הרבה דברים וחיזקת דברים שהיו לי איפשהו בתודעה בלי תרגום לזה שזה מה שצריך לעשות!
פשוט תודה!
נשמח לעוד שיתופים מעין אלו
שמח מאוד לשמוע,
אני אמשיך בעז"ה.

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
אגב - אני לא חושב שכל מה שאני מראה כאן זה "מה שצריך לעשות", - זה רק איך שאני עובד.
וגם לגבי הטכניקות - ובמיוחד בפוטושופ - יש 1000 דרכים שונות לעשות את אותו דבר, לכן אני מנסה להראות כמה אפשרויות שונות להגיע לאותה תוצאה.
זה יבוא יותר לביטוי בהדרכות הבאות בעז"ה.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!
מחכים!
ו... מחכים לחלק הבא!!

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
פעם ראשונה שאני מגיבה פה.... אבל הייתי חייבת... וואו... והייתי שמחה לעוד שיתופים כאלה
עושה לי חשק להתמקצע גם בציור (בנוסף לע. גרפי)

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
"פעם ראשונה שאני מגיבה פה.... אבל הייתי חייבת... וואו... והייתי שמחה לעוד שיתופים כאלה
עושה לי חשק להתמקצע גם בציור (בנוסף לע. גרפי) "

טוב, עם כזה עידוד, אני יעבוד על החלק השני בעז"ה

lab

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
למה אתה לא משטח אפקטים
ככה
1581929383856.png

אולי מעניין אותך גם...

נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
מזל טוב! למה (ומדוע) התחפשתם??
פעם בשנה יש לנו את פורים. בפורים מתחפשים. שבועות וחודשים לפני פורים יושבות האמהות על המדוכה ודנות בנושא בכובד ראש. למה יתחפש שלומי, לאריה או...
מחשבות על היום שאחרי...
כמה קשה לתפוס בשכל אנושי שיום אחד זה ייגמר יום אחד אצטרך להמשיך הלאה, אצטרך ללכת למקום אחר למקום שטיפות הגשם כבר לא ירטיבו את הרחוב יום אחד יהיה...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...

אולי מעניין אותך גם...

הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
מזל טוב! למה (ומדוע) התחפשתם??
פעם בשנה יש לנו את פורים. בפורים מתחפשים. שבועות וחודשים לפני פורים יושבות האמהות על המדוכה ודנות בנושא בכובד ראש. למה יתחפש שלומי, לאריה או...
מחשבות על היום שאחרי...
כמה קשה לתפוס בשכל אנושי שיום אחד זה ייגמר יום אחד אצטרך להמשיך הלאה, אצטרך ללכת למקום אחר למקום שטיפות הגשם כבר לא ירטיבו את הרחוב יום אחד יהיה...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

235

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג