סקר על רמת בית שמש ד

לאיזה מגזר אתם שייכים

• חסידי

הצבעות: 85 49.7%
  • ירושלמי

הצבעות: 19 11.1%
  • עדות המזרח

הצבעות: 16 9.4%
  • ליטאי

הצבעות: 45 26.3%
  • חב"ד

הצבעות: 3 1.8%
  • דתי לאומי

הצבעות: 0 0.0%
  • אחר

הצבעות: 3 1.8%

• סה"כ מצביעים
    171
  • הסקר נסגר .
מצב
הנושא נעול.

די

משתמש סופר מקצוען
בשכונות החרדיות המובהקות (דהיינו לא כולל רמה א' ועוד שכונה) אין בבית שמש יותר מודרנים (ברמה של לב ודרך) מביתר.
בקריה חפציבה ורמה ב' אין כמעט מודרנים.
ברמה א' ג' וד' יש יותר מודרנים מביתר.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש הרבה סברות לכאן ולכאן, לכל הצדדים, למה זה לא 100% מדוייק, וזה מתקזז מצד לצד.
אלא אם כן יש משהו מוכח ובסדר גודל גדול שיכול לומר שזה לא רק מצביע מסויים (למשל, אם דגל יחתמו הסכם עם בויאן ובאבוב, לא נוכל לומר שיש הסתברות שמצביעי דגל הם רק ליטאים, וזה אחוז זניח שנוסף, אבל כשדגל לא חתמו איתם ונודע לנו שיש אנשים משם שעל דעת עצמם מרגישים חובת הכרת הטוב לדגל... או יותר חד אם נגיד שדגל עזרו להם ולכן כנראה יש כאלה שהצביעו כהכרת הטוב, זה אחוז זניח שמתקזז, כי אפשר למצא בכל מפלגה מה עוד ומי עוד הצביע לה).

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
יש ידיעות סותרות בענין הזה. האם זה מבוסס?
אני מתעסק במכירה ישירות לבתים ורוב רובם של הלקוחות שלי הם ליטאים
אני מפרסם באופן שווה בכל רמה ד' ואני רואה שבד' 4 יש אחוז גבוה באופן יחסי וגם אני מכיר הרבה ליטאים שקנו שם ושמעתי ממתווכים שחסידים מכרו שם כדי לעבור לד' 3 וכן להיפך
אני חושב שד' 3 היא הכי חסידית מכולם לאחמ"כ ד1 שגם אחוז גדול של חסידים ולאחמ"כ ד2 שיש שם אחוז די גדול של ליטאים והכי ליטאית תהיה ד4
אין לי כח לעבור קלפיות ולבדוק אולם זה נראה לי המצב

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
שימו לב לדבר נוסף
בשונה מהחסידים לליטאים לוקח הרבה זמן להגיע לשכונה חדשה
הם חייבים שהכל יהיה מפותח וכו
לכן אני חושב שרוב השכירויות בד' בעלי הדירה הם ליטאים שיגיעו באיזה שהוא שלב (השערה שאשמח אם מישהו יצליח להוכיח אם היא נכונה או לא)

ישמח חתנים

משתמש חדש
שימו לב לדבר נוסף
לכן אני חושב שרוב השכירויות בד' בעלי הדירה הם ליטאים שיגיעו באיזה שהוא שלב (השערה שאשמח אם מישהו יצליח להוכיח אם היא נכונה או לא)
זה לא נכון.

ישמח חתנים

משתמש חדש
שימו לב לדבר נוסף

אני מפרסם באופן שווה בכל רמה ד' ואני רואה שבד' 4 יש אחוז גבוה באופן יחסי וגם אני מכיר הרבה ליטאים שקנו שם ושמעתי ממתווכים שחסידים מכרו שם כדי לעבור לד' 3 וכן להיפך
אני חושב שד' 3 היא הכי חסידית מכולם לאחמ"כ ד1 שגם אחוז גדול של חסידים ולאחמ"כ ד2 שיש שם אחוז די גדול של ליטאים והכי ליטאית תהיה ד4
אין לי כח לעבור קלפיות ולבדוק אולם זה נראה לי המ

אין לי כח לעבור קלפיות ולבדוק אולם זה נראה לי המצב
אני קצת מעורב בשכונה ויש לי רשימה של כמה מאות חסידים שקנו שם דירות בשוק חופשי (מלבד הזוכים במחיר למשתכן)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה