התייעצות סקר מכוני טיפול בלייזר

• פותח הנושא T E
  • פורסם בתאריך

על איזה מכון את ממליצה? (מנסיון)

• Total voters
    234

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני בדיוק עכשיו מבררת על זה גם

אני רואה שציינתם פה שהמרווח בין טיפול לטיפול מראה על האיכות ועל יעילות הטיפול
אשמח לקבל הסבר למה?

יש איזה מכון עכשיו שאני מתלבטת עם ללכת לשם , אחותי התחילה לאחרונה שם טיפול ואז היא נכנסה להריון
אבל היא אמרה לי שזה המקום הכי זול בצפון, (ע"י גויה הנהלה יהודית)
מרווח בין טיפול לטיפול זה חודש.
10 טיפולים אחראיות לכל החיים!
סה"כ 1000 ש"ח!!!

לאחר קריאת האשכול פה , אני מבינה שהמחיר נמוך מאוד, והטיפול סמוך מידיי
מה אתם אומרות? שווה? כדאי? ממולץ? לא מוומלץ? וכו'
אשמח לדעתכם.

T E

משתמש צעיר
אבל היא אמרה לי שזה המקום הכי זול בצפון, (ע"י גויה הנהלה יהודית)
מרווח בין טיפול לטיפול זה חודש.
10 טיפולים אחראיות לכל החיים!
סה"כ 1000 ש"ח!!!

לאחר קריאת האשכול פה , אני מבינה שהמחיר נמוך מאוד, והטיפול סמוך מידיי
אשמח לדעתכם.
נשמע קצת חשוד,
מחיר ריצפה בשביל אחריות לכל החיים..

קרמלה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
ברור שווה את הרי רוצה לסיים עם זה חודש זה סבבה לגמרי..,הלוואי והיו נותנים לי באמריקן לייזר לעשות כל חודש כבר הייתי מסיימת שם
אני גם התחלתי עכשיו הסרה באמריקן לייזר אחרי הטיפול הראשון תוך כמה זמן השיער אמור לגדול?
תלוי איזה מספר טיפול ואיזה סוג עור

Miir

משתמש צעיר
ממליצה בחום על אפילוגיק,
מכבדים לקוחות ברמה גבוהה
שירות אישי ומסור,
מכשירים מתקדמים,
זמינות,
המלצה מיוחדת על רינה,
מצוינת אנושית ונחמדה במיוחד.

edemar

משתמש צעיר
ממליצה מאוד על אריאלה ביוטי ליד קניון איילון יש תוצאות השירות 100% לא מחכה הרבה זמן לתור אין כמעט כאבים בקיצור אני ממש נהנית ויש לי אחיות במכונים אחרים ככה שאני שומעת סיפורים וגםם ממה שקראתי פה...
ואגב מי שרוצה מתארגנת אצלה עכשיו קבוצה משהו שמוזיל את המחיר....

adin

משתמש צעיר
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
מאד מאד לא ממליצה על אפילוג'יק, לא הצלחתי להבין מה המניעים של זאת שהכינה את הסקר ולא הכניסה אופציה של-
  1. רק לא אפילוג'יק-לא מרוצה מהתוצאות ולא מחדשים מכשירים- או שעד שמחדשים ומביאים מכשיר יעיל וטוב עם טכנולוגיה שמקררת את העור תוך כדי טיפול-מה שהופך את הטיפול
    (במקומות רגישים במיוחד) מבלתי נסבל לנסבל- אז מחזירים אותו חזרה לחברה משיקולים רוחיים נטו!!! ונותנים לך להסתדר עם המכשיר השני שיש במכון גם אם זה אומר שאחרי כל טיפול תצטרכי לחכות שעה במכון ולא להפסיק למרוח משחות וקרמים מקרמים שונים כדי לא להישאר עם כוויות וצלקות לכמה שבועות טובים, השרות בסניף בי-ם לא מהטובים, צביעות וחנופה עד שאת מתחילה לדבר על הכסף שכמובן שילמת הכל מראש בזמן שלא עשית רבע מהטיפולים, ולכי תבקשי את הכסף בחזרה..
המלצתי-שומרת נפשה וכספה-תתרחק משם....................

עוסי"ת לעניין

משתמש צעיר
מאד מאד לא ממליצה על אפילוג'יק, לא הצלחתי להבין מה המניעים של זאת שהכינה את הסקר ולא הכניסה אופציה של-
  1. רק לא אפילוג'יק-לא מרוצה מהתוצאות ולא מחדשים מכשירים- או שעד שמחדשים ומביאים מכשיר יעיל וטוב עם טכנולוגיה שמקררת את העור תוך כדי טיפול-מה שהופך את הטיפול
    (במקומות רגישים במיוחד) מבלתי נסבל לנסבל- אז מחזירים אותו חזרה לחברה משיקולים רוחיים נטו!!! ונותנים לך להסתדר עם המכשיר השני שיש במכון גם אם זה אומר שאחרי כל טיפול תצטרכי לחכות שעה במכון ולא להפסיק למרוח משחות וקרמים מקרמים שונים כדי לא להישאר עם כוויות וצלקות לכמה שבועות טובים, השרות בסניף בי-ם לא מהטובים, צביעות וחנופה עד שאת מתחילה לדבר על הכסף שכמובן שילמת הכל מראש בזמן שלא עשית רבע מהטיפולים, ולכי תבקשי את הכסף בחזרה..
המלצתי-שומרת נפשה וכספה-תתרחק משם....................
@adin אני כ"כ מסכימה ומזדהה עם כל מילה שאת אומרת.
שמחה (או שזה מאד עצוב) שעוד מישהי חווה את מה שאני חווה שם.
לברוח מהמקום כמו מאש!!!!!

T E

משתמש צעיר
מניעים טהורים (ונתונים אישיים)בלבד,
אני בסך הכל גרה מחוץ לירושלים ולכן לא מאד התעקבתי מאד על אפילוג'יק,
מה שבכניסה לעיר שווה בדיקה מבחינתי..

adin

משתמש צעיר
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
מניעים טהורים (ונתונים אישיים)בלבד,
אני בסך הכל גרה מחוץ לירושלים ולכן לא מאד התעקבתי מאד על אפילוג'יק,
מה שבכניסה לעיר שווה בדיקה מבחינתי..
אוקיי, בסדר, אבל תרשי לי לציין שכשאת מרימה כזה סקר בפורום הזה, עוד הרבה בנות הולכות להיעזר בזה (מן הסתם)-אז זה לטובת הכלל, ואם את נותנת לכל מכון סיבה למה כן, תכניסי גם את האופציה למה לא...
וגם בשבילך אגב, זה שהכנסת את אפילוג'יק לרשימה אומר שיש לך צד ללכת לשם כמו שכתבת-
"אפילוג'יק- יקר אבל יש התחייבות לכל החיים, שווה להגיע מחוץ לעיר..."
אז כפי שראית בהצבעות הרבה הצביעו שכדאי ללכת לשם, אבל מה עם כל אלו שחושבות שלא? פספת אותם......
בהצלחה!

N.H

משתמש רשום
ממליצים של דבי וולף? אורלי פרידמן?
תודה מראש!
הייתי אצל אורלי פרידמן בהצעת מחיר.
היא הציעה לי 2 אזורים 10 טיפולים 2,100 בעוד שלחברה שלי הציעה כל הגוף כולל פנים טיפולים ללא הגבלה ב-6,000. הזכיר לי סיפורים של מכונים אחרים שתקעו מחירים בלי קשר ובסוף פשטו את הרגל.
אהה, לחברה נוספת היא הציעה כל הגוף כולל פנים טיפולים ללא הגבלה ב-8,000. ואם היא תארגן קבוצה של 20 בנות אז ב7,000.
אותי זה הרתיע החוסר אחידות והבדלים מטורפים בין אחד לאחד. יש לי ניסיון עם מכון אחר שנגמר ברע...

למעלה