סקר מוזיקלי מעניין כנסו ותשתתפו בהגרלה

מיהו הסט המקומפרס מבין השלושה

• קובץ מספר 1

הצבעות: 5 9.4%
  • קובץ מספר 2

הצבעות: 36 67.9%
  • קובץ מספר 3

הצבעות: 8 15.1%
  • לא מצליח/ה לזהות

הצבעות: 4 7.5%

• סה"כ מצביעים
    53

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בעקבות מה שדנו כאן בעבר האם קימפרוס לסטים של קורג פוגע בסאונד וגם כמה קלידנים ששאלו אותי האם הקימפרוס שאעשה להם יפגע בסאונד, העלתי כאן 3 הקלטות קצרות כדקה וחצי, 2 מהם לא מקומפרסים ואחד מקומפרס, ואני רוצה לדעת האם אתם מזהים מיהו המקומפרס. שניהם ניגנתי על אותו כלי, אותו מקצב ואותו צליל. בין טעינת סט לסט מחקתי את כל הסמפלר כליל כך שלא נשאר כלום מהקודם. בין העונים אני יגריל סידור מקצועי, שילוב והמרה לסט שלכם לקורג (יש גם אפשרות אחרת), בסוף אפרסם את התוצאות בע"ה. סליחה על הנגינה הלא מוצלחת תתמקדו רק באיכות הסאונד

קבצים מצורפים

• ‏‏seker 1 -.MP3
    2.7 MB · צפיות: 127
  • ‏‏seker 2 -.MP3
    2.4 MB · צפיות: 106
  • ‏‏seker 3 -.MP3
    2.7 MB · צפיות: 107

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נו מה תכלס'...........?
מסקנה שלי
מוזיקאים שומעים מיד את ההבדל
אנשים רגילים פחות
עיינו פה בהצבעות על הסקר
בפורום מוזיקה - 14 מתוך 16 זיהו את אותו קובץ
באיש את רעהו
רק 8 זיהו וכל השאר מפוזר בין שאר האופציות (כולל 4 שלא מזהים כלל)

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מסקנה שלי
מוזיקאים שומעים מיד את ההבדל
אנשים רגילים פחות
עיינו פה בהצבעות על הסקר
בפורום מוזיקה - 14 מתוך 16 זיהו את אותו קובץ
באיש את רעהו
רק 8 זיהו וכל השאר מפוזר בין שאר האופציות (כולל 4 שלא מזהים כלל)
כנראה שיש הבדל בין שמיעה של מוזיקאים לאחרים, זה באמת מעניין, אבל... לעצם שאלת הסקר חכו לתשובה, זה הולך להיות מעניין.

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נו מה תכלס'...........?
תודה לעונים, מתנצל על המתיחה. אני יסביר למה אני לא מפרסם עדיין עד עכשיו השתתפו בסקר כארבעים איש ואני רוצה להגיע ל100 כדי שזה יהיה מדויק יותר, כי ממש כמעט כל קלידן שאני מציע לו קימפרוס שואל אותי את השאלה הזאת, לכן אני רוצה שזה יהיה מקצועי שלא יהיה אפשר לתרץ תרוצים. יש למישהו רעיון איך לזרז את העונים?

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה לכל העונים. לצורך ההגרלה מי שענה בבקשה שיצלצל כאן או יכתוב את שם הניק. בע"ה כשיהיה לי את הרשימה של כל העונים (מאמין שמחר) אפרסם את התשובה.בנתיים אפשר עדיין לענות ולהצטרף להגרלה על סידור מקצועי שילוב והמרת סטים לקלידים של קורג, או רישיון מקורי (לא פריצה) לאנטי וירוס ESET ברמת הגנה המתקדמת לשנה.

נערך לאחרונה ב:

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנה התשובה המפתיעה הסט המקומפרס הוא מס' 3. מתוך כמעט 70 עונים רק 6-7 אחוז בחרו בקובץ מס' 3. המסקנה היא שמעל 90% לא הצליחו לשמוע איכות פחותה בקימפרוס אפי' שניסו לשמוע משהו כזה באחד מול אחד, זאת התוצאה של הסקר. מה שאומר שבטח בהופעה א"א להרגיש משהו פחות איכותי. יותר מזה אחד המוזקאים המוכשרים כאן בפורום אמר לי שהוא הקשיב ל3 הקבצים במוניטורים וקובץ מס' 3 נשמע הכי איכותי. ההסבר לדעתי פשוט הדגימות לא נדגמות מחדש במס' דגימות קטן יותר לשניה, זה אותם הדגימות רק דחוסות, והראיה שאפשר לפתוח אותם בחזרה כמו שהיו, זה בדיוק כמו שדוחסים קובץ בכדי לשלוח במייל ואח"כ פותחים.

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לגבי ההגרלה אני מוכרח לחכות עד שכולם ירשמו את עצמם, וגם בפורום איש את רעהו מחקו לי את האשכול, טעות שלי שלא ביקשתי להירשם מההתחלה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הנה התשובה המפתיעה הסט המקומפרס הוא מס' 3. מתוך כמעט 70 עונים רק 6-7 אחוז בחרו בקובץ מס' 3. המסקנה היא שמעל 90% לא הצליחו לשמוע איכות פחותה בקימפרוס אפי' שניסו לשמוע משהו כזה באחד מול אחד, זאת התוצאה של הסקר.
שאני אבין, קימפרוס זה כמו המרה שעושים לקובץ גדול במפעל הפורמטים ?
מה שאומר שבטח בהופעה א"א להרגיש משהו פחות איכותי.
בהופעה מישהו שם לב בכלל אם יש משהו לא איכותי ??
כולם רוקדים ולא שמים לב בכלל !
גם אם תנגן על PA600 בהופעה עם סאונדמן ולא על PA4 לא ישימו לב ;) (כמעט...)

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זכה בהגרלה הניק מלכי:)
(לא הצלחתי לתייג את זה) תצרו קשר במייל SASON356 גימייל

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זכה בהגרלה הניק מלכי:)
(לא הצלחתי לתייג את זה) תצרו קשר במייל SASON356 גימייל
איזה מלכי ?
יש הרבה
1624396318108.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה