דרוש מידע סקר חולצות בסיס רגילות

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי מכירה של חולצות בסיס ורציתי לדעת מה הכי ממולץ בחולצות בסיס רגיל ומחיר אשמח לתגובות

חגיתי

משתמש מקצוען
מחיר אני משלמת עד 50 שח לחולצה
והייתי שמחה שלא יתרחבו לי אחרי כביסות
אמרו לי פעם לכבס על 30 מעלות וזה לא יקרה אבל למרות שהקפדתי על כך באיזשהוא דלב השרוולים מתרחבים ונראים לא יפה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה חברה?

אני וביתי

משתמש מקצוען
צוואר יפה לא פתוח ולא חנוק. עדיפות בלי תיפר בצואר (כמו של אביבית וייצמן שזה מקופל כלפי פנים ) וכמובן מעל הכל בד נעים לא דוהה ולא מוציא צ'יפים.
מחיר אם זה חולצות טובות באזור 60-80
תלוי כמה באמת תשקיעו בהם.

אני וביתי

משתמש מקצוען
צוואר יפה לא פתוח ולא חנוק. עדיפות בלי תיפר בצואר (כמו של אביבית וייצמן שזה מקופל כלפי פנים ) וכמובן מעל הכל בד נעים לא דוהה ולא מוציא צ'יפים.
מחיר אם זה חולצות טובות באזור 60-80
תלוי כמה באמת תשקיעו בהם.

אני שנים הייתי קונה באביבית רק לאחרונה הם החליפו בד והאיכות שלהם שווה היום זבל!! צפים וחוטים פרומים והכי זה השרות שאת מגיעה עם חולצה שלבשתי פעם אחת וכולה צפים (אחרי 8 שנים שאני הולכת רק עם חולצות שלהם אני מכירה מעולה את הסחורה )
מקשקשים לך משהו על שרשרת (צפים בשרוול ) וחצאית שהוציאה על החולצה בקיצור. . אני אחרי פעמים של אוגמת נפ ש סיימתי איתם יש לציין שכל חולצה עולה 90! אבל הם עד השנה היו מצדיקות את המחיר היום כבר לא .
אז אם תעשי משהו דומה לזה בפתח הצוואר אני הראשונה שקונה! כמובן בד איכותי.

שמרלינג

משתמש מקצוען
אני קונה של חברת סטאר דאסט, חולצות מצוינות ממש.
הצוארון סגור היטב ולא חונק, עומד יפה, שרוולים די צמודים, צבע מצוין שלא יורד גם אחרי אלף כביסות,מנסיון של 5-6 שנים לפחות. הם עולות 60 ש"ח.

דיגיקלי

משתמש מקצוען
יש של מלכה כהן גם מעולות
באמת מה שצריך זה:
צנוע,
נח,
מחזיק מעמד- בלי צ'פים וכד'
ועדיף כמובן עם רוכסן מאחורה (אבל שלא ישבר אחרי יומיים...)
בהצלחה

נעמישרה

משתמש פעיל
יש לי מכירה של חולצות בסיס ורציתי לדעת מה הכי ממולץ בחולצות בסיס רגיל ומחיר אשמח לתגובות
מאד חשוב שהתפר של הצוואר לא יראה כמו גופיה. ולא יהיה חנוק מידי אבל צנוע מספיק. שרוולים צמודים. בד נוח איכותי.

k1234

משתמש פעיל
שהפתח של הצוואר יהיה עדין ז"א כמו של שמיז נאמר לא איזה תוספת בד שנראה כמו גופיה ושיהיה מספיק סגור אבל לא חונק ובד שלא מוציא צפים ולא מתרחב

אני וביתי

משתמש מקצוען
הצוארון סגור היטב ולא חונק, עומד יפה, שרוולים די צמודים, צבע מצוין שלא יורד גם אחרי אלף כביסות,מנסיון של 5-6 שנים לפחות. הם עולות 60 ש"ח.
מאיפה קונים אותם ומה המחיר?
זה מאוד זול תמיד שילמתי 90

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אלגנט פריז חולצות מעולות,80 לחולצה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אני אוהבת מאוד את של CHOICE, גם תפר יפה בצוואר, גם זולות (45 שח) וגם לא מוציאות צפים.
אבל הן יחסית רק שנה אצלי.
אלה של STAR DUST נמצאות אצלי שנים (אפילו מעל 5) בלי להוציא צפים ובלי להתפורר. אז זו מעלה גדולה מאוד.

אני לא מהאלה שמשלמות מלא על חולצות בסיס.

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
חולצות כמו של CHOICE הכי אהבתי
בעיקר כי אין 'פספול' בצוואר שלדעתי עושה מראה פשוט לחולצה..

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
חולצות של CHEMISE אין עליהם!!
סגורות טוב ולא חונק לא דוהה לא מוציא צ'פים ולא מתרחב גם אחרי שימוש של שנים!
יש להם כמה סוגים. יש לי 2 או 3 שונים מהם. חלק מצויינים וחלק נהרסו אחרי כביסה אחת

זהביתי

משתמש צעיר

מאיפה קונים אותם ומה המחיר?
זה מאוד זול תמיד שילמתי 90

אם אתן בני ברקיות
אז תדעו שבבר-כל המרכזי בשלמה המלך יש את החולצות האלו ב-42 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה