בקשה סקר בנושא 'שנה טובה'

האם אתם שולחים לסבתות שנה טובה? והאם תשלחו שנה טובה שניתנת לצפייה במייל בלבד? (ללא הדפסה)

• סה"כ מצביעים
    171
  • הסקר נסגר .

קפפוצצינו

משתמש מקצוען
בתור סבתא...
יש לי זוג אחד שנוהג לשלוח לי את התמונות במייל.
לפעמים מתחשק לי לשלוח להם חזרה תמונות של שניצלים, עוגות, צעצועים ושאר פינוקים שאני נוהגת לפרגן מידי פעם, שיבינו את הרמז...
במייל זה מפתיע, משמח ומהנה מאד, אבל לא כתחליף לדבר האמיתי שאפשר לתלות מול העינים ולהנות.
את תולה את התמונות?
כי אם לא תולים עדיף כבר לשלוח במייל

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סקר מעניין!!

אצלנו לסבתא אחת יש מייל ולשנייה אין אבל לשתיהן אנחנו שולחים רק מודפס גם ישירות מהגנים וגם מושקע יותר ישירות מאיתנו. (גם בתקופה שגרו בחו''ל והיה קצת מסובך לשלוח...)

אישית גם אם הסבתא הנכבדה בת 32 אני נגד לשלוח דבר כזה במייל זה לא ברכה של שבת שלום מידי שבוע זה אחת למס' חודשים ששולחים משהו מושקע עם תמונה של הילדים (אם לא פעם בשנה למי ששולח רק כדי לא לחרוג ממנהג שנה טובה...) אז למה לא להשקיע ולשלו משהו שיעמוד חי ונושם מול העיניים...

m_f

משתמש רשום
כמה עולה העיצוב וההדפסה של המגנט לסבתא?

תמממממי

משתמש פעיל
יש משפט מגניב
לסבא וסבתא היקרים
שנה טובה - כמוכם
ומתוקה כמונו
אין על מודפס למרות שאצלי לרוב הסתות יש מייל
ביומיום שולחם במייל אבל בחגים ברור מודפס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה