בקשה סקר בנושא 'שנה טובה'

מאמרים אחרונים

הצעה לסדר - פרק 5
פרק 5 "שב, ניצן. מה בפיך", גיא אלון אוחז כוס תה מעלה ניחוח תערובת צמחים. "מצאתי פרטנר. מדובר במיכה מאירי, אדם חרדי, עוזר של ח"כ צביאלי. אומר לך...
השד יצא מן המעיין
בסד 'אמא, אני יוצאת למעיין השדים'. רנה מתכופפת ונושקת על הלחי הצמוקה. 'את בטוחה? יש לך מספיק כוח?' ריסיה הכהים של האם מעפעפים פעם ופעמיים. הגיל...
פור-שף  4CHEF
זה התחיל בגל הראשון של הקורונה. קורס אינדיזיין אין לימודים בבית פרוג אלא בבית עם פרוג :) כשבועז אמר בשיעור הרביעי בערך להתחיל לחשוב על עבודות...
4.67 star(s) 3 ratings
להופיע על במה בלי לעלות עליה! טעם חדש של כתיבה יצירתית.
ב"ה. להופיע על במה בלי לעלות עליה! טעם חדש של כתיבה יצירתית. אם אתם בעלי חגורה כתומה, מן הסתם יש לכם ניסיון רב בכתיבת סיפורים ושירים. היעד...

האם אתם שולחים לסבתות שנה טובה? והאם תשלחו שנה טובה שניתנת לצפייה במייל בלבד? (ללא הדפסה)

• Total voters
    171
  • Poll closed .

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים
היי'
אשמח שתענו על הסקר, אם משהו לא ברור לכם או שיש לכם להוסיף אפשרות נוספת, אשמח שתכתבו.
ותקפיצו:cool:
תודה רבה.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים

אסתטיקה

משתמש מקצוען
בתור סבתא...
יש לי זוג אחד שנוהג לשלוח לי את התמונות במייל.
לפעמים מתחשק לי לשלוח להם חזרה תמונות של שניצלים, עוגות, צעצועים ושאר פינוקים שאני נוהגת לפרגן מידי פעם, שיבינו את הרמז...
במייל זה מפתיע, משמח ומהנה מאד, אבל לא כתחליף לדבר האמיתי שאפשר לתלות מול העינים ולהנות.

eg

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
בתור סבתא...
יש לי זוג אחד שנוהג לשלוח לי את התמונות במייל.
לפעמים מתחשק לי לשלוח להם חזרה תמונות של שניצלים, עוגות, צעצועים ושאר פינוקים שאני נוהגת לפרגן מידי פעם, שיבינו את הרמז...
במייל זה מפתיע, משמח ומהנה מאד, אבל לא כתחליף לדבר האמיתי שאפשר לתלות מול העינים ולהנות.
למה שלא תגידי להם את זה?
הכי טוב כנות...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שולחת כל כמה ימים תמונה במייל ולשנה טובה אני שולחת מודפס.

למעלה