סקר | באיזה תוכנה את/ה משתמש/ת ליצירת אנימציה?

באיזה תוכנה אתם עושים אנימציה? (שימו לב! א"א לשנות את ההצבעה)

• סה"כ מצביעים
    82

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אין לי מושג איך עושים זאת..

פדהאל לסיים סיפורים , בפרמייר עצמה ניתן ליצור אנימציות מדהימות [שאף אחד לא יאמין שנוצרו שם] עם תוספים קלים.
כמו FilmImpact וזה נראה עבודה אפטריסטית לחלוטין!!!
כך שזה לא ממש משנה מה התוכנה אלא איך עובדים עם הכלים שברשותינו. וכמה מוכנים להשקיע עד לתוצאה המושלמת .

brachi :)
אני בתחום כבר למעלה מ13 שנים, למדתי מהאינטרנט והתקדמתי משם המון. [התחלתי עם אתר בשם 2CREATE הישן והנושן... ומשם קניתי דיסקים של ערן והיום אין לי סבלנות לשמוע בעברית .. בד"כ ההסברים מאד מלאים.. עם חפירות בלי קשר.. חובבת יותר את התיקתוק של הידע וההרצה של התהליכים]

השקעה של חצי שעה ביום ללמידה, המון ס"ד!!! וב"ה גם כישרון ותפיסה מאד חזקים שזה פלוס ענק.

המלצה למי שרוצה ללמוד יש באתרים המצורפים פה טוןןןןןן של ידע וחומר למידה . [רובם בתשלום , חלקם במסלול חינמי לכמה ימים ..] וכמובן שהם באנגלית . [לא יודעת כמה יש בעברית חוץ מערן שטרן ואורי זוגולובק...]
וכמובן עשרות ערוצי יוטיוב מושקעים עם טיפים שווים.
עכשיו רק נתקלתי בתשובה המפורטת הזו שלך.. תודה!
אשמח אם תוכלי לענות לשאלה נוספת שמעניינת אותי..
את, בתור אחת ששנים בתחום, ובאמת הגעת למקום כ"כ גבוה עם עריכה מקצועית ומדהימהה, ורמת עיצוב מושלמת. (כל עבודה שלך, זה להסתכל בלופ מלאא פעמים..)
האם לדעתך יש אפשרות להעמיק ידע כך בצורה מסודרת כל יום, כשיש סינון על האינטרנט?
לא שאני רוצה לגרום לך לומר שזה ממש קשה עד בלתי אפשרי כשיש חסימה ואין יוטיוב או אין סרטונים באתרים..
אבל עדיין.. מאד מעניין אותי לשמוע מהניסיון שלך,
כי בנטפרי לדוגמא, אין יוטיוב. פה ושם איזה סרטון אולי..
ועד שמוצאים איזה הדרכה שנראית שווה באתר כלשהו.. הסרטון חסום כמובן.
אז מעניין אותי לדעת אולי כן יש סינון שכן אפשרי לפתוח בו את כל ההדרכות ואתרים שנצרכים הרבה לעריכה- כמו אנבאטו וכו'. וגם ערוצים שלמים ביוטיוב שמכילים כ"כ הרבה ידע וטכניקות..
או שבאמת זה לא קיים..
תודה מראש

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בתחום שלנו קשה מאד! להיות עם חסימה מכל הסוגים הסגורים ולהיות מקצוען!
אין באמת פיתרון בתחום. כי זה מאד מורכב.

לכן רובן משלמות ללמידה של קורסים נקיים, ומשתדלות למלא את החסר ע"י אופציות נקיות. והן בד"כ די יצירתיות בענין.
[אישית מלא פע' קבלתי בקשות הורדה מכל מיני מקומות כי להן חסום.. אני לא מרגישה בזה גויה של שבת .. אבל יש כאלה שזה מפריע להן!! ]

כן מכירה מלא שעברו בין כל מיני סוגי חסימות עד שמצאו משהו שהיה להן מספיק טוב אבל לא פתוח מאד ומוכנות באהבה גדולה לוותר למען בית נקי ושלם , ואני תמיד אומרת להן , אשריכן !!!

רוב התוכן החינמי וגם בתשלום מורכב על בסיס של יוטיוב / וימאו שהוא בד"כ חסום!
כך שמראש גם אם את רוצה להתמקצע את מוגבלת. האופציה להתמקצעות היא אך ורק באמצעות למידה פרונטלית. מה שלא מאד נח תמיד או מתאים מבחינה תקציבית.

קשה לעבוד בלי אתרים מינמלים , כמו אנבאטו וקריאטייב ועוד...

רציתי מאד ליצור פלטפורמה אבל החלטתי לרדת מהענין מהבחינה הזאת כי זה השקעה גדולה אבל רובן חסומות
וכל חסימה היא שונה כך שזה מאד מורכב ודי הוריד לי את החשק ליצור את זה כי זה פשוט לא ריאלי.

בשביל הידיעה ... למה לאנשים שווה לעשות ערוצי הדרכה ביוטיוב בחינם.
המנוע של יוטיוב [ששם יש את רוב ההדרכות החינמיות.] מתבסס על כך שכל צפיה היא רווח למי שהעלה את הסרט . [מאד תלוי כמובן בהגדרות הערוץ .. אבל יש אפשרות של רווח מעל 1000 צפיות וכמובן תלוי בכמות המנויים של הערוץ ] כך שזה סוג של הכנסה פסיבית ולכן משתלם לעשות את זה דרך יוטיוב, בוימאו זה דרישה מהצופים שתומכים בערוץ לשלם.. [רק אם מדובר בערוץ ותיק ומקצועי שמנויים אליו הרבה והם יהיו מוכנים להשקיע .. [יש גם את patreon על אותו בסיס של רעיון .. ]
בקיצור אנשים מוכנים להשקיע ולהעלות "חינם" בשביל לקבל תמורה . ורק ככה זה משתלם להם.
הרווח הוא בעצם קהילה מקצועית לכל אדם בכל זמן שהוא.

החיסרון הוא מבחינה רוחנית קשה מאד לשלוט על תוכן החומר הנלמד. [בשביל ההבנה בכל דקה עולים ליוטיוב סרטונים באורך המסתכם בחודש של צפייה כלומר 10 שע' בכל שנייה וזה רק עולה ועולה..]

כל אחד יעשה את החושבים לעצמו על מה הוא מוכן לוותר ובשביל מה...

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בתחום שלנו קשה מאד! להיות עם חסימה מכל הסוגים הסגורים ולהיות מקצוען!
אין באמת פיתרון בתחום. כי זה מאד מורכב.

לכן רובן משלמות ללמידה של קורסים נקיים, ומשתדלות למלא את החסר ע"י אופציות נקיות. והן בד"כ די יצירתיות בענין.
[אישית מלא פע' קבלתי בקשות הורדה מכל מיני מקומות כי להן חסום.. אני לא מרגישה בזה גויה של שבת .. אבל יש כאלה שזה מפריע להן!! ]

כן מכירה מלא שעברו בין כל מיני סוגי חסימות עד שמצאו משהו שהיה להן מספיק טוב אבל לא פתוח מאד ומוכנות באהבה גדולה לוותר למען בית נקי ושלם , ואני תמיד אומרת להן , אשריכן !!!

רוב התוכן החינמי וגם בתשלום מורכב על בסיס של יוטיוב / וימאו שהוא בד"כ חסום!
כך שמראש גם אם את רוצה להתמקצע את מוגבלת. האופציה להתמקצעות היא אך ורק באמצעות למידה פרונטלית. מה שלא מאד נח תמיד או מתאים מבחינה תקציבית.

קשה לעבוד בלי אתרים מינמלים , כמו אנבאטו וקריאטייב ועוד...

רציתי מאד ליצור פלטפורמה אבל החלטתי לרדת מהענין מהבחינה הזאת כי זה השקעה גדולה אבל רובן חסומות
וכל חסימה היא שונה כך שזה מאד מורכב ודי הוריד לי את החשק ליצור את זה כי זה פשוט לא ריאלי.

בשביל הידיעה ... למה לאנשים שווה לעשות ערוצי הדרכה ביוטיוב בחינם.
המנוע של יוטיוב [ששם יש את רוב ההדרכות החינמיות.] מתבסס על כך שכל צפיה היא רווח למי שהעלה את הסרט . [מאד תלוי כמובן בהגדרות הערוץ .. אבל יש אפשרות של רווח מעל 1000 צפיות וכמובן תלוי בכמות המנויים של הערוץ ] כך שזה סוג של הכנסה פסיבית ולכן משתלם לעשות את זה דרך יוטיוב, בוימאו זה דרישה מהצופים שתומכים בערוץ לשלם.. [רק אם מדובר בערוץ ותיק ומקצועי שמנויים אליו הרבה והם יהיו מוכנים להשקיע .. [יש גם את patreon על אותו בסיס של רעיון .. ]
בקיצור אנשים מוכנים להשקיע ולהעלות "חינם" בשביל לקבל תמורה . ורק ככה זה משתלם להם.
הרווח הוא בעצם קהילה מקצועית לכל אדם בכל זמן שהוא.

החיסרון הוא מבחינה רוחנית קשה מאד לשלוט על תוכן החומר הנלמד. [בשביל ההבנה בכל דקה עולים ליוטיוב סרטונים באורך המסתכם בחודש של צפייה כלומר 10 שע' בכל שנייה וזה רק עולה ועולה..]

כל אחד יעשה את החושבים לעצמו על מה הוא מוכן לוותר ובשביל מה...
ממש תודה על התגובה המפורטת.
ובאמת חבל שאין לך אפשרות לפתוח פלטפורמה כזו.. זה החלום של כולם נראה לי..
יש לך אתר להמליץ/ ערוץ יוטיוב שאפשר להעמיק ידע בכל עניין העיצוב?
אני יודעת שזה דבר שלומדים בד"כ במכללה.. אבל גם אחרי לימוד של שנה גרפיקה באחת המכללות..
אני רוצה עוד טכניקות לעיצוב למסכי וידאו, טיפוגרפיה, וכו' משלב התכנון והקריאייטיב..
יש לך משהו להמליץ?
תודה רבה רבה

נערך לאחרונה ב:

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כל תחום התאוריה בעיצוב למסך , יעיל בלמידה פרונטלית , בגלל הצורך בהכנת משימות וכאשר יש הערות/ הארות על המשימה את מתקדמת וכך שוב ושוב. ברגע שאת רק לומדת תאוריה ללא עשייה , זה נשאר בתאוריה. וזה לא ממש מיושם.

יש מקומות למידה של עיצוב ON LINE בד"כ זה הדרכות באנגלית בחברות ששמתי למעלה את הקישורים אליהן [הן בתשלום רובם!] , לא מכירה בעברית בכלל. בכללי כל ההדרכות המקצועיות הן בשפות זרות ולא בעברית.
[אני למדתי בקורס קבוצתי פרטי, ממורה בוגרת בצלאל ]
חוץ מזה עיצוב זה מתבסס על הרבה כישרון , אמנם זה דבר שנרכש מבחינת נכון או לא נכון אבל הבסיס הוא בד"כ כישרון.

אני יכולה לומר לך שהקושי הגדול בציבור שלנו בתחום המדיה הוא חוסר שימת דגש על תחום העיצוב .
ולכן יש מלאאאאאאאאאאא עורכות וידאו או אפטריסטיות אבל אין הרבה מקצועיות עם טאצ'.

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני משתמשת באפטר.
ולתלת מימד ב'בלנדר'.
פעם פעם עוד עשיתי בפוטושופ, אבל לדעתי היא כלום לעומתן של התוכנות הגדולות.

אני חושבת שהיה יותר טוב אם הייתם מזכירים עוד תוכנות בסקר, כמו: בלנדר, מקס 3D וכו'.

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני יכולה לומר לך שהקושי הגדול בציבור שלנו בתחום המדיה הוא חוסר שימת דגש על תחום העיצוב .
ולכן יש מלאאאאאאאאאאא עורכות וידאו או אפטריסטיות אבל אין הרבה מקצועיות עם טאצ'.
[/QUOTE].

מסכימה איתך.
במיוחד עם תחום העיצוב.
ולגבי ה'המלאאאאאא'- אני לא חושבת שיש ממש מלא. אולי יש
אבל לתחום מסוים, ואז מגיע התור של: חוסר שימת דגש על תחום העיצוב.' נתקלתי בהרבה כאלה, ואני מרחמת על אלו שנתקלו איתם עם העסק. כפרה לעסק- מה שאני אומרת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה