סקריפט להעברת טקסט לטבלה באינדיזיין.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יש ברשותי טקסט (כרגע הוא בוורד) אני מעוניין להעבירו לאקסל לטבלה שבכל שורה יהיה שאלה. תשובה 1. תשובה 2. תשובה 3. המקור.

להבנתי צריך לעשות תחנה באמצע באינדיזיין כדי לבצע את המשימה. אנא כוונו אותי לדרך או לסקריפט מתאים:

זה חלק מהטקסט:

דף כב

1. בזמן הגמרא שאדם היה מדליק בביתו האם גם אז יש זמן תרמודאי א. כיוון שקבעו זמן שקיעה היא זמנה ב. אין זמן למדליק בבית ג. מחלוקת בגמרא,,

2. מדוע לאותו שמן שנמצא לא היתה טומאת היסט א. טומאה בציבור הותרה ב. כי היה בחותמו של הכהן ג. היה ניכר בו של נגעו בו,,,

המקור רש"י ד"ה בחותמו והכיר שלא נגעו בו

3. מלשון הגמרא האם רואים שצריך להניח בתוך עשרה א. לא ב. כן ג. אין משמעות מהגמרא,,

המקור נר מצווה להניחה בתוך עשרה

4. איזה דין נלמד מכך שלא יהיו מצוות בזויות עליו א. שלא להרצות מעות בנרות חנוכה ב. לא להניח אוכל בארון קדש ג. לא לכסות את הדם עם הרגל,,,

המקור: שלא יכסנו ברגל

5. שהגמרא מביאה שנר חנוכה הוא מוקצה לכן מה אסרו א. אם נפל לנגוע בו ב. גם שהוא תלוי אסור בנגיעה ג. כמו כל דיני מוקצה בשבת,

המקור א"ל הרי אמרו אסור להרצות מעות כנגד הנר

6. איזה דברים נהג רבה בר נחמני כשמואל א. גרירה, מדליקין מנר לנר כסוי הדם עם היד ב. כיסוי הדם עם הרגל, מתרין מבגד לבגד ג. מתרין מבגד לבגד, מדליקין מנר לנר וגרירה,,,

המקור גמרא אמר אביי כל מילי דמר לבר מהני תלת

7. מה ההבדל בין הנרות במנורה לנר המערבי א. אין הבדל ב. שבבקר לא החליפו אותו כי היה דולק ג. היה מחליף אותו למרות שהיה דולק לא כשאר הנרות,,,

המקור אמר רב זו נר המערבי וכו' שממנו היה מדליק ובה היה מסיים

8. כיצד היה מדליק את הנרות א. מאש תמיד ב. מנר המערבי ג. היה ממזבח הקטורת,,

המקור אותה גמרא

9. כמה היה שיעור השמן שהיה בבזכים א. חצי לוג בגלל חודשי טבת ב. לוד גז ממצורע ג. חצי ההין,

המקור רשי ד"ה כמדת חברותיה

10 כמה זמן דלקו הנרות א. מבין הערביים עד הבוקר ב. מחצות עד הבוקר מהאשמורה הראשונה עד הבוקר,

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש ברשותי טקסט (כרגע הוא בוורד) אני מעוניין להעבירו לאקסל לטבלה שבכל שורה יהיה שאלה. תשובה 1. תשובה 2. תשובה 3. המקור.

להבנתי צריך לעשות תחנה באמצע באינדיזיין כדי לבצע את המשימה. אנא כוונו אותי לדרך או לסקריפט מתאים:

זה חלק מהטקסט:

דף כב

1. בזמן הגמרא שאדם היה מדליק בביתו האם גם אז יש זמן תרמודאי א. כיוון שקבעו זמן שקיעה היא זמנה ב. אין זמן למדליק בבית ג. מחלוקת בגמרא,,

2. מדוע לאותו שמן שנמצא לא היתה טומאת היסט א. טומאה בציבור הותרה ב. כי היה בחותמו של הכהן ג. היה ניכר בו של נגעו בו,,,

המקור רש"י ד"ה בחותמו והכיר שלא נגעו בו

3. מלשון הגמרא האם רואים שצריך להניח בתוך עשרה א. לא ב. כן ג. אין משמעות מהגמרא,,

המקור נר מצווה להניחה בתוך עשרה

4. איזה דין נלמד מכך שלא יהיו מצוות בזויות עליו א. שלא להרצות מעות בנרות חנוכה ב. לא להניח אוכל בארון קדש ג. לא לכסות את הדם עם הרגל,,,

המקור: שלא יכסנו ברגל

5. שהגמרא מביאה שנר חנוכה הוא מוקצה לכן מה אסרו א. אם נפל לנגוע בו ב. גם שהוא תלוי אסור בנגיעה ג. כמו כל דיני מוקצה בשבת,

המקור א"ל הרי אמרו אסור להרצות מעות כנגד הנר

6. איזה דברים נהג רבה בר נחמני כשמואל א. גרירה, מדליקין מנר לנר כסוי הדם עם היד ב. כיסוי הדם עם הרגל, מתרין מבגד לבגד ג. מתרין מבגד לבגד, מדליקין מנר לנר וגרירה,,,

המקור גמרא אמר אביי כל מילי דמר לבר מהני תלת

7. מה ההבדל בין הנרות במנורה לנר המערבי א. אין הבדל ב. שבבקר לא החליפו אותו כי היה דולק ג. היה מחליף אותו למרות שהיה דולק לא כשאר הנרות,,,

המקור אמר רב זו נר המערבי וכו' שממנו היה מדליק ובה היה מסיים

8. כיצד היה מדליק את הנרות א. מאש תמיד ב. מנר המערבי ג. היה ממזבח הקטורת,,

המקור אותה גמרא

9. כמה היה שיעור השמן שהיה בבזכים א. חצי לוג בגלל חודשי טבת ב. לוד גז ממצורע ג. חצי ההין,

המקור רשי ד"ה כמדת חברותיה

10 כמה זמן דלקו הנרות א. מבין הערביים עד הבוקר ב. מחצות עד הבוקר מהאשמורה הראשונה עד הבוקר,
ככה?
8. כיצד היה מדליק את הנרותא. מאש תמידב. מנר המערביג. היה ממזבח הקטורתהמקור אותה גמרא
לפי מה שאני מבין שאתה צריך, אתה לא צריך אינדיזיין.
תעשה חיפוש והחלפה ותכניס לפני כל פעם שמופיעה המילה "^pהמקור", או המילה "א." "ב." "ג.", תכניס שם @.
אח"כ תעשה המרת טקסט לטבלה, כשהתו המפריד בין עמודות זה @.
זהו.
אח"כ אתה יכול להעתיק את הטבלה לאקסל.

מה הקשר אינדיזיין??

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
ככה?
8. כיצד היה מדליק את הנרותא. מאש תמידב. מנר המערביג. היה ממזבח הקטורתהמקור אותה גמרא
לפי מה שאני מבין שאתה צריך, אתה לא צריך אינדיזיין.
תעשה חיפוש והחלפה ותכניס לפני כל פעם שמופיעה המילה "^pהמקור", או המילה "א." "ב." "ג.", תכניס שם @.
אח"כ תעשה המרת טקסט לטבלה, כשהתו המפריד בין עמודות זה @.
זהו.
אח"כ אתה יכול להעתיק את הטבלה לאקסל.

מה הקשר אינדיזיין??
ואת כל מה שכתבת לעשות בוורד?

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
ועוד שאלה. אני רוצה לבטל את האנטר בכל מקום שמתחילה שורה שכתוב בה המקור. איך עושים את זה?

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה