סקריפט להמרת רווחים בסוף שורה למעברי שורה כפויים.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ניסיתי לכתוב סקריפט קטנצ'יק שימיר שורות דינמיות (כלומר מעברי שורה אוטומטיים, שהם בעצם רווחים רגילים) של הפסקא הנבחרת (אני מדגיש פסקא ואז מפעיל את הסקריפט) לשורות קבועות (\n) כדי לשמר את העימוד.
הנה הסקריפט:
JavaScript:
var myLines = app.selection[0].paragraphs[0].lines.everyItem().getElements(),  L = myLines.length;

while (L--){
    if ( myLines.characters.lastItem.contents == " " ) myLines.characters.lastItem.contents = "\n";
}

ומשום מה (אני לא מצליח לדבג) נותן לי שגיאה של TypeError: undefined is not an object

למישהו יש מושג מה הולך כאן?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ניסיתי לכתוב סקריפט קטנצ'יק שימיר שורות דינמיות (כלומר מעברי שורה אוטומטיים, שהם בעצם רווחים רגילים) של הפסקא הנבחרת (אני מדגיש פסקא ואז מפעיל את הסקריפט) לשורות קבועות (\n) כדי לשמר את העימוד.
הסקריפט הנ"ל מיותר.
יש את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה