כללי סקריפט חינם: ייצוא טקסט אינדיזיין למסמך וורד

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שלום,
פירסמתי כעת עדכון לסקריפט שנותן לייצא את כל הטקסט במסמך אינדיזיין ל-Word.
הסקרפיט מנסה לייצא את הטקסט בסדר הגיוני.
https://www.id-extras.com/one-click-export-indesign-to-word

בגירסה הנוכחית הוא גם תומך ב-text on a path.

חנוכה שמח!
אריאל

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בבקשה: האמת שאני מסוקרן לדעת איזה שימוש יש לסקריפט הזה. אני לא זוכר למה כתבתי אותו, אבל זה משהו די לא סטנדרטי, שמתי אותו באתר, ואני רואה שהוא דווקא די פופולרי.

אם הייתי יודע למה הוא משתמש, אולי הייתי יכול לשפר אותו ולמכור גירסה "מתקדמת"....

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ולתת אותו בגרסא מתקדמת התכוונת

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
תודה

יכול לבוא לשימוש כשעושים הרבה תיקונים בטקסט בתוך אינדיזיין ורוצים אח"כ הטקסט המתוקן.
או כשמייבאים כמה קבצים ורוצים אח"כ הכל יחד.
ועוד ועוד

חנה א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה סקריפ ממש חמוד ושימושי. תודה רבה!

בדיוק לא מזמן ביקש ממני לקוח את הטקסט של חוברת שעימדתי לו באינדיזיין בגירסת וורד, מכיון שהוא ערך שם הרבה תיקוני הגייה והוא לא גרפיקאי...
(להביא לו את זה? זה כבר סיפור אחר;))

המון תודה!

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בדיוק לא מזמן ביקש ממני לקוח את הטקסט של חוברת שעימדתי לו באינדיזיין בגירסת וורד, מכיון שהוא ערך שם הרבה תיקוני הגייה והוא לא גרפיקאי..

זהו -- נראה לי שבשביל משהו כזה כתבתי את זה לכתחילה...

חנה א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זהו -- נראה לי שבשביל משהו כזה כתבתי את זה לכתחילה...

אכן.

זה קרה לי לא פעם ולא פעמיים שביקשו ממני קובץ וורד. אחרי שגמרתי עבודת עימוד.
(אגב, זה לא תמיד משתלם לתת את זה ללקוח כי אז הוא יעזוב אותי לאנחות ויעשה משהו מכוער בוורד......... הכל תלוי בטיב המילוי כמובן)
ועוד משהו - הסקריפ חמוד מאוד, אהבתי שהוא ממיר גם טבלאות ושומר שם על העיצוב שנתתי באינדיזיין, כנ"ל גם כל המבנה של הפונטים וכו'......

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הסקריפט משתמש בפונקציה של ייצוא ל-RTF שמובנה באינדיזיין. מה שזה מוסיף זה להשחיל את כל הכתבות במסמך ביחד כדי שיוצר מסמך WORD אחד לכל הטקסט, ולא הרבה מסמכים נפרדים לכל כתבה בנפרד (סקריפט כזה כבר קיים, אבל לא שימושי לדעתי)

שרה זלמנוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בתכל'ס, עבד לי רק על טקסט באנגלית, וזה יכל להיות ממש פתרון מעולההה להנגשת קובץ לפי ההגדרות הנכונות בחוק.

יש דרך שזה יעבוד בעברית?
אולי משהו השתבש לי בדרך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה