שרוליק גליקזאהן

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
את זה עשיתי. אחרי ההתקנה פתחתי את הסקריפט בחלון שנפתח הכנסתי טקסט, הרצתי אותו ולא קרה כלום...
לא צריך להכניס טקסט.
פתח מסמך חדש, צור תיבת טקסט חדשה ריקה, והעמד את הסמן המהבהב בתוכה, הפעל את הסקריפט.
עובד מצוין.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מצאתי אוצר גדול של סקריפטים כאן. חלקם ממש שימושיים.
https://github.com/GitBruno/Novelty/tree/master/Scripts
בהמשך למה שהביא ר' חיטובים, באמת בגיטהאב יש לא מעט מאגרים של סקריפטים.
להלן כמה (אני משתדל להסביר, לא תמיד, לפעמים אני רק שם קישור, לפעמים אני מסביר אח"כ, עתותי שלא בידי, כאשר יעלה האופ'ן, עמכם הסליחה)

סקריפט שמגדיר שורות לפי הבייסליין
https://github.com/Muchete/IndesignBaselineGrid
אולי זה יעזור לכתוב בשרשור הזה

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
את זה עשיתי. אחרי ההתקנה פתחתי את הסקריפט בחלון שנפתח הכנסתי טקסט, הרצתי אותו ולא קרה כלום...
אתה צריך בחלון שנםתח להזין גרפ. שלפיו הוא יציג את הפונטים. הגרפ מורץ על שמות הפונטים. למשל אם תכתוב * תקבל את כל הפונטים המותקנים.

הערה. הטקסט מתווסף בסוף המסמך.
הערה ב. כדי לשנות את התוכן של מה שמוצג פתח את הסקריפט ושנה את הטקסט שבין הגרשיים. מה שככת כתוב אבג או abc

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה