סקיצה בעפרון, אשמח לחוות דעת

אנקרי

משתמש מקצוען
שלום,

מצ"ב סקיצה לחוג אומנויות לחימה לדתיים (סתם תרגול...), אשמח להערות בונות.

תודה לכולם

קבצים מצורפים

• 20190122_224438.jpg
    20190122_224438.jpg
    1.2 MB · צפיות: 335
  • 20190122_224448.jpg
    20190122_224448.jpg
    1.3 MB · צפיות: 367
  • 20190122_224505.jpg
    20190122_224505.jpg
    1.2 MB · צפיות: 347

ניסים קסטרו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מהמםם..
אבל אם מותר לשאול זה מה שהמזמין רצה, שיהיה עם טלית?

לא מזלזל קצת?

לדעתי כדאי לחפש קצ' אחר

הרי עצם זה שהאדם בציור דתי עם כיפה זה כבר מבטא. ועוד עם זקן, עוד יותר מבטא. אבל טלית?;) לא נראה לי..
תחשוב שהיית שם אותו עם תפילין וספר תורה ביד.. למה לא זה? אז אמנם זה מוקצן אבל זה אותו יסוד...

ואני לא מדבר מצד המוסר שבזה;)

אלא יותר מהבחינה השיווקית: כשבן אדם רואה את המודעה הזאת וזה מפריע לו אז הוא רק מתעצבן במקום להתלהב מהרעיון וזה לא ישרת את המטרה.

אולי אפשר לחפש עוד נקודה בולטת שתראה שהוא יהודי דתי, כמו ציציות או פלאפון עם סמל כשר או ספר ביד(זה לא זלזול, כי הוא הרי לא באמצע להשתמש בו) וכדו' יש עוד מלא רעיונות...

מקווה שעזרתי:)

אנקרי

משתמש מקצוען
מהמםם..
אבל אם מותר לשאול זה מה שהמזמין רצה, שיהיה עם טלית?

לא מזלזל קצת?

לדעתי כדאי לחפש קצ' אחר

הרי עצם זה שהאדם בציור דתי עם כיפה זה כבר מבטא. ועוד עם זקן, עוד יותר מבטא. אבל טלית?;) לא נראה לי..
תחשוב שהיית שם אותו עם תפילין וספר תורה ביד.. למה לא זה? אז אמנם זה מוקצן אבל זה אותו יסוד...

ואני לא מדבר מצד המוסר שבזה;)

אלא יותר מהבחינה השיווקית: כשבן אדם רואה את המודעה הזאת וזה מפריע לו אז הוא רק מתעצבן במקום להתלהב מהרעיון וזה לא ישרת את המטרה.

אולי אפשר לחפש עוד נקודה בולטת שתראה שהוא יהודי דתי, כמו ציציות או פלאפון עם סמל כשר או ספר ביד(זה לא זלזול, כי הוא הרי לא באמצע להשתמש בו) וכדו' יש עוד מלא רעיונות...

מקווה שעזרתי:)

שלום

בהחלט עזרת.
אמנם רשמתי שזה סתם לתרגול, ואין באמת מזמין, אבל ההערה נכונה מאוד. לא חשבתי בכיוון הזה, ואם יום אחד באמת מישהו יזמין ממני משהו, אהיה יותר חכם.

תודה

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
שלום

בהחלט עזרת.
אמנם רשמתי שזה סתם לתרגול, ואין באמת מזמין, אבל ההערה נכונה מאוד. לא חשבתי בכיוון הזה, ואם יום אחד באמת מישהו יזמין ממני משהו, אהיה יותר חכם.

תודה
בדיוק חשבתי להזמין Spiderdos

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפוזות מעולות מעולות!!
סקרנית לראות עוד ציורים שלכם....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה