סצנה מתוך איסתרק (עטים, עטים)

מצב
הנושא נעול.

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דווקא לי כל הירידות כאן
מזכירות שהמלבין פני חברו........
נראה לי שאתם יודעות תהמשך,
שיהיה
לכם המשך לילה קסום ומהנה
תנוחו בשבת תקראו את איסתרק ואת מהללאל המדהימים
תהנו המוןןןןןןן!!!!!!!!!!!!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
דווקא לי כל הירידות כאן
נראה לי שאתם יודעות תהמשך,
שיהיה
לכם המשך לילה קסום ומהנה
תנוחו בשבת תקראו את איסתרק ואת מהללאל המדהימים
תהנו המוןןןןןןן!!!!!!!!!!!!
תקשיבי זה לא היה ברצינות.. ולא כוון אליך בכלל,
זה אשכול של מעריצי 'ממלכה במבחן' אנחנו כמו משפחה, אז אפשר לרדת אחד על השני... אף אחד פה לא התכוון לומר דברים פוגעניים, אלא אנשים אמרו את הדעות שלהם בצורה מבודחת, זה הכל...
מצטערת אם חצינו את הגבול! מתנצלת בשם כולם, האשכול על אחריותי.

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אויש איש אויש
זה בכלל לא הכיוון!

זה לא אישי וזה לא נגדך.
מצטערת (אומנם לא מתנצלת, אך מצטערת) שנפגעת.

ר. קורלנסקי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הייתי בטוחה שאני המדומינת היחידה שמצירת את איסתרק וכו'
עכשיו אני רואה שיש עוד כמה...
ציורים מהממים!

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לאיסתרק יש עיניים ירוקות,
הוא אולי נער חולמני (?) ונוגע ללב, אבל הוא גם (ובעיקר) נסיך ובתמונה הזאת- כבר מלך. וזה אחרי שאבא שלו נרצח וכוזר נחצתה לשתיים כשחציה השני בידיו של בוגד שעד לפני זמן לא קצר היה קרוב משפחה וידיד נאמן. אז לא הייתי אומרת שהייתי משקפת בעיניים שלו חלומות תמימים.

אבל אדרבא, אולי תעלי את הגרסה שלך לאיסתרק

סורי על הפלפול, אבל אם זו נקודת הזמן, השיער הארוך של איסתרק אמור להיות מתחת לאיזה סלע אי שם בהרים, ליד הזמר הנודד שהשליך מטה את העצם...

אה, אבל הציור, שני הציורים - מדהימים.

נערך לאחרונה ב:

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
סורי על הפלפול, אבל אם זו נקודת הזמן, השיער הארוך של איסתרק אמור להיות מתחת לאיזה סלע אי שם בהרים, ליד הזמר הנודד שהשליך מטה את העצם...
*אהמ* נכון....
מצד שני מה הוא איסתרק בלי שיער...? :rolleyes:

NEMESH

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הסצנה המצוירת היתה לפני הבריחה וההכנות לשוב לכוזר..
במישורי הפלאט הוא עוד היה האורח של קאה, נאבק בהשקפותיו ומראהו כנסיך כוזר
כלומר עם שערו הארוך

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הסצנה המצוירת היתה לפני הבריחה וההכנות לשוב לכוזר..
במישורי הפלאט הוא עוד היה האורח של קאה, נאבק בהשקפותיו ומראהו כנסיך כוזר
כלומר עם שערו הארוך

דיברתי על התמונה השניה שמרים יעל העלתה.

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כיסוי ראש הוא מנהג של הדורות האחרונים. בספרים עצמם לא מוזכר כיסוי אפילו שהלבוש מוזכר מכף רגל ועד ראש. לפי בדיקה שערכתי, לא נהגו אז הגברים לכסות את ראשם שלא בשעת תפילה.
ראו כאן:
https://www.hamichlol.org.il/כיפה_(יהדות)#.D7.9E.D7.A7.D7.95.D7.A8_.D7.94.D7.9E.D7.A0.D7.94.D7.92

בטח שהיו הולכים עם כיפה..
הרי יש את האמרה הידועה:

"מאיפה יודעים שגם פעם בזמן האבות כבר היו הולכים עם כיפה?
כי הרי כתוב:" וייצא יעקב."
נו?
מה נו, נראה לך שהוא יצא בלי כיפה?!"

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
דווקא לי כל הירידות כאן

תגידו, אם אנשים כ''כ נעלבים, זה כי הם לא רגילים לאווירת העליזה בפורום המאיירים המתוקים נכון?
אז... אז מה קורה בשאר איזורי היער הירוק הזה של פרוג? כולם אכזריים חושפי שיניים כאילו?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תגידו, אם אנשים כ''כ נעלבים, זה כי הם לא רגילים לאווירת העליזה בפורום המאיירים המתוקים נכון?
אז... אז מה קורה בשאר איזורי היער הירוק הזה של פרוג? כולם אכזריים חושפי שיניים כאילו?
מה שקורה שם זה נורא. פשוט נורא.
תודו בכל יום שאתם חלק מהקהילה היפה הזאת...
פה במקרה הכי גרוע נועלים את האשכול (חה חה זו הייתה בדיחה @ליבליב )
אנחנו הכי טובים אבל. ללא ספק.

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חבל שלא תייגת אותי,
דווקא הבנתי את הבדיחה

(#הומור של פרוג, כן. #הומוררררר של פרוגגגגגג. מה שכתבתי זאת היתה בדיחה חברה. בדיחה)

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם יורשה לי. אני אכתוב את זה כי נראה שיש בזה תועלת גם לטווח הרחוק.
אני חושבת, שברגע שיש דעת רבים על דעת יחיד, והיא נאמרת בצורה מסויימת, היא יכולה גם לא לעבור ״הכי חלק״ הייתי אומרת.
אני חושבת שכולנו בתור בני אדם צריכים לפתח אינטילגנציה רגשית ולחשוב פעמיים לפני שאנחנו עושים משהו או אומרים משהו שקשור במישהו אחר.
אני מבינה למשל את ההומור של כל לוחמי איסתרק, (אגב, שימו לב שכל הפעמים שמישהו נפגע זה בגלל שהוא אמר משהו שנוגד לאיזה דעת מעריצים מושבעים ואז כולם עטו עליו.. חוסר אפצ׳י סובלנות מישהו? סלחו לי אני מצוננת ☺️)
אבל מבינה גם את הצד של מי שהביעה והשמיעה קול עם דעה אחרת משלכם.
ברגע שיש קבוצה שמתבדחת על דעת אדם אחד בלי שאף אחד מגבה אותו, הגיוני שהוא ירגיש בחוסר נוחות למול זה.- במיוחד שהוא לא מכיר את השפה ההתבדחותית הנ״ל והוא לא ״חלק מהחבר׳ה״.
ברור שאף אחד לא התכוון לפגוע באף אחד, אבל טוב להיות יותר עם האצבע על הדופק במקרים כאלה ולראות שזה לא מתדרדר או מתפתח יתר על המידה.
אז ברוך ה׳ שזה נגמר בבקשת סליחה ואני מאמינה שגם במחילה (כי ישראל רחמנים בני רחמנים. )

(ואגב,יש אמת בדבריה של
(געח אי אפשר לתייג אותך :/)
יש עוד אנשים, שקראו עוד ספרים מלבד ספרים מהספרייה החרדית , שאכן טוענים שיש הקבלה מאוד דומה לעלילת ספר גוי אחר.
וגם על הארי פוטר נאמר לא פעם ולא פעמיים שהוא נראה מושפע מאוד [מאוד!] מסדרת ספרים אחרת. וזה בסדר(עריכה: ואני אומרת את זה בתור קוראת נלהבת ואוהבת של הספרים). אני כמובן לא אמנה אף שם מהספרים כדי לא לעודד סקרנות או צורך לקרוא אותם )
Peace .❤️

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה