דרוש מידע ספר של ח. ברטלר

• פותח הנושא 360
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

360

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מישהי יודעת אם הסופרת חסיה ברטלר הוציאה ספר חדש ?
אשמח למידע..
תודה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא ידוע לי, אבל אולי היא מוציאה ספרים בשם בדוי.
מקריאת הספרים של ליבי קליין, יש לי תחושה חזקה שזו חסי ברטלר בעצמה. יותר מדי עניינים דומים בספרים האלה. אז אם זו באמת היא, אז אולי לא היה לה זמן לכתוב ספרים בשם עצמה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
1. משלב השפה והכתיבה שונים לחלוטין.
2. אפיון דמויות שונה לגמרי- שמות, תכונות אופי, מקום מגורים ועוד.
3. אפיון המטפלות ודרכי הטיפול שונים בתכלית. אצל ליבי הטיפול תופס מקום שולי בעלילה אצל ברטלר הוא מהות העלילה לרוב.
4. אזכור של מחלות או דמויות כמו יואל קיים גם אצל סופרות אחרות.
5. שמות הספרים? אצל ברטלר אין סדרות אצל ליבי יש. גם בשמות. אצל ברטלר ישנם ספרים ששמותיהם לא מפסוקים
בקיצור: לא מיניה ולא מקצתיה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא ידוע לי, אבל אולי היא מוציאה ספרים בשם בדוי.
מקריאת הספרים של ליבי קליין, יש לי תחושה חזקה שזו חסי ברטלר בעצמה. יותר מדי עניינים דומים בספרים האלה. אז אם זו באמת היא, אז אולי לא היה לה זמן לכתוב ספרים בשם עצמה.
ממש לא היא.
אני מכירה אישית את ליבי קליין. וזו לא חסיה ברטלר.

ליבי קליין

משתמש סופר מקצוען
הן כנראה למדו אצל אותה מורה
או פתחו את אותם ספרי הגות ומוסר.
לגמרי לא. לא זה ולא זה.
אה, ואני לא חסיה ברטלר. :)
ותודה @shira bira שענית במקומי.
חסיה נהדרת, אבל אין דמיון בין הכתיבה שלה לשלי. ההשוואה חיצונית ושטחית, ולחלוטין לא מובילה למסקנה שאנחנו אותה אחת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה