כללי ספר ביוגרפיה צבעוני

קסת עימוד ועיצוב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אשמח לעזרה לגבי התמונות:
1. האם אני צריכה להפוך את כל התמונות ל CMYK דרך פוטושופ (כמה מאות) או שמספיק שהקובץ אינדיזיין הוא על CMYK
2. ואם כן, האם לוקחים על זה כמו תיקון תמונה ? או שזה חלק מהעבודה.
3. כמה איכות צריך לתמונות, הרי הם מודפסות די קטן, יש לי הרבה תמונות לא מאוד איכותיות, סרוקות מהעבר וכו', אני יכולה לעבד אותם, השאלה כמה צריך?
תודה רבה לכולם.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
1. גם אם הקובץ אינדיזיין הוא על CMYK, התמונות שאת מביאה כ-RGB נשארות RGB. אך בעת הסגירה ל-PDF (אם מוגדר כך) מתבצעת המרה ל-CMYK ולענ"ד זה מספק בספר כזה.
2. גם אם נגיד שאתה חייב להמיר ל-CMYK, לא לוקחים על זה כמו על תיקון תמונה, ואפשר בבת אחת לעשות את זה לכל התמונות עם אקשן מתאים בפוטושופ

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם את סוגרת ל-press quality בלי לגעת בהגדרות זה עושה המרה
(אם סוגרת באופן אחר, צריך להסתכל בהגדרות הסגירה ב- output ולראות שכתוב CMYK ב-destination)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה