דרוש מידע ספרים חדשים לקראת תשפ"א

מצב
הנושא נעול.

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אבל אל תדאגו, בעז"ה לא משאירים אתכם בלי ספר חדש לחול המועד...
'אמת או חובה' - ספר למבוגרים בטעם חדש
ווואי כמה זמן עוד נחכה זה כבר מתסכללל והספר אמת או חובה לא מנחם אותי ... ;););)
הכי מזל זה שהכרתי את ממלכה במבחן מלפני שנה וחצי ... אני לא רוצה לחשוב שהייתי צריכה לחכות להמשך של יוזבד כמה שנים טובות... ( אם אני לא מסוגלת לחכות שנה , שנה וחצי אז בטוח שחמש שנים יהיה בשבילי יותר מידי )
ו @מימימו אני לא מאשימה אותך שאת מתייאשת אפילו שאומרים שאין יאוש בעולם כלל:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ווואי כמה זמן עוד נחכה זה כבר מתסכללל והספר אמת או חובה לא מנחם אותי ... ;););)
הכי מזל זה שהכרתי את ממלכה במבחן מלפני שנה וחצי ... אני לא רוצה לחשוב שהייתי צריכה לחכות להמשך של יוזבד כמה שנים טובות... ( אם אני לא מסוגלת לחכות שנה , שנה וחצי אז בטוח שחמש שנים יהיה בשבילי יותר מידי )
ו @מימימו אני לא מאשימה אותך שאת מתייאשת אפילו שאומרים שאין יאוש בעולם כלל:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
חוווחחח אני הכרתי את ממלכה במבחן בערך חצישנה/שנה לפני שיוזבד יצא וכשעברה שנה מאז שיצא הרמתי ידיים כשפדהאל יצא אני בטוח אקרא אותו אבל בדיליי אני לא אהיה להוטה עליו כמו שהייתי על יוזבד או כמו שאני עכשיו על דם קר :p

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
רגע רגע
מישהו יכול לעשות לי דקה סדר בספרים של דבורי רנד??
זו בעצם סדרה כן?
מה הסדר שלה?
אם לא סדר בבית, לפחות פה :):
הספר החדש שראה אור ממש לפני יומיים הוא 'דואט'. ספר שעומד בפני עצמו. הוא גם רוקד, ומדבר. נראה לי שהוא שווה מבט וקשב.
לגבי הסדרה, אם אני מבינה נכון את השאלה, היא באה בגלל האזכור של 'הלוואי שתהיי', סיפור בהמשכים שרץ כרגע בעיתון 'בתוך המשפחה'.
זה סיפור שמאגד שלוש גיבורות מספרים קודמים בעלילה אחת.
פסי, מ'תחנות'. רוזי, מ'אדום לבן'. מלי, מ'שומרת השערים'.
אפשר לקרוא כל ספר לבד. אני כמובן בעד לקרוא את שלושתם. כש'הלוואי שתהיי' ייצא לאור בע"ה, לקראת החופש, אומר שוב מה דעתי, בל"נ.

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם לא סדר בבית, לפחות פה :):
הספר החדש שראה אור ממש לפני יומיים הוא 'דואט'. ספר שעומד בפני עצמו. הוא גם רוקד, ומדבר לא רע. נראה לי שהוא שווה מבט וקשב.
לגבי הסדרה, אם אני מבינה נכון את השאלה, היא באה בגלל האזכור של 'הלוואי שתהיי', סיפור בהמשכים שרץ כרגע בעיתון 'בתוך המשפחה'.
זה סיפור שמאגד שלוש גיבורות מספרים קודמים בעלילה אחת.
פסי, מ'תחנות'. רוזי, מ'אדום לבן'. מלי, מ'שומרת השערים'.
אפשר לקרוא כל ספר לבד. אני כמובן בעד לקרוא את שלושתם. כש'הלוואי שתהיי' ייצא לאור בע"ה, לקראת החופש, אומר שוב מה דעתי, בל"נ.
בהזדמנות זו, אשאל אותך משהו שמנקר בי לאחרונה,
זכור לי משהו מאוד מהעבר, על סיפור שנראה לי שייך לך, ואיכשהו קשור לפסי-
על נערה שהייתה לה אחות, לא זוכרת את שמה, הייתה חולה במחלת נפש כלשהי, שסיכנה את חייה, לא זוכרת באיזה אופן...
משהו כזה, ממש בערך.
אני מדמיינת? או שזה סיפור אמתי?
זה יצא בספר? מה שמו?

אילה מינה

משתמש מקצוען
על נערה שהייתה לה אחות, לא זוכרת את שמה, הייתה חולה במחלת נפש כלשהי, שסיכנה את חייה, לא זוכרת באיזה אופן...
משהו כזה, ממש בערך.
זה יצא בספר? מה שמו?
תחנות

mishehi

משתמש צעיר
משהו כזה, ממש בערך.
זה יצא בספר? מה שמו?
זה לא תחנות?

עפה ברוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מחפשת ספר בסגנון הספר מיניאטורות של בתיה צלר.
משהו קליל, זורם, חמוד ומעלה חיוך.
אין לי כח למתח וגם לא להיסחפויות רגשיות.
יצא משהו?

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם ליפה נוף הגיע! וגם אמת או חובה!
יש לי מידי הרבה ספרים שאני רוצה אני פשוט מתלבטת!!!
הקצבתי לי 250 שקלים לפינוק עצמי וזה גם יהיה כולל משלוח אז מה ממליצות?
האופציות -
דם קר אמת או חובה דואט ילדה נוף לכן הים מלוח מה שאת בוחרת....

אבן דרך

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
לגבי פדהאל-
סופית לקראת הקיץ? אין סיכוי שנתחדש איתו לפסח?:(
שוין. נתמודד.
לגבי אמת או חובה-קראתי כמה פרקים ב'קטיפה' וממש אהבתי.
ז'אנר שונה אבל כתוב יפה ממש, כמו כל הספרים של מיה;)
לגבי אמל ילד הסודות-התפרסם ב'יתד שלנו', השגתי מדי פעם כמה גליונות וקראתי את הסיפור הזה, קוין התעלתה על עצמה.
בעיקרון הוא לילדים אבל כתוב ממש ממש יפה. אהבתי.

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
נראה לי שעליתי על משהו בתקציר של "דם קר"
לפרופסור צ’רלס אודמן, מדען גאוני, שמדהים את העולם בכך שהצליח לפצח את חידת ‘הממד הרביעי’ ומדפיס איברי אדם מוכנים להשתלה, כמעט באופן סדיר....
כשאייל מבין שהפתרון נמצא במרחק של הושטת יד משני האנשים הללו...

יש כאן משהו... צורך של איברים? תקנו אותי אם אני טועה ואם זה עובר את גבולות הדמיון...
אל תשכחי שגידי צריך כליה.
אבל אולי מדובר באלי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה