דרוש מידע ספרים חדשים לקראת תשפ"א

מצב
הנושא נעול.

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נראה לי שעליתי על משהו בתקציר של "דם קר"
לפרופסור צ’רלס אודמן, מדען גאוני, שמדהים את העולם בכך שהצליח לפצח את חידת ‘הממד הרביעי’ ומדפיס איברי אדם מוכנים להשתלה, כמעט באופן סדיר....
כשאייל מבין שהפתרון נמצא במרחק של הושטת יד משני האנשים הללו...

יש כאן משהו... צורך של איברים? תקנו אותי אם אני טועה ואם זה עובר את גבולות הדמיון...
מלחחחיץ :eek::eek::eek::eek:

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מישהי שמעה על הספר החדש של מרים כהן "גיבורת הסיפור"?
(ראיתי בפרסומת של יפה נוף)
התפרסם היכן שהוא?
קראתי וממש אהבתי.
מרגש ונוגע.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מוצלח כמו הקודמים שלה?
קראתי את הקודמים ממש מזמן כך שאני לא יכולה להשוות.
אותי הנושא ממש עניין, ואהבתי איך היא מתארת את מסכת חייה.
הסיפור זורם, התחלתי ופתאום הייתי בסוף.
ואני אוהבת אותו גם כי הוא מעודד הורים ולא מדכא או מתגאה.
ההורים קיבלו את הנתו ן הזה ופעלו הכי טוב שיכלו במצב שלהם.

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קראתי את הקודמים ממש מזמן כך שאני לא יכולה להשוות.
אותי הנושא ממש עניין, ואהבתי איך היא מתארת את מסכת חייה.
הסיפור זורם, התחלתי ופתאום הייתי בסוף.
ואני אוהבת אותו גם כי הוא מעודד הורים ולא מדכא או מתגאה.
ההורים קיבלו את הנתו ן הזה ופעלו הכי טוב שיכלו במצב שלהם.
על איזה ספר כתבת אתזה?

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
@Ruty Kepler איזה הוצאה הספר "ילדה נוף"?
(שאדע איפה לחפש)
הידד הגיע ראיתי באתר
רק אזהרה, במאמר/ראיון המקסים על הכתיבה ועל הדבש משובצים ספוילרים קטנים
למי שקרא בעיתון זה לא רלוונטי, אבל למי שסובל מרגישות לספוילרים - שידע להזהר

גל גל

משתמש רשום
זו טעות שתתוקן בעז"ה בהקדם.
הרי לכם טקסט הגב המקורי (ייתכנו שינויים קלים לקראת ההורדה לדפוס, כמובן, כמו גם בקטע הקודם שהעליתי)
כמה רחוק תהיה מוכן ללכת כדי להציל חבר?
עבור אייל גלבוע זו אינה שאלה. כשחייו של אלי, חברו הטוב, מונחים על כף המאזניים, הוא יעשה הכל, כולל הכל, כדי להציל אותו.
"אייל, תזכור", ביקש ממנו אלי, "החיים שלי לא שווים כל דבר".
אייל עושה הכל כדי לשכוח את דבריו אלו.
"אסור להכניס רגשות למשימה", נהג בוקי, המדריך האגדי מן המוסד, לומר לחניך שלו. "סוכן חייב להיות קר רוח, מנותק רגשית וענייני בלבד. כל רגש שהוא יסיט אותך מהמטרה ויסכן את חייך".
אבל דמות מן העבר המצולק פורצת פתאום לחייו של אייל בסערה, קורעת את המגן שעטה על לבו ומכניסה אותו לסחרור שאינו מכיר. הנקמה, רגש מסוכן, בתוספת האיום על חיי חברו הטוב, האחריות המבצעית המוטלת על שכמו וחייהם של לוחמים נוספים הנתונים בסכנה - מעוררים באייל אימפולסיביות אדירה. נדמה שאין כוח בעולם שיוכל לעצור אותו.
כמה רחוק תהיה מוכן ללכת כדי להציל אדם זר?
שאלה זו מופנית בכל יום מחדש לפרופסור צ'רלס אודמן, מדען גאוני, שמדהים את העולם בכך שהצליח לפצח את חידת 'הממד הרביעי' ומדפיס איברי אדם מוכנים להשתלה, כמעט באופן סדיר.
באופן אירוני, מוצבת שאלה זו גם לפתחו של בראד טיילור, רוצח מורשע שנמלט מן הכלא ומבריח מורשעים ברצח כמוהו. השמועה אומרת שהוא מקים לו צבא אימתני ומיומן, שמטרותיו אינן ברורות.
כשאייל מבין שהפתרון נמצא במרחק של הושטת יד משני האנשים הללו, הוא פותח במרדף מטורף, בועט בכל הכללים והמוסכמות, מתעלם מחובות אנושיות אלמנטריות ויורה לכל הכיוונים ללא אבחנה.
"עבורי", אמר אייל לאלי, "החיים שלך שווים יותר מכל דבר".
"אני יודע. לכן אני חושש", השיב אלי בעגמומיות. "בבקשה, אייל. אני לא מוכן לחיות עם הידיעה שהחיים שלי נקנו במחיר גבוה מדי".
האם היה המחיר גבוה מדי?
לפני או אחרי שתניחו את הספר מהיד, שאלו את עצמכם: עד כמה רחוק הייתם אתם מוכנים ללכת כדי להציל חבר?

ואוווו אחד ענק!
טוב אז כמובן שהזמנתי את הספר המושלם הזה מהאתר ואני כבר לא יכולה לחכות!!! כל פעם מעלה עוד קטע ועוד אחד ואני משתגעת!
עוד משהו: אהבתי שברוב הספר אייל ואלי הולכים להיות ביחד ולהסתבך ביחד, הכי מעניין! המונולוגים של שניהם ביחד פשוט טובים!!

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
שאלה זו מופנית בכל יום מחדש לפרופסור צ'רלס אודמן, מדען גאוני, שמדהים את העולם בכך שהצליח לפצח את חידת 'הממד הרביעי' ומדפיס איברי אדם מוכנים להשתלה, כמעט באופן סדיר.
'מדען גאוני'
מדע גאוני, מדען גאון, מדענים גאונים.
אבל מדען גאוני? זה צירוף תקין?

גל גל

משתמש רשום
חחח, אוקי.
"הדיאלוגים של שניהם..."
אני אמשיך:
הדיאלוגים של שניהם מצחיקים וטובים כאחד.
הציניות שם מוסיפה, החכמה, הקור רוח, החוש הומור וגם (בעצם, במיוחד) ההומור השחור.
ואני מניחה שיהיו עכשיו הרבה דיאלוגים ביניהם, תקני אותי @יונה ספיר.
נ.ב בספר גידי יחלים בגלל הפרופסור שמוזכר בכריכה האחורית של הספר דם קר? (שכחתי את שמו וזו התוצאה: שאלה ארוכה ומסורבלת )

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה