דרוש מידע ספרים חדשים לקראת תשפ"א

מצב
הנושא נעול.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
@יונה ספיר דם קפוא.PNG

יונה ספיר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
זו טעות שתתוקן בעז"ה בהקדם.
הרי לכם טקסט הגב המקורי (ייתכנו שינויים קלים לקראת ההורדה לדפוס, כמובן, כמו גם בקטע הקודם שהעליתי)
כמה רחוק תהיה מוכן ללכת כדי להציל חבר?
עבור אייל גלבוע זו אינה שאלה. כשחייו של אלי, חברו הטוב, מונחים על כף המאזניים, הוא יעשה הכל, כולל הכל, כדי להציל אותו.
"אייל, תזכור", ביקש ממנו אלי, "החיים שלי לא שווים כל דבר".
אייל עושה הכל כדי לשכוח את דבריו אלו.
"אסור להכניס רגשות למשימה", נהג בוקי, המדריך האגדי מן המוסד, לומר לחניך שלו. "סוכן חייב להיות קר רוח, מנותק רגשית וענייני בלבד. כל רגש שהוא יסיט אותך מהמטרה ויסכן את חייך".
אבל דמות מן העבר המצולק פורצת פתאום לחייו של אייל בסערה, קורעת את המגן שעטה על לבו ומכניסה אותו לסחרור שאינו מכיר. הנקמה, רגש מסוכן, בתוספת האיום על חיי חברו הטוב, האחריות המבצעית המוטלת על שכמו וחייהם של לוחמים נוספים הנתונים בסכנה - מעוררים באייל אימפולסיביות אדירה. נדמה שאין כוח בעולם שיוכל לעצור אותו.
כמה רחוק תהיה מוכן ללכת כדי להציל אדם זר?
שאלה זו מופנית בכל יום מחדש לפרופסור צ'רלס אודמן, מדען גאוני, שמדהים את העולם בכך שהצליח לפצח את חידת 'הממד הרביעי' ומדפיס איברי אדם מוכנים להשתלה, כמעט באופן סדיר.
באופן אירוני, מוצבת שאלה זו גם לפתחו של בראד טיילור, רוצח מורשע שנמלט מן הכלא ומבריח מורשעים ברצח כמוהו. השמועה אומרת שהוא מקים לו צבא אימתני ומיומן, שמטרותיו אינן ברורות.
כשאייל מבין שהפתרון נמצא במרחק של הושטת יד משני האנשים הללו, הוא פותח במרדף מטורף, בועט בכל הכללים והמוסכמות, מתעלם מחובות אנושיות אלמנטריות ויורה לכל הכיוונים ללא אבחנה.
"עבורי", אמר אייל לאלי, "החיים שלך שווים יותר מכל דבר".
"אני יודע. לכן אני חושש", השיב אלי בעגמומיות. "בבקשה, אייל. אני לא מוכן לחיות עם הידיעה שהחיים שלי נקנו במחיר גבוה מדי".
האם היה המחיר גבוה מדי?
לפני או אחרי שתניחו את הספר מהיד, שאלו את עצמכם: עד כמה רחוק הייתם אתם מוכנים ללכת כדי להציל חבר?

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
עבור אייל גלבוע זו אינה שאלה. כשחייו של אלי, חברו הטוב, מונחים על כף המאזניים, הוא יעשה הכל, כולל הכל, כדי להציל אותו.
אם אלי בסיפור ועוד ככה אני כבר מחכה.
נראה לי שהחזרת את אייל לימי תפארתו;) ...

קוראסון שוקולד

משתמש פעיל
הרי לכם טקסט הגב המקורי (ייתכנו שינויים קלים לקראת ההורדה לדפוס, כמובן, כמו גם בקטע הקודם שהעליתי)
"אסור להכניס רגשות למשימה", נהג בוקי, המדריך האגדי מן המוסד, לומר לחניך שלו. "סוכן חייב להיות קר רוח, מנותק רגשית וענייני בלבד. כל רגש שהוא יסיט אותך מהמטרה ויסכן את חייך".
אבל דמות מן העבר המצולק פורצת פתאום לחייו של אייל בסערה, קורעת את המגן שעטה על לבו ומכניסה אותו לסחרור שאינו מכיר. הנקמה, רגש מסוכן, בתוספת האיום על חיי חברו הטוב, האחריות המבצעית המוטלת על שכמו וחייהם של לוחמים נוספים הנתונים בסכנה - מעוררים באייל אימפולסיביות אדירה. נדמה שאין כוח בעולם שיוכל לעצור אותו.
שאלה זו מופנית בכל יום מחדש לפרופסור צ'רלס אודמן, מדען גאוני, שמדהים את העולם בכך שהצליח לפצח את חידת 'הממד הרביעי' ומדפיס איברי אדם מוכנים להשתלה, כמעט באופן סדיר.
באופן אירוני, מוצבת שאלה זו גם לפתחו של בראד טיילור, רוצח מורשע שנמלט מן הכלא ומבריח מורשעים ברצח כמוהו. השמועה אומרת שהוא מקים לו צבא אימתני ומיומן, שמטרותיו אינן ברורות.
כשאייל מבין שהפתרון נמצא במרחק של הושטת יד משני האנשים הללו, הוא פותח במרדף מטורף, בועט בכל הכללים והמוסכמות, מתעלם מחובות אנושיות אלמנטריות ויורה לכל הכיוונים ללא אבחנה.
"אני יודע. לכן אני חושש", השיב אלי בעגמומיות. "בבקשה, אייל. אני לא מוכן לחיות עם הידיעה שהחיים שלי נקנו במחיר גבוה מדי".
האם היה המחיר גבוה מדי?
לפני או אחרי שתניחו את הספר מהיד, שאלו את עצמכם: עד כמה רחוק הייתם אתם מוכנים ללכת כדי להציל חבר?

נראה לי הולך להיות ספר טוב
אני מחכההההההה

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הספרים של ליבי קליין
סדרה ראשונה:
גם כי אלך
כי אתה עמדי
אך טוב וחסד
סדרה שניה:
אל תסתר
לולא האמנתי
לראות בטוב
הסדרה השלישית:
אשא עיני

ועוד ספר שסתם יצא בנתיים
כי אבי ואמי
כל ספר יותר מטורףףף מהשני
היא אמרה שלפסח יצא עוד ספר
המשך לאשא עיני

ליה :)

משתמש פעיל
זה האתר החדש של יונה ספיר

RUSI10

משתמש מקצוען
דם קר של יונה ספיר עולה 78 ש"ח באור החיים ו-68 ש"ח דרך האתר של יונה ספיר
@יונה ספיר יש אפשרות להזמין דרך האתר בהזמנה מוקדמת עם איסוף עצמי?
או שזה רק ע"י משלוח?

ומשלוח עולה 40!?...
יש אפשרות לאיסוף עצמי?

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
האם היה המחיר גבוה מדי?
נראה לי שאני בחיים לא אחזיק מעמד עד פסחחח ....
זה מגררררה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה