דרוש מידע ספרו לי על אלרגיה לביצים

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מכירים את זה?
יש לכם את זה במשפחה?
ספרו לי על זה!
איך גיליתם?
מה תסמיני האלרגיה?
מה עוד אתם יודעים?
@גלבוע את כאן?
שמעתי שאת דר' לעניין - תחכימי אותנו.

ot!

משתמש מקצוען
אני מכירה שני ילדים בני שנתיים, לא מהמשפחה
שכן- אמו מספרת שגילתה כי ראתה פריחה ואז הפנו אותה לבדיקות
וכן בן של חברה- בגיל שנה לאחר שראו שאלרגי ברמה גבוהה ביצעו לו ניטרול אלרגיה בבית חולים- תהליך ארוך שלקח כמעט שנה, וכן עולה כסף. כיום הילד עדין אלרגי בבדיקות אך בפועל אוכל ביצים ללא בעיה, ואף קרמבו שזו הרמה הכי גבוהה של ביצים.
כרגע חייב לאכול כל יום ביצה כדי שהאלרגיה לא תחזור ותקופת זמן מסוימת היא אמורה לעבור לחלוטים

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מכירים את זה?
יש לכם את זה במשפחה?
ספרו לי על זה!
איך גיליתם?
מה תסמיני האלרגיה?
מה עוד אתם יודעים?
@גלבוע את כאן?
שמעתי שאת דר' לעניין - תחכימי אותנו.
אני דוקטור, אבל דוקטורים לא באים לספר סיפור אישי ;)

שאלי מה את רוצה לדעת על האלרגיה.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני דוקטור, אבל דוקטורים לא באים לספר סיפור אישי ;)

שאלי מה את רוצה לדעת על האלרגיה.
הכי חשוב לי לדעת האם התגובה לאלרגן יכולה להחמיר מחשיפה לחשיפה.
התחלתי מוצקים. 8 חד'+
ומה שהביצים עשו בפעם הראשונה.
ובפעם השניה. :(
דברתי עם הרופאה והיא הזהירה אותי, על איבוד הכרה.
השאלה, אם בינתיים זה הסתיים בגרד נורא, עיניים אדומות נפוחות צורבות ודומעות, נזלת נשפכת ועיטושים בלתי פוסקים.
יכול להיות גרוע מזה? או שיש שחוטפים את זה פחות?
היא שלחה אותנו לבדיקות.
לרוץ?
או להבין שהוא לא חטף את זה קשה, ורק להיזהר.

ב.כ

משתמש מקצוען
על אלרגיות אני יכולה לכתוב סדרה של ספרים אפשר גם מספר סדרות
טוב אז אני עצמי אלרגית לאפרסקים וקיץ זה סיוט כי מספיק שאעבור ליד ירקניה וכבר מגרנה נוראה כמה דקות נוספות בשטח וקוצר נשימה אז בקיץ יש לי פטור מלבצע קניות ובעלי אוזר מותנים כל עונה מחדש
בעלי אלרגי לחלב במגע בהריון של התאומים באחד האישפוזים רציתי לשתות מעדן באגי ורוד הוא התנדב לפתוח את הכיסוי וכנראה נגע בטעות במעדן תוך שניה התנפח בפנים הוא היה נראה כמו בלון והיה צריך לרוץ למיון כדי לקבל אדרנלין בדחיפות
אבל ההסטריה הכי גדולה שלנו התחילה דווקא לפני ארבע וחצי שנים כשילדתי את הגדולה בחודש הראשון לחייה לא עזר לנו שום דבר היא היתה נראת כל הזמן נפוחה ופורחת לא היינו מצליחים להרגיע אותה ואז בגי חודש שמרתי על אחין שלי ובשונה ממנה הוא אכל מטרנה הייתי במטבח הקטנה שלי בטרמפולינה לידי ואחין שלי עמד שם גם כנראה שמעט אבקה התפזרה על הילדה תוך שניות ספורות היא נהייתה לי אדומה ופורחת העור שלה נהייה שלפוחיות והתפוצץ תפסתי אותה צעקתי לבעלי שיקרא לאחותי לקחת את אחין שלי ורצתי עם הילדה כמו סופת הוריקן מרחוב ירושלים בבני ברק עד למעיני הישועה צועקת מהיסטריה ובוכהלרופה שיציל לי את הילדה הגעתי לשם היא כבר היתה ממש כחולה בניסים קבלתי אותה חזרה
ומאז כל שבועיים הגענו איתה לבית חולים אני היית אוכלת מאכילה אותה והיא היתה מפתחת תגובה אלרגית
לאט לאט הבינו הרןפאים שיש לה אלרגיה מורכבת וחריפה ל: חלב ,ביצים, סויה,תותים , משמשים, אגוזים ולאנטיביוטיקה של פניצילין
כל דבר שהתגלה התברר אחרי תגובה קיצונית שכמעט אבדנו אותה ולא אחרי בדיקה של תבחין עורי
עד שהילדה הגיע לגיל שנתיים בילנו יותר בבית חולים מאשר בבית
כשהיתה בת שנה נולדו התאומים גם הם תגלו כאלרגים חלב
בסיעתה דשמיא היום גם לה וגם לתאומים וגם לקטנה שלי שבת שנה ורבע מותר חלבי כולם היו אלרגים
ולפני פסח בגיל 4 וחודשיים גילינו שכבר הגדולה שלנו יכולה לאכול ביצים וסויה
אז קחי אוויר יש תקווה שיעבור
ועכשיו כמה טיפים:
1.ככל שהילד לא נחשף לאלרגן יש סיכוי שיעבור לו האלרגיה
2. לכל מקום שאת הולכת מזרק אפיפאן ופנסטיל צמוד לילדה מניסיון זה מציל חיים
3. כשיוצאים מהבית שימי שרשרת שתכיני בעצמך עם פרטים של הילדה ותציני שיש לה רגישות מסכנת חיים ל...
אנשים לא מבינים את המשמעות וזה מסוכן
4.אם הילדה יודעת לדבר למדי אותה לומר אסור לי דברים עם...
5.זהירות- בכל חשיפה נוספת לאלרגן התגובה מחריפה
6. אפשר להתמודד נפלא ללא ביצים
לקצפות במקום ביצים קחי חומוס בשלי אותו ואז קחי את המים על כל כוס מי חומוס שימי 2 כוסות סוכר בהדרגה זה יוצא אותו הדבר כמו קצפת של ביצים ואם לא תגלי אף אחד לא ידע
אם את מעונינת להכין בליצס' פנקיק, חביתה או לחם מטוגן קחי במקום ביצה טחינה תדללי במים ולחביתה תוסיפי קמח כמובן לתבל כי זה טחינה ולא ביצה
לא היה חסר לנו כלום בבית
ותמיד את יכולה להתקשר אלי 0527138464 כבר חיברתי ספר מתכונים אולי יום אחד הוציא אותו לאור
שמתי לך 2 תמונות של הבת שלי שתראי איך נראה כשיש נפיחות ופריחה וזה 10 דקות אחרי שנתתי אפיפאן

קבצים מצורפים

• IMG_3136.JPG
    IMG_3136.JPG
    KB 32.1 · צפיות: 127
  • IMG_3148.JPG
    IMG_3148.JPG
    2.1 MB · צפיות: 146

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לקצפות במקום ביצים קחי חומוס בשלי אותו ואז קחי את המים על כל כוס מי חומוס שימי 2 כוסות סוכר בהדרגה זה יוצא אותו הדבר כמו קצפת של ביצים ואם לא תגלי אף אחד לא ידע
מההההההההה? חוומוס????????
ננסה, נשמע גאוני!

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ותמיד את יכולה להתקשר אלי 0527138464 כבר חיברתי ספר מתכונים אולי יום אחד הוציא אותו לאור
שמתי לך 2 תמונות של הבת שלי שתראי איך נראה כשיש נפיחות ופריחה וזה 10 דקות אחרי שנתתי אפיפאן
ידעתי שאין על נשות פרוג. לא טעיתי.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
הכי חשוב לי לדעת האם התגובה לאלרגן יכולה להחמיר מחשיפה לחשיפה.
התחלתי מוצקים. 8 חד'+
ומה שהביצים עשו בפעם הראשונה.
ובפעם השניה. :(
דברתי עם הרופאה והיא הזהירה אותי, על איבוד הכרה.
השאלה, אם בינתיים זה הסתיים בגרד נורא, עיניים אדומות נפוחות צורבות ודומעות, נזלת נשפכת ועיטושים בלתי פוסקים.
יכול להיות גרוע מזה? או שיש שחוטפים את זה פחות?
היא שלחה אותנו לבדיקות.
לרוץ?
או להבין שהוא לא חטף את זה קשה, ורק להיזהר.
הסיפור עם תגובה בחשיפה חוזרת נתון בויכוח חריף בין שתי אסכולות של מחקרים באלרגולוגיה.
שורה תחתונה:
כל אחד אומר הפוך מהשני.
מה שבטוח שאם זה רמת התגובה שקיבלתם, אתם אמורים בהחלט להימנע.
אתם יכולים לנסות לבשל ביצה בתוך הטשולנט (20 שעות בערך) ולתת לק על האצבע, בגודל של גרגר שומשום.
אם לא תהיה תגובה, תמשיכי ככה קבוע.
זה מייצר סוג של חסינות, לפחות שלא תקבל שוק אנאפליקטי מחשיפה מקרית.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען

גלבוע

משתמש סופר מקצוען

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מה שכן, חשוב גם להרגיע קצת - לא כל ילד אלרגי מגיע לסכנת חיים.
הרבה מאד 'מסתפקים' בתסמינים שציינת, של גרד, עיניים אדומות, נזלת ועיטושים.
וזה אפילו הרוב.

ב.כ

משתמש מקצוען
הסיפור עם תגובה בחשיפה חוזרת נתון בויכוח חריף בין שתי אסכולות של מחקרים באלרגולוגיה.
שורה תחתונה:
כל אחד אומר הפוך מהשני.
מה שבטוח שאם זה רמת התגובה שקיבלתם, אתם אמורים בהחלט להימנע.
אתם יכולים לנסות לבשל ביצה בתוך הטשולנט (20 שעות בערך) ולתת לק על האצבע, בגודל של גרגר שומשום.
אם לא תהיה תגובה, תמשיכי ככה קבוע.
זה מייצר סוג של חסינות, לפחות שלא תקבל שוק אנאפליקטי מחשיפה מקרית.
שלא תעזי לעשות שום דבר ללא השגחה רפואית
יש מצבים של סכנת חיים עד לכדי חנק אפילו ממגע

ב.כ

משתמש מקצוען
אגב, לאור הסיפור המצמרר שעלה כאן, מי שקורה לו דבר כזה שלא ירוץ לבית חולים ברגל, אלא שיתקשר למד"א.
אחרת עלול להיות מאוחר מדי.
מסכימה עם כל מילה
לא לדון אישה שנה אחרי חתונה עם כזו חוויה מצמררת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה