להשראה ספרו לי סיפורי סבתא! איך התחלתם להתמקצע בתחום??

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
פני אלי אישית במייל שבחתימה - אני אשלח לך פרטים שלה...
לא קשור הציטוט, רק רציתי לקרוא לך והשם שלך ארוך....

וואו כ-ל הכבוד!! גם על הדרך שעשית והנחישות אבל בעיקר על טוב הלב שלך שבולט מכל מילה שכתבת, ועל המצגת שקולעת בול!!
לייק לא מספיק, אז קבלי את זה גם כאן!

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
לא קשור הציטוט, רק רציתי לקרוא לך והשם שלך ארוך....

וואו כ-ל הכבוד!! גם על הדרך שעשית והנחישות אבל בעיקר על טוב הלב שלך שבולט מכל מילה שכתבת, ועל המצגת שקולעת בול!!
לייק לא מספיק, אז קבלי את זה גם כאן!

עכשיו סיבכת אותי... ;)
אני חייבת לשלוח לך תודה, מצד שני לא ממש מסכימה עם ההגדרה של "טוב לב" - אני לא מרגישה שאני מקריבה כאן משהו... למדתי מהפורם הזה המון וקבלתי השראות - שמחה לתרום משהו קטן גם ממני- זה לא לוקח ממני כלום. השיתוף כאן הוא הדדי ותורם לכולם.

אני חושבת שהטוב לב האמיתי נמצא אצלך שטרחת לכתוב תגובה נפרדת רק כדי להודות...

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
"טוב לב" - אני לא מרגישה שאני מקריבה כאן משהו
כלומר- טוב לב זה רק אם מישהי מוכן להקריב וזה בא לו במאמץ..
אם הוא כל כך טוב לב שהוא אפילו לא מבין למה חושבים עליו ככה, זה לא לב טוב אלא לב זהב
טוב נו
אז לב זהב
שיהיה מדויק
בשבילך...

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הצלחה של עסק דומה לפסגת הר גבוה - חייבים לטפס מלמטה למטה ועד למעלה - אין קפיצות הדרך, מי שלא עלה את המדרגה הראשונה לעולם לא יגיע למדרגה האחרונה, ובעל עסק צריך להיות עם סבלנות רבה ונכונות להשקיע בשלב היסוד של העסק ולעשות את העבודה בעצמו, אחרת כלום לא יקרה.
לקחתי את המילים האלה הדפסתי בגדול ותליתי על המקרר.
בדיוק מה שהייתי זקוקה לו.
ישר כח!

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מי שרוצה להתעודד- הנה ציטוט ממה שכתב הצייר גדי פולק בפורום המאיירים הסמוך- כששאלו אותו איך הוא התחיל...

"איך התחלתי?.. החלטתי שגם אם לא משלמים לי מספיק, שווה להשקיע מקסימום, כי הרי אני לא אוכל לעמוד בחנות ספרים ולהסביר לכל הנכנס ש'אני יודע לצייר הרבה יותר יפה, פשוט לא שילמו לי מספיק'... התיחסתי לכל פרויקט כאילו הוא היחיד בחיי ואני חייב לעשות ממנו חלון ראווה. גם אם לא משלמים. כך בונים שם ואחרי זמן מה מתחילים להגיע לקוחות שמעונינים לעבוד רק אתך. ככל שהזמן עובר - המחירים עולים ואפשר להתפרנס בכבוד.
דבר חשוב: אנו לא רק עוסקים בפרנסה, אנו מחנכים דורות הבאים. ואני לא בטוח שמי שמוציא מתחת ידו דבר לא מתוקן (הן מבחינת האיכות והן מבחינת התוכן) יכול להתנחם בכך שהוא 'רק מתפרנס'. ראיתם פעם רופא שלא בדיוק למד רפואה או שלא מקבל מספיק כסף ולכן עובד 'רק להתפרנס'? האחריות שלנו לעניות דעתי לא פחות. וסליחה על הפטטיות היתרה
smile.png
"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה