עוגות/עוגיות ספוילר: עוגת קומות עם שברי שוקולד תות וטריקים מעולים למתחילות >>>

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עוגת קומות ושברי שוקולד תות

את העוגה הזאת לא תכננתי לשלוח בניוזלטר, הכנתי אותה יחסית בספונטניות, וצילמתי תוך כדי - כי זה מה שאני עושה כשאני מכינה משהו חדש.
זו עוגה שהכנתי לשבת כלה של חברה טובה של אחותי, אחותי התייעצה איתי איזה עוגה כדאי שנכין, היא רצתה עוגת ראוה, טעימה ומרשימה, באיזה שהו שלב בשיחה, תוך כדי זריקת רעיונות לחלל הטלפון, היא אמרה "אולי רולדה עגולה?" עוד לפני שהספקתי לשאול אותה למה היא מתכוונת, בס"ד, כבר הבריק לי רעיון!
אני אכין שלוש קומות מבלילה של רולדה, ובינהם אשלב קצפת!

הרעיון התברר כהברקה של ממש, והוכיח את עצמו גם כקל לביצוע מכמה סיבות:
- אין צורך בהפרדת ביצים (!!!)
- אין צורך לחתוך את עוגת הבסיס ל-3 חלקים כי אופים את העוגה ב-3 פעימות.
- העוגה לא מייצרת גבעות והרים או לחילופין סדקים וכו', כי זה מתכון של עוגת רולדה, ולכן היא גם ספוגית וקלילה.
- אין צורך בציפוי של העוגה, מה שדורש מיומנות וכלי עבודה מתאימים.
- עיטורי השוקולד - זה כלום עבודה (מתאים גם לילדות קטנות) - כך שזה ממש לא מסובך.

אלו הסיבות שהכריעו את הכף שאני אשתף אתכן בסודות האלו שכל מתחילה תוכל לגשת ולנסות אותם בעצמה.

אז מה צריך לפני שניגשים להכין?
- סיר ג'חנון או תבנית עגולה בקוטר 20 ס"מ (זה הגודל המומלץ, לא עדיף גדול יותר).

- צנטר גדול בצורת כוכב או עגול חלק.
- שקיות זילוף חד פעמיות.
- וכמובן את רכיבי המתכון (הקלים מאד להשגה ונמצאים ברובם בבית או בכל סופר רגיל).
צפה בקובץ המצורף 754210

כתבתי הרבה מלל כדי לפרט לפרטי פרטים, אך התהליך ממש ממש לא מסובך.
אז צאנה לדרך, בהצלחה!

(*מתכון לבלילת הרולדה - חסי סגל, מגזין טעימות)

מצרכים לבלילת הבסיס:
4 ביצים
קורט מלח
כוס סוכר
כוס קמח
1 אבקת אפיה
כף שמן

מצרכים למילוי:
3 שמנת מתוקה להקצפה או קצפת ריצ' (250 מ"ל כל חבילה)
2 חבילות פודינג וניל
מעט צבע מאכל לצביעת הקצפת (לא חובה)
2 כפות גדושות ריבת חלב (לא חובה)

מצרכים לקישוט:

100 גרם שוקולד צמקאו צבעוני
כף שמן
סוכריות עוגה
קליק כריות וכדורים

אביזרי עזר:
סיר ג'חנון או תבנית עגולה קוטר 20 (לא מומלץ יותר גדול)
צנטר ושקיות זילוף
נייר אפיה

מכינים תחילה את התבנית שתקלוט לתוכה את הבלילה: גוזרים נייר אפיה בגודל תחתית הסיר \ תבנית מושחים במעט שמן את תחתית הסיר ומצמידים עליו את הנייר אפיה, ניתן להשתמש בנייר בשלושת הפעמים, רק צריך להקפיד להדביק אותו כל פעם עם מעט שמן.
מברישים את שולי התבנית בשמן, או שחותכים רצועה מהנייר אפיה שתקיף את כל הצד הפנימי של התבנית ומדביקים גם אותה עם מעט שמן.

צפה בקובץ המצורף 754214

הכנת בלילת הבסיס: בקערה יבשה, מקציפים את הביצים, המלח והסוכר למשך 10 דקות.
כשהתערובת תפוחה ואוורירית, מנמיכים את מהירות המיקסר ומוסיפים שמן, אבקת אפיה וקמח, מקציפים על מהירות נמוכה עד שהקמח נטמע כולו, מכבים את המיקסר.
מחלקים את הבלילה ל-3 מרקיות (צלוחיות חד פעמי גדולות, או כל כלי אחר, העיקר שהחלוקה תהיה שווה כדי שהקומות יהיו שוות) באופן שווה, ואופים כל פעם תכולה של מרקית אחת.
שופכים לתבנית ואופים בתנור חם מאד על 190 מעלות למשך 5-6 דקות, או עד שמזהיב מעט, זהירות מאפית יתר!
פורסים נייר אפיה על השיש, ומברישים במעט שמן (אחרת יש לעוגה נטיה להדבק ולהשאיר חלק ממנה על הנייר...)
מוציאים את התבנית מהתנור ומעבירים סכין חדה בשולי התבנית כדי לחלץ את העוגה.
הופכים את התבנית על הנייר אפיה ודופקים קלות על תחתית התבנית.
משאירים את העוגה להצטנן, מברישים שוב מעט שמן על הנייר אפיה העגול, מצמידים אותו לתבנית ושופכים את הנגלה הבאה שבמרקיות, אופים וחוזרים על התהליך שעשינו עם השכבה הקודמת.
כך עושים גם לשכבה השלישית, שימו לב לא לעזוב את אזור התנור, השכבות נאפות מהר בגלל שלא מדובר בשכבה גבוהה של עוגה רגילה.
בזמן שממתינים לעוגות, מקציפים את השמנת.

צפה בקובץ המצורף 754216

הכנת המילוי: מקציפים את 3 שמנת בקערה גדולה (אפשר גם בנגלות – חבילה אחת לכל שכבה) יחד עם 2 פודינג וניל, מקציפים לקצפת יציבה שכשמנסים להפוך את הקערה הקצפת לא ממהרת לזלוג אלא נשארת יציבה.
זהירות מהקצפת יתר שלא תישארו עם חמאה :)
בשלב הזה ניתן לחלק את הקצפת לקערות נוספות ולצבוע במעט צבע מאכל רצוי.

צפה בקובץ המצורף 754220

הכנת הקישוט: ממיסים את שוקולד הצמקאו עם כף שמן בבן מארי (כלי עם השוקולד שמונח על כלי גדול יותר עם מים שרותחים על אש דולקת) או שממיסים במיקרוגל 30 שניות, עוצרים ומערבבים, אם זה עדיין קשה מפעילים על 10 שניות נוספות ושוב מערבבים עד שנמס (זהירות, זה יכול להישרף או להתקשות במהירות).
פורסים נייר אפיה על תבנית שתוכל להיכנס אח"כ למקפיא (אפשר גם על קרש חיתוך, העיקר משטח ישר שיכנס למקפיא במינימום תזוזות של השוקולד).
שופכים את השוקולד המומס על נייר האפיה ומשטחים עם כף או מרית כך שהשכבה שתתקבל תהיה בעובי של 1-2 מלימטר, לא מידי דק אבל לא מידי עבה.
מקשטים את השוקולד בזריזות, בסוכריות, קליקים וכו' ומכניסים למקפיא ל-10 דקות או עד שהוא מתקשה לגמרי.
כשהשוקולד התקשה, מוציאים אותו ושוברים לחתיכות לא סימטריות, בגדלים שרוצים (גדולים, בינוניים או קטנים) ושומרים בצד.

צפה בקובץ המצורף 754221

הרכבת העוגה: מניחים את השכבה הראשונה של העוגה על המשטח שאיתו נגיש אותה (מגש יפה או צלחת מיועדת), ניתן להדביק את העוגה למשטח עם מעט ממרח שוקולד או ריבה וכו', לא חובה (אני לא עשיתי את זה).
שמים את הריבת חלב בשקית קשורה, בתוך כלי עם מים חמים למשך מספר שניות ומורחים על העוגה כף גדושה של ריבת חלב (כף גדושה לכל שכבה).
ממלאים שקית זילוף עם צנטר כוכב בשמנת, ומזלפים כוכבים גדולים, מתחילים מהקצה, כך שנוצר עיגול בתוך עיגול של זילופי קצפת (הזילוף לא קשה, מי שזה פעם ראשונה שלה, יכולה לזלף כוכב או שניים על נייר אפיה כדי לראות שזה ממש פשוט: מזלפים כל כוכב ע"י לחיצה מעט חזקה שהולכת והופכת לחלשה ונעצרים כשמגיעים לגובה של כ-2 ס"מ).

צפה בקובץ המצורף 754222

מניחים בעדינות את השכבה השניה של העוגה וגם עליה מורחים בעדינות ממש כדי לא לרסק את קומת הזילופים שמתחת.
מזלפים גם עליה כוכבי קצפת, אם רוצים צובעים את הקצפת בצבע שונה כך שהפעם מתקבלת קומה בצבע אחר.
מניחים בעדינות את השכבה השלישית ומזלפים עליה כוכבים כמו מקודם.

צפה בקובץ המצורף 754223

לוקחים את שברי השוקולד ונועצים במרכז העוגה ובצדדים בצורה אלגנטית ויפה.
שומרים במקרר או במקפיא.
אני הקפאתי לכמה שעות ואח"כ כשזה קפוא יותר קל לנעוץ שיפודים מסביב לעוגה ולעטוף בזהירות בנייר כסף שלא יתחכך עם הקצפת.

זהו, זה

תכינו ותשתפו איך יצא!
לכל שאלה, אני כאן :)
עוגה מהממת ביופיה ומתכון מאיר עינים :)

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו נראה עוגה מושלמת ומגרה ברמות
תודה על השיתוף והמתכון הברור!

עוגת יומולדת הבאה בעז"ה!
מהמם!!!!!!!!!!!!!!!!!
וההסבר שלך מושלם!
תודה!

עוגה מהממת ביופיה ומתכון מאיר עינים :)

תודההה :D
תכינו ושתפו, באמת קל!

אפשר בצבע מאכל ג'ל. לאחר ההמסה.
ניסיתי בזמנו ולא היו בעיות.

יש מצב, פשוט צריך לשים לב שזה צבע שפועל על שמן (או משו כזה) אחרת זה לא יצבע.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודההה :D
תכינו ושתפו, באמת קל!

יש מצב, פשוט צריך לשים לב שזה צבע שפועל על שמן (או משו כזה) אחרת זה לא יצבע.
יצבע אבל יקשה את השוקולד
חובה צבע מאכל על בסיס שמן לצביעת שוקולד
או צבע מאכל ייעודי לשוקולד [בד"כ אבקה, מחנויות אפיה]

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יצבע אבל יקשה את השוקולד
חובה צבע מאכל על בסיס שמן לצביעת שוקולד
או צבע מאכל ייעודי לשוקולד [בד"כ אבקה, מחנויות אפיה]
תודה על החידוד!
כי באמת ידוע שבעייתי לצבוע שוקולד ולא כולם מודעים לזה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה על החידוד!
כי באמת ידוע שבעייתי לצבוע שוקולד ולא כולם מודעים לזה
מים תמיד הורסים שוקולד.
אז כשמדובר בצבע מאכל שרוצים לצבוע איתו שוקולד הוא חייב להיות כזה שאינו על בסיס מים

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

Outerstuff

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עוגת קומות ושברי שוקולד תות

את העוגה הזאת לא תכננתי לשלוח בניוזלטר, הכנתי אותה יחסית בספונטניות, וצילמתי תוך כדי - כי זה מה שאני עושה כשאני מכינה משהו חדש.
זו עוגה שהכנתי לשבת כלה של חברה טובה של אחותי, אחותי התייעצה איתי איזה עוגה כדאי שנכין, היא רצתה עוגת ראוה, טעימה ומרשימה, באיזה שהו שלב בשיחה, תוך כדי זריקת רעיונות לחלל הטלפון, היא אמרה "אולי רולדה עגולה?" עוד לפני שהספקתי לשאול אותה למה היא מתכוונת, בס"ד, כבר הבריק לי רעיון!
אני אכין שלוש קומות מבלילה של רולדה, ובינהם אשלב קצפת!

הרעיון התברר כהברקה של ממש, והוכיח את עצמו גם כקל לביצוע מכמה סיבות:
- אין צורך בהפרדת ביצים (!!!)
- אין צורך לחתוך את עוגת הבסיס ל-3 חלקים כי אופים את העוגה ב-3 פעימות.
- העוגה לא מייצרת גבעות והרים או לחילופין סדקים וכו', כי זה מתכון של עוגת רולדה, ולכן היא גם ספוגית וקלילה.
- אין צורך בציפוי של העוגה, מה שדורש מיומנות וכלי עבודה מתאימים.
- עיטורי השוקולד - זה כלום עבודה (מתאים גם לילדות קטנות) - כך שזה ממש לא מסובך.

אלו הסיבות שהכריעו את הכף שאני אשתף אתכן בסודות האלו שכל מתחילה תוכל לגשת ולנסות אותם בעצמה.

אז מה צריך לפני שניגשים להכין?
- סיר ג'חנון או תבנית עגולה בקוטר 20 ס"מ (זה הגודל המומלץ, לא עדיף גדול יותר).

- צנטר גדול בצורת כוכב או עגול חלק.
- שקיות זילוף חד פעמיות.
- וכמובן את רכיבי המתכון (הקלים מאד להשגה ונמצאים ברובם בבית או בכל סופר רגיל).
צפה בקובץ המצורף 754210

כתבתי הרבה מלל כדי לפרט לפרטי פרטים, אך התהליך ממש ממש לא מסובך.
אז צאנה לדרך, בהצלחה!

(*מתכון לבלילת הרולדה - חסי סגל, מגזין טעימות)

מצרכים לבלילת הבסיס:
4 ביצים
קורט מלח
כוס סוכר
כוס קמח
1 אבקת אפיה
כף שמן

מצרכים למילוי:
3 שמנת מתוקה להקצפה או קצפת ריצ' (250 מ"ל כל חבילה)
2 חבילות פודינג וניל
מעט צבע מאכל לצביעת הקצפת (לא חובה)
2 כפות גדושות ריבת חלב (לא חובה)

מצרכים לקישוט:

100 גרם שוקולד צמקאו צבעוני
כף שמן
סוכריות עוגה
קליק כריות וכדורים

אביזרי עזר:
סיר ג'חנון או תבנית עגולה קוטר 20 (לא מומלץ יותר גדול)
צנטר ושקיות זילוף
נייר אפיה

מכינים תחילה את התבנית שתקלוט לתוכה את הבלילה: גוזרים נייר אפיה בגודל תחתית הסיר \ תבנית מושחים במעט שמן את תחתית הסיר ומצמידים עליו את הנייר אפיה, ניתן להשתמש בנייר בשלושת הפעמים, רק צריך להקפיד להדביק אותו כל פעם עם מעט שמן.
מברישים את שולי התבנית בשמן, או שחותכים רצועה מהנייר אפיה שתקיף את כל הצד הפנימי של התבנית ומדביקים גם אותה עם מעט שמן.

צפה בקובץ המצורף 754214

הכנת בלילת הבסיס: בקערה יבשה, מקציפים את הביצים, המלח והסוכר למשך 10 דקות.
כשהתערובת תפוחה ואוורירית, מנמיכים את מהירות המיקסר ומוסיפים שמן, אבקת אפיה וקמח, מקציפים על מהירות נמוכה עד שהקמח נטמע כולו, מכבים את המיקסר.
מחלקים את הבלילה ל-3 מרקיות (צלוחיות חד פעמי גדולות, או כל כלי אחר, העיקר שהחלוקה תהיה שווה כדי שהקומות יהיו שוות) באופן שווה, ואופים כל פעם תכולה של מרקית אחת.
שופכים לתבנית ואופים בתנור חם מאד על 190 מעלות למשך 5-6 דקות, או עד שמזהיב מעט, זהירות מאפית יתר!
פורסים נייר אפיה על השיש, ומברישים במעט שמן (אחרת יש לעוגה נטיה להדבק ולהשאיר חלק ממנה על הנייר...)
מוציאים את התבנית מהתנור ומעבירים סכין חדה בשולי התבנית כדי לחלץ את העוגה.
הופכים את התבנית על הנייר אפיה ודופקים קלות על תחתית התבנית.
משאירים את העוגה להצטנן, מברישים שוב מעט שמן על הנייר אפיה העגול, מצמידים אותו לתבנית ושופכים את הנגלה הבאה שבמרקיות, אופים וחוזרים על התהליך שעשינו עם השכבה הקודמת.
כך עושים גם לשכבה השלישית, שימו לב לא לעזוב את אזור התנור, השכבות נאפות מהר בגלל שלא מדובר בשכבה גבוהה של עוגה רגילה.
בזמן שממתינים לעוגות, מקציפים את השמנת.

צפה בקובץ המצורף 754216

הכנת המילוי: מקציפים את 3 שמנת בקערה גדולה (אפשר גם בנגלות – חבילה אחת לכל שכבה) יחד עם 2 פודינג וניל, מקציפים לקצפת יציבה שכשמנסים להפוך את הקערה הקצפת לא ממהרת לזלוג אלא נשארת יציבה.
זהירות מהקצפת יתר שלא תישארו עם חמאה :)
בשלב הזה ניתן לחלק את הקצפת לקערות נוספות ולצבוע במעט צבע מאכל רצוי.

צפה בקובץ המצורף 754220

הכנת הקישוט: ממיסים את שוקולד הצמקאו עם כף שמן בבן מארי (כלי עם השוקולד שמונח על כלי גדול יותר עם מים שרותחים על אש דולקת) או שממיסים במיקרוגל 30 שניות, עוצרים ומערבבים, אם זה עדיין קשה מפעילים על 10 שניות נוספות ושוב מערבבים עד שנמס (זהירות, זה יכול להישרף או להתקשות במהירות).
פורסים נייר אפיה על תבנית שתוכל להיכנס אח"כ למקפיא (אפשר גם על קרש חיתוך, העיקר משטח ישר שיכנס למקפיא במינימום תזוזות של השוקולד).
שופכים את השוקולד המומס על נייר האפיה ומשטחים עם כף או מרית כך שהשכבה שתתקבל תהיה בעובי של 1-2 מלימטר, לא מידי דק אבל לא מידי עבה.
מקשטים את השוקולד בזריזות, בסוכריות, קליקים וכו' ומכניסים למקפיא ל-10 דקות או עד שהוא מתקשה לגמרי.
כשהשוקולד התקשה, מוציאים אותו ושוברים לחתיכות לא סימטריות, בגדלים שרוצים (גדולים, בינוניים או קטנים) ושומרים בצד.

צפה בקובץ המצורף 754221

הרכבת העוגה: מניחים את השכבה הראשונה של העוגה על המשטח שאיתו נגיש אותה (מגש יפה או צלחת מיועדת), ניתן להדביק את העוגה למשטח עם מעט ממרח שוקולד או ריבה וכו', לא חובה (אני לא עשיתי את זה).
שמים את הריבת חלב בשקית קשורה, בתוך כלי עם מים חמים למשך מספר שניות ומורחים על העוגה כף גדושה של ריבת חלב (כף גדושה לכל שכבה).
ממלאים שקית זילוף עם צנטר כוכב בשמנת, ומזלפים כוכבים גדולים, מתחילים מהקצה, כך שנוצר עיגול בתוך עיגול של זילופי קצפת (הזילוף לא קשה, מי שזה פעם ראשונה שלה, יכולה לזלף כוכב או שניים על נייר אפיה כדי לראות שזה ממש פשוט: מזלפים כל כוכב ע"י לחיצה מעט חזקה שהולכת והופכת לחלשה ונעצרים כשמגיעים לגובה של כ-2 ס"מ).

צפה בקובץ המצורף 754222

מניחים בעדינות את השכבה השניה של העוגה וגם עליה מורחים בעדינות ממש כדי לא לרסק את קומת הזילופים שמתחת.
מזלפים גם עליה כוכבי קצפת, אם רוצים צובעים את הקצפת בצבע שונה כך שהפעם מתקבלת קומה בצבע אחר.
מניחים בעדינות את השכבה השלישית ומזלפים עליה כוכבים כמו מקודם.

צפה בקובץ המצורף 754223

לוקחים את שברי השוקולד ונועצים במרכז העוגה ובצדדים בצורה אלגנטית ויפה.
שומרים במקרר או במקפיא.
אני הקפאתי לכמה שעות ואח"כ כשזה קפוא יותר קל לנעוץ שיפודים מסביב לעוגה ולעטוף בזהירות בנייר כסף שלא יתחכך עם הקצפת.

זהו, זה

תכינו ותשתפו איך יצא!
לכל שאלה, אני כאן :)

אם אני מכינה אותה היום לשבת,
זה ישמר טוב?
בהקפאה? במקרר?
תודה רבה!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אם אני מכינה אותה היום לשבת,
זה ישמר טוב?
בהקפאה? במקרר?
תודה רבה!

את האמת לומר לך, שלחתי אותה לכלה ככה שרק מהפידבקים "טעמתי" אותה :D
אני שמתי במקפיא כדי שיהיה לי קל לנייד אותה בלי שתימרח, אבל יתכן שעדיף לשמור אותה במקרר (במקום סודי ושמור שלא תמצאי אותה בלי שוקולדים או משו כזה :D )

Outerstuff

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה!
איזה כוס את משתמשת,
240 או ח"פ?

נראה מושלם!!!!!!
ואני הולכת בע"ה להכין.

Outerstuff

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
והכנתי!!!!!
יצא טעים!!!!
המצלמה שלי לא מידי פוטוגנית אבל העוגה יצאה יפה וטעימה!!!:p
והבן שלי עוגה.jpg היה בעננים!!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
וואו העוגה נראית מקסים!!!

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני גם עשיתי (ללא גלוטן) ויצא מוצלח ממש! סתם ככה אני ממש אוהבת רולדה ונהניתי מהשדרוג
לצערי לא צילמתי :( (הסנדלר הולך יחף...)
תודה!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני גם עשיתי (ללא גלוטן) ויצא מוצלח ממש! סתם ככה אני ממש אוהבת רולדה ונהניתי מהשדרוג
לצערי לא צילמתי :( (הסנדלר הולך יחף...)
תודה!
תודה ששיתפת!
ללא גלוטן זה חידוש! מה שמת במקום הקמח הרגיל?

WELLCOME

משתמש פעיל
@אפרת 10 תודה ענקית מחכה להזדמנות הקרובה לעשות זאת. למעלה כתבת שנעצת שיפודים. למה לאריזה? איך אפשר קצת פירוט?
ושוב תודה ענקית נראה מהמם!!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@אפרת 10 תודה ענקית מחכה להזדמנות הקרובה לעשות זאת. למעלה כתבת שנעצת שיפודים. למה לאריזה? איך אפשר קצת פירוט?
ושוב תודה ענקית נראה מהמם!!
השיפודים לנעיצה זה כדי שהנייר כסף לא ידבק לקרם ואני אוכל לעבור עם המסע למקום אחר בשלום - כל זה למיושנים כמוני ;).
אם יש לך תבנית עוגה שנכנסת למקרר \ מקפיא - תוותרי על השיפודים, הכל בסדר :D

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה