דרוש מידע סמינר בגייטסהד

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש פה למישהו מידע לתת על המקום??? סגנון של המקום ושל הבנות?, מקצועות שלומדים שם?, האם התעודה נחשבת בארץ כמו תעודה של הסמינרים פה(שצריך להשלים לתואר)? , מה הסגנון של המקום בכללי?? איך נרשמים? עלויות?
אשמח לכל סוג של מידע!

נערך לאחרונה ב:

נעמה נייהוז

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בחול הוא נקרא סמינר מצוין, לומדות שם בנות ממשפחות טובות ומכובדות.
עלות אני חושבת 10 אלף לירות לשנה.
לא יודעת לגבי תעודות.

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש פה למישהו מידע לתת על המקום??? סגנון של המקום ושל הבנות?, מקצועות שלומדים שם?, האם התעודה נחשבת בארץ כמו תעודה של הסמינרים פה(שצריך להשלים לתואר)? , מה הסגנון של המקום בכללי?? איך נרשמים? עלויות?
אשמח לכל סוג של מידע!
אם אין לך פרוטקציה רצינית או אימא שלמדה שם, הם לא מקבלים ישראליות.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ברצינות???
אממ יש לי כמה מורות שלמדו שם זה יכול לעזור לי?
אם מדובר בבחורה בעייתית - לא יקבלו .
בחורה בעייתית יכולה לנסות ללכת למנצסטר יותר מקבלים אבל לא מאוד.
במידה ומדובר בבחורה חלקה וישתדלו המון אז אולי.
זו המדיניות שם :) ולטובה.

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
כמו כל מקום, צריך להיות מתאים לבחורה.
קודם כל, יש שתי סימנרים, החדש והישן.
הישן יותר שמרני ודגש חזק על לימודים, החדש פחות שמרני.
הבנות מגוונות מאד מאד, מההכי שמרניות ועד הפחות שמרניות. בד''כ לא רוצים בנות מהארץ כיון שיש כאן מערכת חינוך טובה, ולכן יש סימן שאלה, מה היא מחפשת בחו''ל ונכוו כמה וכמה פעמים.

יש לקחת בחשבון שעלות השנתי (במקרה שמקבלים הנחה): השכר לימוד לשנתיים כמו $26000, ועוד $2500 לויזה וביטוח בריאות, ולא לשכוח ש4 פעמים בשנה סוגרים את הפנימיה לחופש, ואם אין לכם משפחה באנגליה צריך להטיס אותה הביתה כל פעם. והאחרון אחרון חביב, דמי כיס בסך 400 ש''ח לחודש בערך.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם מדובר בבחורה בעייתית - לא יקבלו .
בחורה בעייתית יכולה לנסות ללכת למנצסטר יותר מקבלים אבל לא מאוד.
במידה ומדובר בבחורה חלקה וישתדלו המון אז אולי.
זו המדיניות שם :) ולטובה.
מה זה מנצסטר?? באלך לתת לי קצת מידע כי אני באמת לא מכירה...
מה זה אומר בעייתי?? כאילו מאיזה בחינה?

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הכי טוב שתשאלי את המורות שלך...
אבל נראה לי שזה לא ממש אמור לעזור לך.
מעדיפה לא לפתוח את זה מולן כרגע כי אז יתחילו לדבר איתי כל שני וחמישי על זה.... אני מעדיפה לחכות עם זה מולן כל עוד יש לי ברירה..

• תודה
Reactions: mum

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כמו כל מקום, צריך להיות מתאים לבחורה.
קודם כל, יש שתי סימנרים, החדש והישן.
הישן יותר שמרני ודגש חזק על לימודים, החדש פחות שמרני.
הבנות מגוונות מאד מאד, מההכי שמרניות ועד הפחות שמרניות. בד''כ לא רוצים בנות מהארץ כיון שיש כאן מערכת חינוך טובה, ולכן יש סימן שאלה, מה היא מחפשת בחו''ל ונכוו כמה וכמה פעמים.

יש לקחת בחשבון שעלות השנתי (במקרה שמקבלים הנחה): השכר לימוד לשנתיים כמו $26000, ועוד $2500 לויזה וביטוח בריאות, ולא לשכוח ש4 פעמים בשנה סוגרים את הפנימיה לחופש, ואם אין לכם משפחה באנגליה צריך להטיס אותה הביתה כל פעם. והאחרון אחרון חביב, דמי כיס בסך 400 ש''ח לחודש בערך.
תודה

mum

משתמש מקצוען
לא לכניסה אלא לשהייה, בכל מדינה כולל ישראל מי שמגיע לשהות במדינה תקפה ואינו אזרח צריך ויזת-אשרת שהייה.
ואחרי ברקזיט זה אומר שגם בעלות דרכונים אירופיים צריכות- זה ממש מסבך את העסק.
אחד הסמינרים במנצסטר נסגר בגלל שלאמריקאיות היה קשה מאד חקבח ויזה.
היום יש שם רק סמינר אחד.

זכרתי שרק האמריקאיות צריכות ולמעשה הנכון הוא שהארופאיות לא היו צריכות...

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
שכחתי להוסיף, במקרה שיש לה רק דרכון ישראלי היא צריכה מבחן להוכיח שהיא שולטת באנגלית, עלות 1200 ש''ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה