קופירייטינג סמוב או רבמסר?

בונבוניירה פיקנטית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עבור רשימת תפוצה ללקוחה. שרוצה כמה שיותר שיתוף וקהל.
מה עדיף?
מצד אחד סמוב בעיני פי אלף.
מצד שני אמרו לי שהוא חסום בכל מיני חסימות.

משה וול

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני באופן אישי ממליץ ללקוחותיי על סמוב.. יש להם מערכת מעולה. אבל ללקוח שמתפעל בעצמו את מערכת הדיוור, רב מסר יהיה ידידותי הרבה יותר.
שיקול נוסף הוא המחיר. רב מסר יקר משמעותית.

בונבוניירה פיקנטית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני באופן אישי ממליץ ללקוחותיי על סמוב.. יש להם מערכת מעולה. אבל ללקוח שמתפעל בעצמו את מערכת הדיוור, רב מסר יהיה ידידותי הרבה יותר.
האם סמווב פתוח בכל החסימות?

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לא נכון. אחרי אלפיה כבר משתווה ואפילו לטובת רב מסר.
למתחילים לאט עדיף סמוב כי 200 ראשונים חינם, אבל אחכ (אני בדיוק עוברת אחרי אלפיה לרב מסר, כי מ1500 זה יותר שווה)

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
מה עם שלוש פינות אתרים?

ציפס קידס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צילום מקצועי
למיטב זכרוני בין:
אקטיב טרייל
רב מסר
שלח מסר
מסר 10
וסמווב
מסר 10 הכי נוחים במחיר

NetWorking

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
איזה אוטומציות למשל?
אפשר לשלוח מיילים /הודעות sms באופן מותאם תוך x זמן, לפי הפעולה שהנמען עשה. כמו פתיחת מייל, לחיצה על קישורים וכו'.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
ומה מבחינת הטמעת קוד אנליטיקס?
עבודה עם קורסים דיגטליים או חיבור עם מערכת גוטווובינר?

משה וול

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
באופן כללי, זה עשוי להשתנות בין הדרישות והצרכים שלכם מהמערכת. לדיוור רגיל גם מסר 10 יספיק. בשביל אוטומציות בסיסיות כמו דיוור לפי דפי נחיתה ועזיבה וכו' רב מסר יהיה מעולה. וזה גם מתמשק בצורה טובה לgo to webinar.

אבל בסמוב ישנם פונקציות נוספות מקצועיות יותר. ומהניסיון שלי, חלק גדול מהלקוחות לא יודעים להשתמש בהם נכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה