מידע שימושי סל לידה

• פותח הנושא yyff
  • פורסם בתאריך

שושן חוחים

משתמש פעיל
כתרים,שתלים מאד יקרים במכבי.
רק הסתימות ועקירות זה 20 שח.
תוסיפי לזה את החודשים של ההמתנה לתור טיפול וכבר את מגיעה למחיר של רופא פרטי (זול)

אננסית

משתמש מקצוען
האם יש דרך לקבל איזשהו החזר עבור קניות ממקום אחר?
קורסים/ כנסים וכאלו שבהסכם עם מכבי??!!
ראיתי פעם פרסומים להחזר בחנות. כלאמר אחרי שנגמרו החגיגות...

שושן חוחים

משתמש פעיל
בעיקרון את צודקת שמכבי שלי דומה למכבי זהב רק שאם יש לך מכבי שלי אחרי הקניה את שולחת להם את החשבוניות של הקניה ועושים לך החזר עד 80% שזה בעצם הסל לידה.
אבל באמת לא אטרקטיבי.
זה אומר שאם קניתי משאבה ב450 ש"ח במכבי פארם אני יכולה לקבל חוץ מההנחה החזר של 80%?
תיקון טעות:
אביזרי לידה לא נכללים בהחזרים של סל לידה.
אני דיברתי עם הנציגה אצלינו בסניף מכבי ואמרה לי במפורש שכן יש החזרים ונתנה לי את הרשימה שמפורטת להלן.
בעקבות כך רכשתי משאבת חלב ועוד כמה אביזרים וגם הגבתי באשכול כך.
לאחר הקניה שלחתי חשבוניות לקבלת ההחזר ואמרו לי שאביזרים לא נכנסים לסל לידה רק כל מיני בדיקות שמפורטות שם...ולכן אני לא זכאית.
עכשיו אני בדיונים איתם על זה...

ש.א.א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דיברתי עם נציג ואמר לי שאין החזר רק הנחה

- אסתר -

משתמש פעיל
היי,
אשמח לדעת אם יש עכשיו איזושהיא אפשרות לקבל החזר-
כללית מושלם פלטינום
איזה קומבינה או משהו שאפשר........
תודה!

תודה על החיים

משתמש צעיר
לא זכאית לשום דבר מהסל.
בית החלמה אפשר לקבל גם שלא מהסל - כמו שהיה פעם ויש בביטוחים "נמוכים יותר" סביבות 270 ללילה עד 3 לילות החל מלידה רביעית ואילך.

כאילו מה חשבתם כשקניתם עגלה על חשבון סל "רפואי" . שמה תעשו כשתצטרכו אותו לצורך רפואי ??
ילכו עם העגלה לבית החולים למשל ;)

אילה מינה

משתמש מקצוען
כתרים,שתלים מאד יקרים במכבי.
רק הסתימות ועקירות זה 20 שח.
תוסיפי לזה את החודשים של ההמתנה לתור טיפול וכבר את מגיעה למחיר של רופא פרטי (זול)
יש 50% תכלס יצא לי יותר זול ממרפאה פרטית לא מומחית במיוחד(1,000 לעומת 2200)
זו באמת הסיבה היחידה שאני משלמת מכבי שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה