מידע שימושי סל לידה

• פותח הנושא yyff
  • פורסם בתאריך

yyff

משתמש פעיל
מי שניצלה כבר 8,000 ש"ח במכבי [בזמנו כשכולם ניצלו את זה כמדומני לפני שנתיים], בלידות הבאות היא לא זכאית לבית החלמה? ולשאר ההטבות של סל הריון ולידה?

mirimirimiri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זכאית ל2000 ש"ח החזר בכל לידה.

yyff

משתמש פעיל
גם אם היא ניצלה כבר את כל ה - 8000? בטוח?
אם כן אז מה היה בעבר שהפסיק?

אלף100

משתמש פעיל
גם אם היא ניצלה כבר את כל ה - 8000? בטוח?
אם כן אז מה היה בעבר שהפסיק?

אם היא ניצלה את כל ה 8,000 אז היא כבר לא זכאית לכלום. (במכבי שלי)
מנסיון:(
לבית החלמה יש את ההחזר של מגן זהב מלידה רביעית

קצרה

משתמש מקצוען
לא זכאית לשום דבר מהסל.
בית החלמה אפשר לקבל גם שלא מהסל - כמו שהיה פעם ויש בביטוחים "נמוכים יותר" סביבות 270 ללילה עד 3 לילות החל מלידה רביעית ואילך.

כאילו מה חשבתם כשקניתם עגלה על חשבון סל "רפואי" . שמה תעשו כשתצטרכו אותו לצורך רפואי ??

yyff

משתמש פעיל
כאילו מה חשבתם כשקניתם עגלה על חשבון סל "רפואי" . שמה תעשו כשתצטרכו אותו לצורך רפואי ??
לא שהשתמשנו בזה לפיצות או חופשה בדובאי, ניצלנו את זה לקניית מוצרים רפואיים נצרכים שעד היום משתמשים בזה. אבל אז הבנתי שההטבה הזאת נגמרת וכולם ניסו לנצל אותה עד תומה.
באמת אם לא היינו מנצלים היה נשאר לנו?
אז למה כולם ניצלו את זה אז?

ש.א.א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה אפשר לקבל בלידה ראשונה במכבי שלי, אשמח למידע בתודה מראש

efic18

משתמש סופר מקצוען
עוזר לעבור קופת חולים?
עוזר. אני ניצלתי חלק נכבד מהסל בקופת חולים אחת בלידה הראשונה ובלידה השניה כשעברתי לקופת חולים אחרת (לא בשביל הסל, אל תדאגו...) קיבלתי החזר על 1800 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה