עזרה סלוגן למותג העיצוב נשר גרף

איזה סלוגן הכי מתאים בהקשר למילים "נשר גרף"

• גרף העיצוב נוסק

• השמיים הם הגבול

• השמים הם לא הגבול

• מרימים אותך לגובה

• אחר (יש לך הצעה? כתוב לי אותה בתגובות)

• יוצרים נסיקה

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מעצבים לך כנפיים

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
לדעתי רק "השמים הם הגבול רלוונטי".
אבל אפשר למצוא משהו יותר מקורי.
אין לי משהו עכשיו בראש, אבל כיוון של נשר שהוא יותר גבוהה מכולם.

יודלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לדעתי, למילה "נשר" יש פוטנציאל גדול מהרבה מהמוצע בסקר,

נשר מסמל דאיה, עוצמה, תעופה יציבה, והיותו מלך העופות - אשר בחבטות כנפיים בודדות ומדוייקות מסוגל לעוף גבוה ולדאות זמן ממושך, לשייט בסבלנות במרומים במבט רחב, ולזהות ממרחק עצום כל פריט קטן בדיוק רב,

קטונתי מלהתערב, אך כחסיד גדול ומעריץ של העבודות שלך והסגנון המיוחד, אני רואה בהם את התכונות האלו בדיוק,
ולכן חבל לצמצם את כל הנ"ל למילים כמו "שמיים" ו"גובה" - כי לנשר יש הרבה יותר מכך להציע.

דוד זקס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי, אין צורך לחזור שוב על המילה נשר וגם לא כל כך מתאים להכניס שוב כל מיני פרטים של נשר כדוגמת כנפיים, מעוף, וכו'.
אלא צריך שיהיה משהו לא מידי נדוש וגם קצת מופשט.(שישמע קצת מקצועי ולא סתם 'השמים הם הגבול'.)

נחשוב קצת אילו אסוציאציות המילה נשר מזכירה לנו, וגם מה אנחנו רוצים לשדר במילה נשר ואז נחליט על הסלוגן.(שבא לחזק אל המותג ולא לפרש.)
נשר מזכיר לי למשל את 'הוי קל כנשר' 'מלך העופות' ועוד.

ולכן אני הייתי לוקח את הסלוגן יותר למקום של גובה. למשל 'נשר גרף, להישאר למעלה'. או 'נשר גרף, תמיד מעל כולם'.
לנסות משהו עם השורש ע.ל.
(נראה לי עדיף מאשר לנסות להסביר מיהו הנשר ומהם מעלותיו.)

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אולי יש אפשרות להשתמש עם משחק מילים של גרף העיצוב ורף העיצוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה