עזרה סכסוך באליאקספרס- איך? מה? כמה? מה-זה? איזה?.... מי מתמצא?

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הגיע אלי נעל שהזמנתי באליאקספרס, עם רצועה קרועה.
פתחתי סכסוך, (אכשהו הסתדרתי.... אני ממש לא מתמצאת אבל ניסיתי בכל אופן להסתדר, וחשבתי שהצלחתי....;))
והגיע אלי הודעה כזו:
לכידה.JPG

מה זה אומר? שקיבלתי החזר? או שהם רק 'מודיעים' לי שזה מה שתבעתי מהם...
אשמח לעזרה והסברים בכלל....
תודה!

__Yael

משתמש חדש
לכל המתמצאים בסכסוכים בעלי אקספרס
הזמנתי חבילה מעלי אקספרס ולפני 3 שבועות המוכר שלך לי הודעה שהחבילה לא תגיע ובמקומה יבוא הסכום המלא:
Status:Closed
Reminder:Seller failed to ship your order in time. A full refund will be issued automatically to your original payment method within 3 to 20 business days.
עבר 20 ימי עסקים והכסף לא הגיע . ניסיתי לפתוח ויכוח אבל בגלל שהסטטוס סגור אין לי אפשרות.
המוכר עצמו לא עונה להודעות.
יש לכם רעיונות נוספים מה לעשות?

A052

משתמש סופר מקצוען
הכסף לא חזר לכרטיס?
עדיין מופיע החיוב המקורי? לפעמים פשוט מתבטל החיוב המקורי ולא רואים לא זיכוי ולא חיוב.

רחלללל

משתמש פעיל
לכל המתמצאים בסכסוכים בעלי אקספרס
הזמנתי חבילה מעלי אקספרס ולפני 3 שבועות המוכר שלך לי הודעה שהחבילה לא תגיע ובמקומה יבוא הסכום המלא:
Status:Closed
Reminder:Seller failed to ship your order in time. A full refund will be issued automatically to your original payment method within 3 to 20 business days.
עבר 20 ימי עסקים והכסף לא הגיע . ניסיתי לפתוח ויכוח אבל בגלל שהסטטוס סגור אין לי אפשרות.
המוכר עצמו לא עונה להודעות.
יש לכם רעיונות נוספים מה לעשות?
גם לי היה כזה דבר, אבל הם לא זיכו אותי , רק המוכר שלח לי קופונים שלא היו פעילים.

כוכבית*

משתמש פעיל
חשוב לדעת!!!
מי שפותח סכסוך
בשום אופן לא לסגור עד שאתה רואה את הכסף בחשבון
כי זה מה שהם עונים
כדי שתסגור את הסכסוך
וברגע שסגרת אתה יכול לשכוח מהם!!!!
סכסוך עם מוכר יכול לסבך אותו באליאקספרס. או אפילו לסגור לו את החשבון...
זה הולך ככה - אני פותח סכסוך. המוכר במידי מסכים להחזיר לי - בהמשך ההתכתבות הוא מבקש ממני לעבור להתכתבות בהודעות הרגילות ולסגור את הסכסוך - ו....הוא כבר לא יכול להפסיד מזה שום דבר!!!!

__Yael

משתמש חדש
הכסף לא חזר לכרטיס?
עדיין מופיע החיוב המקורי? לפעמים פשוט מתבטל החיוב המקורי ולא רואים לא זיכוי ולא חיוב.
עדיין רואים חיוב
חשוב לדעת!!!
מי שפותח סכסוך
בשום אופן לא לסגור עד שאתה רואה את הכסף בחשבון
כי זה מה שהם עונים
כדי שתסגור את הסכסוך
וברגע שסגרת אתה יכול לשכוח מהם!!!!
סכסוך עם מוכר יכול לסבך אותו באליאקספרס. או אפילו לסגור לו את החשבון...
זה הולך ככה - אני פותח סכסוך. המוכר במידי מסכים להחזיר לי - בהמשך ההתכתבות הוא מבקש ממני לעבור להתכתבות בהודעות הרגילות ולסגור את הסכסוך - ו....הוא כבר לא יכול להפסיד מזה שום דבר!!!!
אני לא סגרתי .המוכר סגר מעצמו.
יש לכם רעיון מה אפשר לעשות כשהסטטוס סגור?

__Yael

משתמש חדש
גם לי היה כזה דבר, אבל הם לא זיכו אותי , רק המוכר שלח לי קופונים שלא היו פעילים.
נראה לי יש מוכרים קבועים שעושים את התרגילים האלו
צריך להיזהר לא לקנות שם .ולקרוא לפני זה את הביקורת על החנות.
חבל זה היה הזמנה בסכום גבוה

A052

משתמש סופר מקצוען
תנסו לפנות בצ'אט של האתר לנציג אנושי (יש אשכול ענק בו בין השאר מסבירים איך).

המקום ימלא חסרונכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה