עזרה סינון לטלפון הנייד

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
השילוב הוא כך.
הדרן נותנים אפליקציות!!
אפליקציה של דפדפן הדרן לא מספקים אלא בשילוב של נטפרי (אפשרי גם נסטפארק)
הוא אפשרי בסמארטפון או בטאבלט...
ווצאפ יכול לעבוד עם זה ובלעדי זה. הדרן נותנים ללקוחותיהם וווצאפ ללא קשר לדפדפן כמובן הגבלות הווצאפ הוא לפי הוראות הבית דין לכל לקוח בפרטיות האם 3 קבוצות או ללא או שמא 10 ויותר... כל אחד לפי הצורך. כמו"כ אותו הדבר לגבי הנושא של תמונות פרופיל שבגדול חסום ונפתח במקרים חריגים באישור הבית דין.

פתח תקווה

משתמש צעיר
אני מקבלת מהעבודה פלאפון ללא חסימה כלל.
אין לי אפשרות לרכוש מכשיר בהדרן או נתיב וכדו'.
האם יש לי אפשרות לסינון מלבד כושר פליי?

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מקבלת מהעבודה פלאפון ללא חסימה כלל.
אין לי אפשרות לרכוש מכשיר בהדרן או נתיב וכדו'.
האם יש לי אפשרות לסינון מלבד כושר פליי?
בהדרן אפשר גם.
השאלה איזה מכשיר..

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מצוין ניתן לצרוב עליו גירסה של הדרן.
פני אלי באישי

קול דממה

משתמש פעיל
פתח תקווה גם לבעלי רצו לתת פלאפון מהעבודה והוא פשוט סרב לקבל
הם לא יכולים להכריח אותך

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
רימון, פצצה של סינון טוב וזול!!
איזה שטויות!!!
אתה טומן את הראש שלך בחול......
אני היה לי פעם את הסינון הנ"ל כי חבר אחד שכנע אותי שזה טוב אחרי שעה ברחתי משם.
אין לשום יהודי מה לחפש שם.
פשוט עברתי לנטפרי ומאז אני הוא החופשי (ולא כל האחרים שמרגישים את עצמם חופשיים וד"ל).

נ.ב. אני יגיד בעדינות ראיתי שם מלא מלא חבילות בשר שכל הנראה שכחו לארוז אותם........................

קובי ספייס

משתמש רשום
נכון, אבל אני חייבת כי זה חלק בלתי נפרד מהעבודה. אני לא יכולה להסתדר בלעדיו.
קודם כל, כדאי ורצוי ואולי אפילו מחוייב, לדרוש שיחברו אותך לפלאפון מוגן ומסונן כדת, אך אם הדבר אינו אפשרי, ישנן כמה אפליקציות שעושות בגדול את העבודה ומתלבשות על כל פלאפון, המפורסמת שבהם היא נטספארק, בעלות 180 ש"ח לשנה, ויש בה דרגות שונות של חסימה לפי דרישת הלקוח (ניתן להתחבר גם דרך קהילות שונות) האתר שלהם מופיע באינטרנט.
כמו כן, יצא עכשיו משהו חדש בשם "מושגח פלוס", שגם עובד בשיטה של נטספארק בתשלום של 131 ש"ח לשנה, אך עדיין טעון שיפור רב (למרות שבגדול החסימה שלו טובה) ועד כמה שידוע לי הם גם משתדלים מאוד לחסום כל פרצה שמוצאים.
בבירור שעשיתי אצל הדרן, צריבה של התוכנה במכשיר שאני מביא עלותה גבוהה מאוד (הם ביקשו 750 ש"ח!!! יותר יקר מאילו הייתי רוכש אצלם את המכשיר..)

נהג חדש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מכובדי,
אל תקח אישית ח"ו.
אני מתכוון ענינית.
רימון - סינון "זול", שהוא פצצה מתקתקת

אלפי לקוחות מעידים: סינון טוב זה רק נטפרי. טוב מכל הבחינות.
לא יודע מה איתך... יש לי רימון וזה פצצה!!
לא מתקתקת...

קובי ספייס

משתמש רשום
לא יודע מה איתך... יש לי רימון וזה פצצה!!
לא מתקתקת...
אין לי מושג למה נהג חדש היקר כל כך משתדל לתת קרדיט לרימון, כשגם ה'אתרוג' שלהם צריך רחמי שמים מרובים, לקחתי אותם עוד לפני נטפרי, והזדעזעתי להיכן אפשר להגיע שם, ק"ו בן בנו בסינון הפחות 'רימון', שומר נפשו ונפש צאצאיו ירחק מהם.

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קודם כל, כדאי ורצוי ואולי אפילו מחוייב, לדרוש שיחברו אותך לפלאפון מוגן ומסונן כדת, אך אם הדבר אינו אפשרי, ישנן כמה אפליקציות שעושות בגדול את העבודה ומתלבשות על כל פלאפון, המפורסמת שבהם היא נטספארק, בעלות 180 ש"ח לשנה, ויש בה דרגות שונות של חסימה לפי דרישת הלקוח (ניתן להתחבר גם דרך קהילות שונות) האתר שלהם מופיע באינטרנט.
כמו כן, יצא עכשיו משהו חדש בשם "מושגח פלוס", שגם עובד בשיטה של נטספארק בתשלום של 131 ש"ח לשנה, אך עדיין טעון שיפור רב (למרות שבגדול החסימה שלו טובה) ועד כמה שידוע לי הם גם משתדלים מאוד לחסום כל פרצה שמוצאים.
בבירור שעשיתי אצל הדרן, צריבה של התוכנה במכשיר שאני מביא עלותה גבוהה מאוד (הם ביקשו 750 ש"ח!!! יותר יקר מאילו הייתי רוכש אצלם את המכשיר..)
א. דברו איתי אפשר לעשות משהוא עם המחיר..
ב. המחיר הנ"ל הוא לתמיד. וכולל עלות צריבה ושירות ומכיון שהצריבה היא בגירסה זה יותר יקר מאפליקציה.
ג. על איכות לפעמים משלמים

נהג חדש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
איזה שטויות!!!
אתה טומן את הראש שלך בחול......
אני היה לי פעם את הסינון הנ"ל כי חבר אחד שכנע אותי שזה טוב אחרי שעה ברחתי משם.
אין לשום יהודי מה לחפש שם.
פשוט עברתי לנטפרי ומאז אני הוא החופשי (ולא כל האחרים שמרגישים את עצמם חופשיים וד"ל).

נ.ב. אני יגיד בעדינות ראיתי שם מלא מלא חבילות בשר שכל הנראה שכחו לארוז אותם........................
אשמח אם תפרט לי את מעלותיה של נטפרי והעלות תודה רבה!!

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אשמח אם תפרט לי את מעלותיה של נטפרי והעלות תודה רבה!!

תראה אין כזה מושג בכלל בנטפרי שאתה רואה תמונה של אישה אפילו הרבניות שהולכות הכי צנוע.
זה עובד שכל אתר שנפתח ישנו סינון מיידי של כל התמונות ונכתב עליהם נשלח לבדיקה והם נשלחות לגויות בהודו והם קיבלו הוראה שכל תמונה של אישה בכל צורה ואופן שרק יהיה ייחסם ואז יש סימון נחסם והתמונה לא תופיע, ואם זה כן טוב התמונה תופיע כרגיל עכשיו כל תמונה שנשלחה פעם אחת נפתח לתמיד הסינון לבד עולה 15 שקל לחודש

ואם תרצה תוכל לראות כאן https://netfree.link/ את הכל בהרחבה.
עכשיו אתה כתבת על רימון אז לידיעתך שם ישנו אפשרות לפתוח פייסבוק ששם אתה יכול להגיד לדברים הכי גרועים שיש בעולם גם מבחינה הלכתית וגם מבחינה אנושית וזה רק אחד מהדוגמאות........., כך שמי שאומר שיש סינון אלטרנטיבי אחר חוץ מנטפרי מטמין את הראש שלו בחול וד"ל.

נהג חדש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תראה אין כזה מושג בכלל בנטפרי שאתה רואה תמונה של אישה אפילו הרבניות שהולכות הכי צנוע.
זה עובד שכל אתר שנפתח ישנו סינון מיידי של כל התמונות ונכתב עליהם נשלח לבדיקה והם נשלחות לגויות בהודו והם קיבלו הוראה שכל תמונה של אישה בכל צורה ואופן שרק יהיה ייחסם ואז יש סימון נחסם והתמונה לא תופיע, ואם זה כן טוב התמונה תופיע כרגיל עכשיו כל תמונה שנשלחה פעם אחת נפתח לתמיד הסינון לבד עולה 15 שקל לחודש

עכשיו אתה כתבת על רימון אז לידיעתך שם ישנו אפשרות לפתוח פייסבוק ששם אתה יכול להגיד לדברים הכי גרועים שיש בעולם גם מבחינה הלכתית וגם מבחינה אנושית וזה רק אחד מהדוגמאות........., כך שמי שאומר שיש סינון אלטרנטיבי אחר חוץ מנטפרי מטמין את הראש שלו בחול וד"ל.
אבל ברימון יש כמה רמות וברמה הכי גבוהה לא ניתן לראות את מה שאמרת

נהג חדש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

הסינון הוא גם על סמארטפון,?

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אבל ברימון יש כמה רמות וברמה הכי גבוהה לא ניתן לראות את מה שאמרת
כן אבל אתה יכול בקלות לעבור בין מסלולים כך שהפירצה קוראת לגנב חוץ מזה שגם במסלולים הטובים !ביותר של רימון עדיין ישנם מלא אתרים שפתוחים שם ויש תמונות מאוד מאוד לא צנועות בלשון המעטה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה