בקשה סימילאק שלב 2

יעלולה

משתמש מקצוען
בני אוכל פעם אחת ביום סימילאק
נאמר לי בחברה שאין להן מהדרין בפחית קטנה והמוצר טוב רק ל-3 שבועות
לכן אבקש:
א. מי שיש לה בבני ברק דוגמית מיותרת אשמחח מאוד לקבלה
ב. מי שתוכל להתקשר לסימילאק ולבקש את המוצר באריזה קטנה יותר או באריזות אישיות למכירה- זה מאוד יעזור, כך אמרו לי בטלפון. רק אם יש ביקוש לאריזה קטנה ייצרו.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תבקשי ממכרותייך שהולכות ליריד של המבשר לבקש את השלב שאת צריכה...
יום רביעי הבא

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למיטב ידיעתי הערכים התזונתיים המלאים נשמרים רק לזמן המומלץ, ואח"כ הם לא מבטיחים שכל הערכים התזונתיים נשמרו, אבל זה לא שהתקלקל המוצר.
לכן אם שאר הנארוחות התינוק יונק, הייתי משאירה את הקופסא ולא זורקת.

פלפל שחור

משתמש רשום
לפי ידעתי לא טוב בכלל להקפיא מטרנה/ סימילאק, זה מוציא את כל הויטמנים.
ככה שמעתי פעם, כדאי לבדוק את הנושא.

טובי ג

משתמש צעיר
מעניין באמת אם יש בעיה להקפיא מטרנה, כי אני גם עשיתי כך. האם יש למישהו מידע אמין יותר?

שאלה נוספת בנוגע למטרנה: כמה כפיות יש בקופסא?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
מעניין באמת אם יש בעיה להקפיא מטרנה, כי אני גם עשיתי כך. האם יש למישהו מידע אמין יותר?
האם ניתן לאחסן אריזות פתוחות של תמ"ל במקרר?
אין לאחסן אריזות של תרכובת מזון לתינוקות במקרר. יש לאחסנן כשהן מכוסות במכסה הפלסטיק המצורף, במקום קריר ויבש.

האם אפשר להקפיא תמ"ל?
הקפאה עלולה לגרום להתפרקות השומן שבתמ"ל, או לפגוע במרקם המנה. לכן אין להקפיא תרכובת מזון לתינוקות.
מקור

ואני מאלו שסבורים שזה נכתב משיקולים כלכליים ולא בריאותיים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה