סים שע"ם בחברת פלאפון

צדוק77

משתמש רשום
רכשתי סים של חברת פלאפון המיועד לחיבור לשע"ם.
כאשר קיבלתי את הסים והכנתי אותו לנטסטיק הוא סיפק רק אינטרנט רגיל ולא את החיבור המאובטח לשע"ם.
פלאפון נתנו לי הגדרות APN להגדיר על מנת להתחבר לשרת של שע"ם (עם יוזר וסיסמה) אבל זה לא הצליח כי כל הזמן הנטסטיק החזיר באופן אוטומטי את ההגדרות הרגילות של הAPN.
לאחר שיח שוב עם שירות הלקוחות הם סדרו את זה שהסים יחובר לשרת של שע"ם בלי צורך לשנות את הAPN ואכן הAPN נשאר כמו הברירת מחדל, אבל זה עבד מצוין והצליח להתחבר לשע"ם.

כעת לאחר כמה ימים, פתאום כתוב בהגדרות הנטסטיק ההתחברות נכשלה, ולא עובד בכלל נסינו לדבר עם התמיכה של פלאפון והם טוענים שבצד שלהם הכל תקין. אם היה לך נטסטיק שקנית מאיתנו היינו יכולים לעזור לך יותר, כך הם טוענים.

כל הנ"ל התנסה עם שתי נטסטיקים אחד של הוואי וא' של ZTE.
האם יש פתרונים או שאין ברירה וצריך לקנות דרכם נטסטיק.

תודה רבה!
גמר חתימה טובה!

מצ"ב תמונות
נטסטיק3.JPG
נטסטיק1.JPG
נטסטיק.JPG

צדוק77

משתמש רשום
היינו בנקודת שירות של פלאפון, וניסו לעזור לנו ע"י החלפת סים, אלא שזה לא עזר,
הנציגת שירות הכניסה את הסים בסלולרי שלה ושם כן עבד.
אז עדיין, מה זה יכול להיות???
כי הנטסטיקים שלי תקינים לחלוטין.

avi chazak

משתמש מקצוען
רכשתי סים של חברת פלאפון המיועד לחיבור לשע"ם.
כאשר קיבלתי את הסים והכנתי אותו לנטסטיק הוא סיפק רק אינטרנט רגיל ולא את החיבור המאובטח לשע"ם.
פלאפון נתנו לי הגדרות APN להגדיר על מנת להתחבר לשרת של שע"ם (עם יוזר וסיסמה) אבל זה לא הצליח כי כל הזמן הנטסטיק החזיר באופן אוטומטי את ההגדרות הרגילות של הAPN.
לאחר שיח שוב עם שירות הלקוחות הם סדרו את זה שהסים יחובר לשרת של שע"ם בלי צורך לשנות את הAPN ואכן הAPN נשאר כמו הברירת מחדל, אבל זה עבד מצוין והצליח להתחבר לשע"ם.

כעת לאחר כמה ימים, פתאום כתוב בהגדרות הנטסטיק ההתחברות נכשלה, ולא עובד בכלל נסינו לדבר עם התמיכה של פלאפון והם טוענים שבצד שלהם הכל תקין. אם היה לך נטסטיק שקנית מאיתנו היינו יכולים לעזור לך יותר, כך הם טוענים.

כל הנ"ל התנסה עם שתי נטסטיקים אחד של הוואי וא' של ZTE.
האם יש פתרונים או שאין ברירה וצריך לקנות דרכם נטסטיק.

תודה רבה!
גמר חתימה טובה!
בעבר היה לי את הנסטיק הזה והוא ידוע כנסטיק שאי אפשר לשנות לו את הAPN שלו הוא מגיע כבר מוגדר בו (זה אותה בעיה שהייתה לי רק לעניין אחר).
זה רק להחליף לנסטיק יותר מתקדם של G4 וזה מה שעשיתי והכל על מקומו בא ....

תוכל לקנות את הנסטיקים האלו מצויינים ומהירים יותר בפרט שיש לך חברת פלאפון שזה G4 (דור 4)
או זה
או זה

HMB

משתמש פעיל
האם היום חייב לקנות את המודם שלהם?
או שניתן לרכוש לבד ולקבל מהם סים בלבד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה