דרוש מידע סים לרכב

א

אוהב לחיות

אורח
אני לא בטוח שזה קשור לסוג רכב, אבל נתקלתי כמה פעמים במערכות שלא כל ההגדרות נמצאים, לפעמים היה חסר לי תוכנות שיקראו את התעודת אבטחה, או הגדרות מסוימות - במקרים כאלו צריך כנראה לאפס ולעדכן את המערכת - אבל זה לא התחום שלי.
טוב
תודה בכל אופן

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מקפיץ את האשכול
יש לי מערכת מולטימדיה ברכב
וניסיתי להכניס סים של נטפרי, ללא הצלחה, הוא קלט אותו וכתב מחובר, אבל בפועל כשהדלקתי ת'וייז, הוא לא היה רציני, ונכבה אחר זמן מועט
מה הפיתרון?
ל019 יש חבילה של 2 ג'יגה ללא שיחות ומסרונים ב12 שח לחודש

י.ר.

משתמש רשום
יש לי בעיה, נותן להוריד את התעודת אבטחה אך משום מה לא מתאפשר להתקין תעודות אבטחה של נטפרי לאנדרואיד
יש למישהו פתרון?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הורדת תעודת אבטחה לאנדרואיד דווקא?

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
@אבן שלמה @MATNAT
הצלחתי לעשות את זה, וזה באמת מאד מסובך, הנציגים לא מכירים.
אני הצלחתי רק אחרי שהשארתי להם משוב על שירות לא טוב שקיבלתי, ואז חזר אלי "שלומי מנהל שירות לקוחות"
ניצלתי את השיחה ושאלתי אותו על החבילה, הוא כמובן הכיר - בתור מנהל.
הוא רשם במחשב לנציגת המכירות שתעשה את החבילה - וראו פלא - פתאום החבילה היתה קיימת ועשו לי....

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
@אבן שלמה @MATNAT
הצלחתי לעשות את זה, וזה באמת מאד מסובך, הנציגים לא מכירים.
אני הצלחתי רק אחרי שהשארתי להם משוב על שירות לא טוב שקיבלתי, ואז חזר אלי "שלומי מנהל שירות לקוחות"
ניצלתי את השיחה ושאלתי אותו על החבילה, הוא כמובן הכיר - בתור מנהל.
הוא רשם במחשב לנציגת המכירות שתעשה את החבילה - וראו פלא - פתאום החבילה היתה קיימת ועשו לי....
אפשר לשים על החבילה הזו נטפרי?

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מה זה VPN..? סליחה על הבורות
אפשר לשים על החבילה הזו נטפרי?
vpn של נטפרי נותן סינון ע"ג המכשיר בלבד בתוכנה מיוחדת שלהם, כך שאפשר להתחבר לכל אינטרנט פרוץ, ומקבלים סינון. בדר"כ הם לא נותנים את זה סתם, רק אם יש סיבה מיוחדת, ומחיר בדר"כ הוא לא סיבה מיוחדת אצלם, אלא רק אם מקום העבודה לא מוכן להחליף ספק וכדו'.
לשאלה השניה, תראי באתר נטפרי את כל סוגי החבילות שיש.

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
vpn של נטפרי נותן סינון ע"ג המכשיר בלבד בתוכנה מיוחדת שלהם, כך שאפשר להתחבר לכל אינטרנט פרוץ, ומקבלים סינון. בדר"כ הם לא נותנים את זה סתם, רק אם יש סיבה מיוחדת, ומחיר בדר"כ הוא לא סיבה מיוחדת אצלם, אלא רק אם מקום העבודה לא מוכן להחליף ספק וכדו'.
לשאלה השניה, תראי באתר נטפרי את כל סוגי החבילות שיש.
הבנתי, תודה!
משום מה החבילות של נטפרי יותר יקרות משאר החבילות
נניח ב-019 יש חבילה לרכב ב-12 ש"ח אבל לפי מה שאני מבינה א"א לשים עליה סינון של נטפרי (למה?)
וחבילה לנטפרי הכי קטנה זה 25 ש"ח
בשביל רכב לשלם 25 + 15 לנטפרי, זה ממש יקר!
אם יש לכם רעיון למשהו יותר זול, אשמח מאד לשמוע

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני עם מולטימדיה אנדרואיד 9 עם נטפרי ברכב

ברכהה

משתמש רשום
אני עם מולטימדיה אנדרואיד 9 עם נטפרי ברכב
יש לך עוד משהו חוץ מפנגו וויז ?
למיטב ידיעתי לנטפרי יש משהו בשלבי ניסוי בלבד לאנדרואיד.
תוכל להפנות למומחים שאפשר לעשות איתם?
מאד יעזור לי.
לבנתיים אני התקנתי אפליקציה שדורשת סיסמה לכל האפליקציות וכך אין לי גישה אלא למה שרציתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה