דרוש מידע סים לרכב

ברכהה

משתמש רשום
מישהו יודע על סים למערכת מולטימדיה לרכב במחיר שפוי? של נטפרי הכי זול עולה 25 +15 לנטפרי, כלומר 40 שקלים, וזה לא מחיר הגיוני בשביל השימוש הזניח.
ידוע לי על סימים מוגבלים לוויז, אבל זה לא טוב אני צריכה סים לפנגו וויז רדיו גאולה וקול הלשון.
תודה

ישראלים

משתמש מקצוען
קופצץ על האשכול. יש אפשרות לשים כשר? לא ידעתי . הבנתי שאין. ואם יש כבק מערכת מורכבת איך מחליפים. אשמח לקבל מידע על משהוא שעושה זאת.

אבן שלמה

משתמש מקצוען
מישהו יודע על סים למערכת מולטימדיה לרכב במחיר שפוי? של נטפרי הכי זול עולה 25 +15 לנטפרי, כלומר 40 שקלים, וזה לא מחיר הגיוני בשביל השימוש הזניח.
ידוע לי על סימים מוגבלים לוויז, אבל זה לא טוב אני צריכה סים לפנגו וויז רדיו גאולה וקול הלשון.
תודה
יש בחברת פלאפון תוכנית לרכב (לא כשרה) ב4.90 0.5 גיגה לחודש, לפרטים תנו כתובת מייל. (תוכנית דרך נציגה מסויימת בלבד)

ברכהה

משתמש רשום
קופצץ על האשכול. יש אפשרות לשים כשר? לא ידעתי . הבנתי שאין. ואם יש כבק מערכת מורכבת איך מחליפים. אשמח לקבל מידע על משהוא שעושה זאת.
לוקחים סטיק שמשמש כווי פי מחברים ליציאת יו. אס. בי. ומשתמשים. בנטפרי צריך לברר איך בדיוק כי המערכת אנדרואיד, אבל יש אפשרות בוודאות (גם בלי הפיצוחים החדשים שלהם לאנדרואיד)

א

אוהב לחיות

אורח
לוקחים סטיק שמשמש כווי פי מחברים ליציאת יו. אס. בי. ומשתמשים. בנטפרי צריך לברר איך בדיוק כי המערכת אנדרואיד, אבל יש אפשרות בוודאות (גם בלי הפיצוחים החדשים שלהם לאנדרואיד)
אני ניסיתי ללא הצלחה

זושא כץ

משתמש מקצוען

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני יודע שיונדאי נותנת סים של פלאפון ב70 ש"ח לשנה. 4 גי'גה לחודש.
מאמים שהם מוכנים למכור את החבילה גם למי שאין לו יונדאי, אבל צריך לשאול...

א

אוהב לחיות

אורח
ניסת דרך חיבור יו.אס.בי. או דרך וופי? זה עובד דרך וופי לוויז ופנגו בוודאות (מהכירות אישית)
איזה רכב?
גם לי היה בעבר מערכת שהצלחתי
אבל עכשיו לא מצליח
לי יש יונדאי כעת

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
בפלאפון אומרים שהסים הזה לא נמכר אצלם קרוב לשנה,
מישהו יודע על דבר אחר

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
עברתי 4 מוקדנים, אף אחד לא ידע מה אני רוצה.
התייאשתי, ועשיתי בטלזר 019 2GB ב12 לחודש.

א

אוהב לחיות

אורח
מקפיץ את האשכול
יש לי מערכת מולטימדיה ברכב
וניסיתי להכניס סים של נטפרי, ללא הצלחה, הוא קלט אותו וכתב מחובר, אבל בפועל כשהדלקתי ת'וייז, הוא לא היה רציני, ונכבה אחר זמן מועט
מה הפיתרון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה