סילואט

נושנושית

משתמש מקצוען
אני מתלבטת לגבי מכונת סילואט.. יש מישהי שיש לה את המכונה ויכולה לומר לי מה הדגם המומלץ ומה האפשרויות שהוא כולל בתוכו... וכמובן עד כמה זה תורם באמת ליצירה הסופית, כלומר אם אני משתמשת בהרבה חיתוכים מוכנים כבר של תמונות ואותיות אז עד כמה הסילואט יעזור לי בנוסף או שזה רק יחליף את החיתוכים המוכנים שאני כבר ממילא משתמשת...

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תלוי למה את רוצה
יש כמה מכונות כל מכונה עושה משהו אחר.
לי יש את הקמאו3 הוא חותך מה שאת רוצה דרך תוכנה מיוחדת שמגיעה איתו.
ויש גם אופציה של פרינט&קאט, את מדפיסה במדפסת והוא קורא את הסימונים ויודע איפה לחתוך.

יש להם עוד מכונו - מכונה שעושה הבלטות. מכונה שיוצרת חותמות, מדפסת תלת מימד. יש הרבה.

אם את לא ממש צריכה את זה את יכולה ללכת על מכשיר ביג שוט או קאטלבאג, שהם גם עושות הבלטה וגם חותכות. אבל החיתוך וההבלטה הם עם חותכנים שאת קונה.

נושנושית

משתמש מקצוען
תלוי למה את רוצה
יש כמה מכונות כל מכונה עושה משהו אחר.
לי יש את הקמאו3 הוא חותך מה שאת רוצה דרך תוכנה מיוחדת שמגיעה איתו.
ויש גם אופציה של פרינט&קאט, את מדפיסה במדפסת והוא קורא את הסימונים ויודע איפה לחתוך.

יש להם עוד מכונו - מכונה שעושה הבלטות. מכונה שיוצרת חותמות, מדפסת תלת מימד. יש הרבה.

אם את לא ממש צריכה את זה את יכולה ללכת על מכשיר ביג שוט או קאטלבאג, שהם גם עושות הבלטה וגם חותכות. אבל החיתוך וההבלטה הם עם חותכנים שאת קונה.
אני רוצה מכונה שתכין לי בעצם את החיתוכי תמונות/אותיות/קישוטים שאני קונה אותם מוכנים
חשבתי ג"כ על הקאטלבג אבל אם כבר אני קונה אז עדיף את ההכי טוב, לא? כי בקאטלבג אין סוף לתבניות שאני אצטרך לקנות. השאלה שלי אם זה חוסך זמן וקניות ומאמץ של כל החיתוכים המוכנים/ המדבקות/ הפאנצ'ים?
הדגם שיש לך זה הדגם שעולה 2000+?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני רוצה מכונה שתכין לי בעצם את החיתוכי תמונות/אותיות/קישוטים שאני קונה אותם מוכנים
חשבתי ג"כ על הקאטלבג אבל אם כבר אני קונה אז עדיף את ההכי טוב, לא? כי בקאטלבג אין סוף לתבניות שאני אצטרך לקנות. השאלה שלי אם זה חוסך זמן וקניות ומאמץ של כל החיתוכים המוכנים/ המדבקות/ הפאנצ'ים?
הדגם שיש לך זה הדגם שעולה 2000+?

אז כן, הסילואט יהיה מצוין בשבילך.
(תצטרכי גם מדפסת צבעונית ודפי פוטו).

מה שאמרת לגבי הקאטלבאג, נכון מבחינת החיתוך, לא נכון מבחינת ההבלטות.

תכלס, יש לי גם את הקאטלבאג וגם את הסילואט, ואני משתמשת בשניהם המון.

וכן - יש לי את המכשיר של ה - 2,200 ש"ח.

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בשביל הפרינט את לא צריכה דפי הדפסה מיוחדים שזה מאד יקר?

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני קניתי את הקמאו 3 אחרי שיצרתי הפקה שלמה של מיתוג אירועים לפי חתונה בר מצווה וכד'
בפועל גילתי שלחתוך זה נורא יקר כי משטחי החיתוך בשלב מסוים מתבלים(הופכים ללא דביקים) וניירות מאד יקרים.
בקיצור עסק יקר שלרוב הציבור שלנו אין אפשרות לשלם על קופסאות וחיתוכים כל כך הרבה
נחמד לי לעשות בו כל מיני דברים למשפחה ולחברות אבל כסף לא ממש יוצא לי מזה.

נושנושית

משתמש מקצוען
אני קניתי את הקמאו 3 אחרי שיצרתי הפקה שלמה של מיתוג אירועים לפי חתונה בר מצווה וכד'
בפועל גילתי שלחתוך זה נורא יקר כי משטחי החיתוך בשלב מסוים מתבלים(הופכים ללא דביקים) וניירות מאד יקרים.
בקיצור עסק יקר שלרוב הציבור שלנו אין אפשרות לשלם על קופסאות וחיתוכים כל כך הרבה
נחמד לי לעשות בו כל מיני דברים למשפחה ולחברות אבל כסף לא ממש יוצא לי מזה.
אוף, אתן מייאשות אותי. אז מה עדיף לי בסופו של ענין?? אם הסילואט סתם מבזבז כסף בכמויות אז שווה בכלל להתחיל להתעסק איתו?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוף, אתן מייאשות אותי. אז מה עדיף לי בסופו של ענין?? אם הסילואט סתם מבזבז כסף בכמויות אז שווה בכלל להתחיל להתעסק איתו?
השאלה מה את רוצה להשיג ממנו.
לחסוך כסף? לא נראה לי שזה שווה את זה. הוא מאד יקר, ויש לו בלאי.
לחסוך זמן? אולי. זה תלוי בסוג העבודה שיש לך.
מה כן? לגזור דברים שאת רוצה, ואין לקנות בחנויות.

נושנושית

משתמש מקצוען
השאלה מה את רוצה להשיג ממנו.
לחסוך כסף? לא נראה לי שזה שווה את זה. הוא מאד יקר, ויש לו בלאי.
לחסוך זמן? אולי. זה תלוי בסוג העבודה שיש לך.
מה כן? לגזור דברים שאת רוצה, ואין לקנות בחנויות.
גם לחסוך את קניית כל התבניות חיתוך למיניהן וגם לחתוך מגוון צורות גדול.... אין לי בעיה עם הוצאה כספית אבל לא משהו שלא ישתלם לי בסוף...
יש גם מכונה שנקראת קירקוט או משו כזה שמזמינים מארה"ב הבנתי שיש בינה לבין הסילואט הבדל משמעותי

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
קופצת על האשכול.
צריכה מידע דחוף לגבי מכשירי חיתוך לדגמים שאני רוצה ומשרטטת.
השאלה שלי היא האם שווה לי לקנות כזה מכשיר. או שיש משהו שיש בו פחות בלאי? כי כמו שקראתי למעלה הבלאי גדול...
אני יכולה לחתוך בסילואט כל דף שאני רוצה או שצריך לשם כך דפים מיוחדים?
אני זקוקה למכשיר בעיקר כדי לחסוך זמן יקר. השאלה היא האם יש מקומות שחותכים לפי הזמנה בשטנץ כמו אותלי לדוגמא, וכך אני בעצם לא צריכה מכשיר

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קופצת על האשכול.
צריכה מידע דחוף לגבי מכשירי חיתוך לדגמים שאני רוצה ומשרטטת.
השאלה שלי היא האם שווה לי לקנות כזה מכשיר. או שיש משהו שיש בו פחות בלאי? כי כמו שקראתי למעלה הבלאי גדול...
אני יכולה לחתוך בסילואט כל דף שאני רוצה או שצריך לשם כך דפים מיוחדים?
אני זקוקה למכשיר בעיקר כדי לחסוך זמן יקר. השאלה היא האם יש מקומות שחותכים לפי הזמנה בשטנץ כמו אותלי לדוגמא, וכך אני בעצם לא צריכה מכשיר

אם את רוצה לחתוך כמויות גדולות של אותו חיתוך, סילואט זה לא המכשיר!!
סילואט חותך דף דף, כל דף את מדביקה על משטח מיוחד, מכניסה למכשיר, ונותנת הוראת הדפסה.
בשביל לחתוך הרבה כאלה, את צריכה פשוט לעמוד המון זמן ליד המכשיר.
לכן כדאי ללכת לחיתוך בבית דפוס. זה פשוט לא שווה את זה.
אבל אם את רוצה הרבה סוגי חיתוכים, ומעט מכל סוג, אז כן, בבית דפוס לא יעשו לך את זה.
הסילואט יעשה את זה מצוין.

הוא חותך כל דף, אבל רק דף! לא סול, לא קרטון ביצוע, צ'יפבורד הוא כן אמור לחתוך, אבל צריך סכין מיוחדת בשבילו. (עולה בסביבות ה - 70 שקל)
הבלאי הוא לא כזה גדול, חוץ מהמשטחים, יש מעליהם דבק, והדבק לאט לאט יורד עם הזמן.
משטח עולה בארץ 80 שקל. בחו"ל עלה לי יותר זול. 40-50 , לא זוכרת .

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כמה זמן הוא חותך דף אחד??
תלוי בחיתוך. אם יש לך חיתוך מלא סלסולים וחיטובים, זה יקח כמובן יותר זמן.
אם את חותכת רק לב גדול זה בערך יקח לו בין 10 ל- 30 שניות
אם את חותכת משהו ממש מורכב, זה יכול להגיע גם לכמה דקות. תלוי מה יש לך שם.
אבל בגדול הוא פשוט מסתובב על הדף לפי הקווים.

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
כשאני הולכת לבית דפוס הם חותכים לי בצורה שאני רוצה?
ואם כן ידוע לך איזה בית דפוס עושה זאת.

memories

משתמש פעיל
לפי דעתי בדפוס יעלה לך מאוד יקר. בכמויות גדולות מאותה צורה זה כדאי.
אני גיליתי את מכשיר חיתוך לייזר שיש במרכז חממה בירושלים. המרכז קשור למתנ"ס, מינהל קהילתי בוכרים. הם חותכים שם עץ, פורמיקה ועוד. כמובן גם נייר ניתן לחתוך שם.

נושנושית

משתמש מקצוען
לפי דעתי בדפוס יעלה לך מאוד יקר. בכמויות גדולות מאותה צורה זה כדאי.
אני גיליתי את מכשיר חיתוך לייזר שיש במרכז חממה בירושלים. המרכז קשור למתנ"ס, מינהל קהילתי בוכרים. הם חותכים שם עץ, פורמיקה ועוד. כמובן גם נייר ניתן לחתוך שם.
גם בורה כמוני תדע לחתוך בלייזר?
ויש מקום כזה באזור המרכז?

memories

משתמש פעיל
לא את חותכת אלא שולחים קובץ של הצורה והגודל ויש שם משהי שמפעילה את מכשיר החיתוך.
גם אני עדיין לא ניסיתי לחתוך שם. אך הבנתי שזה שירות שהם נותנים ולכן המחיר לא יקר במיוחד.
ולי לא ידוע על מקום אחר באזור המרכז.

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
לא את חותכת אלא שולחים קובץ של הצורה והגודל ויש שם משהי שמפעילה את מכשיר החיתוך.
גם אני עדיין לא ניסיתי לחתוך שם. אך הבנתי שזה שירות שהם נותנים ולכן המחיר לא יקר במיוחד.
ולי לא ידוע על מקום אחר באזור המרכז.
מה המחיר? וכן איך זה עובד? אני מביאה להם את החומר ובמקום חותכים לי. או שאני צריכה לחכות... וכן אשמח למספר טלפון שלהם. תודה מראש.:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה