דרוש מידע סילבר קרוס או בוגבו?

בובה בי

משתמש פעיל
רק בוגבו!!
אני קניתי סילבר קרוס רק בגלל שהמוכר שכנע אותי הייתי זוג צעיר אחרי לידה... והי קל לשכנע.
בתכל'ס הידית שלה נשברה עוד באותו ילד בערך שנה וכמובן על זה אין אחריות רצו ממני 300 ש"ח על התיקון ולא תיקנתי, גם לחברות שלי היה בדיוק אותו סיפור.
חוץ מזה העגלה מאווווד כבדה גם בהרמה וגם בהליכה.
הבוגבו לעומת זאת נוסעת בקלילות מדהימה! והיום הדגמים החדשים מתקפלים ביחד עם האמבטיה- שאין את זה בסילבר קרוס
והעגלה יכולה להחזיק הרבה ילדים, גם לגבי תיקונים יש להם שירות מעולה!!!
בהצלחה!

סופראן סטודיו

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
האמת אני ממש משוחדת מהמראה של הסילבר קרוס
כי לאחותי היה אותו 2 ילדים וזו עגלה ממש יפה
אני צריכה ממש להשתכנע לקחת דוקא את הבוגבו
הם עולים בערך אותו דבר נכון?

נחמי3

משתמש מקצוען
לי יש בוגאבו בי - כבר שלוש ילדים, חזקה כמו ברזל, שלמה, ללא צורך בשום תיקון באופק נוסעת במהירות! במדרגות זה קצת כבד אבל אצלנו יש מעלית, כך שזה זורם בכיף
חוץ מיזה יש לי יו יו - עגלה מושלמת טרוף של עגלה, לא בנמצא כזה קלילות וזרימה ונוחות לילד
בהצלחה בהחלטות....

לצאת מהריבוע

משתמש מקצוען
אני הייתי ממליצה שכל אחת שכותבת "רק" על משהו תכתוב אם ניסתה את הדגם השני ..

אישית , יש לי סילבר ואני מאאאד נהנית ממנה , הגודל , הנוחות של הילד שמרגיש מוגן, היא נוסעת חלק יש לה בולם זעזועים פצצה והגלגלים הגדולים שלה תורמים לה מאד .וכמובן היופי... אה , ושונאת את העדריות הזו שיש בבוגבו ...
חיסרון- אכן כבדה (יש לי את הסרף) אבל לא בהליכה אלא אם את צריכה לעלות מדרגות וכו' -לכן זה שיקול אישי.
בהצלחה

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי הייתה סילבר קרוס SURF- בניראות היא מהממת
החזיקה לי כמו חדשה 5 שנים! ואז הברזל של הגגון נשבר, העפתי.
יש לציין שהיא כבדההה והגלגלים מאחורה רחבים מאוד!!
עכשיו עם בוגבו נהנית מאוד, קלילה נוחה ויפה.

SHILATI

משתמש מקצוען
אני רואה שזה מתחלק לשניים ואין חוות דעת על עגלות אחרות בכלל ;)
אז אנסה לקפוץ על האשכול הזה כי לא הצלחתי לקבל תשובה
מישהיא שמעה/מכירה או התנסתה עם עגלת באמפריידר?
תודה לעונות..
ולפותחת האשכול והמגיבות, נראה שהיום סילבר קרוס קלה יותר מבעבר והניראות שלה מהממת, שמעתי על 2 שנהנות ועוד אחת שאמרה לי אישית שהיא משתמשת בה כבר 5 שנים, העגלה נראית חדשה!!!
בוגבו לא ברור לי אם זה רק עדר או באמת נוח יותר. לא הצלחתי להבין עדיין.

חנצי

משתמש פעיל
המלצה אחרת, ספורטליין.
לא ניסיתי עגלות אחרות, אבל היא יפה, לא יקרה, אמבטיה גדולה ויחסית גבוהה, אצלי כבר שנה וחצי, מרוצה מאוד!
נוסעת טוב, כובד סטנדרטי,
בקיצור אני ממליצה.

אם כי אין עגלה מושלמת

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
המלצה אחרת, ספורטליין.
לא ניסיתי עגלות אחרות, אבל היא יפה, לא יקרה, אמבטיה גדולה ויחסית גבוהה, אצלי כבר שנה וחצי, מרוצה מאוד!
נוסעת טוב, כובד סטנדרטי,
בקיצור אני ממליצה.

אם כי אין עגלה מושלמת
הספורטליין מצוין, ויש עליה הרבה אשכולות פה
זה אשכול דיון בין 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה