דרוש מידע סיכוי לעבור טסט

הוליב

משתמש פעיל
הוא עבר
emoji_u1f607.png
emoji_u1f607.png
emoji_u1f607.png
emoji_u1f607.png

שמחה בשבילכם!!!!!!!!

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני במתח!!!
בעלי עבר היום טסט חמישי
אומר שהכל עבר חלק, חוץ מקטע קטן שהיה אמור לעצור לפני פס עצירה ברמזור, והוא קצת עבר אותו..
יש סיכוי?!?!?!
מה אומר נסיונכם?
שמח בשמחתכם. אין כמו הכיף שהתפטרנו מזה לנצחחחחח
גם אני עברתי בחמישי, הכי קלאסי... ;)

חוץ מזה, יתכן שלא עבר בכלל את הקו. לנהג חדש קשה לשער איפה הגלגלים ביחס לקו.

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
ואני כבר שוקל לבקש חנינה מהנשיא...

איזה יופי!!!
משמח ממש!!
כל אחד שעובר ושכותב לא להתייאש עוזר מאאאאאד!
גם אני עכשיו אחרי ניסיון כושל:(
ומחכה כבר לכתוב בפרוג שעברתי-רק בשביל לחזק את אלו שעוד בפנים....

נשמע כמו קבוצה לאסירים משוחררים...

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
כשחושבים על זה - זאת דוגמה קטנה למה שעשתה האנושות לבן אדם הנאור והמתקדם...

שנת 20 - אלישע בן 16, "מזל טוב" אומר לו אבא בבוקר, "אוקטביוס מחכה לך בחוץ", אלישע ממהר החוצה ושם מגלה את אוקטביוס שממתינה לו בביישנות, "חיכיתי לך" אומר אלישע זוהר ונרגש, תוך כדי שמחליק על שערה, מתבונן בהשתאות וכבר נעלמים שניהם מותירים עננה של אבק סמיך...

"אינך חושש על הנער", שואלת אמו של אלישע את בעלה, "הן צעיר הוא לימים ו...." "לא", עונה הוא בנחרצות "מטעויות רק לומדים ומתחשלים", אלישע בן 16 ומגיע לו סוסה לרכב ולדהור לחיים טובים ולשלום...

שנת 2020 - אלישע בן 36, "מזל טוב" אומר לו דוד בבוקר, "אמא אמרה שקבעו לך טסט מחרתיים בעשר".
אלישע ממהר לחניון הטסטים (בדרך עוצר למשוך עוד כמה פיסות זניחות ובלתי נחשבות - שקלים - כך נקראות), ושם מגלה את פלביוס שממתין לו בעצבנות, "חיכיתי לך" מהרהר אלישע פוחד ומטושטש, וכבר נעלמים שניהם מותירים שפריץ של מים עכורים...

"אינך חושש", שואלת אותו בערב אשתו, "לא, יגעתי, שילמתי, וכנראה גם עברתי",

"הלו אלישע, תשלם תזמין תקבע נדבר"...., "מה הוא אמר" מושיטה לו אשתו את הכסא מבוהלת,
"הוא", "הוא אמר שעל טעויות משלמים"....

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא רוצה להלחיץ אבל זה שטסטר לא מעיר, זה לא אומר כלום!!! אולי היום כשיש מצלמות בתוך הרכב זה אחרת? לא יודע.
הכן היום זה שונה, הטסטר ההכי קשוח צריך לדבר כי יש מצלמות.

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נסעתי בכביש ליד קניון אילון, כביש רחב של 4 נתיבים בשעה 1 בלילה, מתברר שזו דרך עירונית והמהירות המותרת היא 50. נסעתי על 80 ועל זה אני עכשיו עוד שנתיים נהג חדש.
אחחח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה