מידע שימושי סייל על הספרים שלי!!

שרילנקה

משתמש פעיל
נותרו ספרים :)
מצרפת תמונה עדכנית
מינוס ספרי רחל שור
20200930_135041.jpg

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה את אני הייתי שם
משהו קטלני
החלטה גורלית

כבר אכתוב איך אני אקח אותם...

מחשבי הקצין/רן ובר- תוכלי לעלות צילום כריכה אחורית? על מה הספר?

שרילנקה

משתמש פעיל
אני רוצה את אני הייתי שם
משהו קטלני
החלטה גורלית

כבר אכתוב איך אני אקח אותם...

מחשבי הקצין/רן ובר- תוכלי לעלות צילום כריכה אחורית? על מה הספר?
הספרים רלוונטים כרגע...
לגבי מחשבי הקיצין מסובך לי לעלות תמונה. מצטערת.....

יעל לוגן

משתמש פעיל
על מ

על מה הספר?
חשבי הקצין/רן ובר
טרור דיגיטלי, נבואות אחרית הימים וטבע האדם חוברים יחד בספר מתח אפוקליפטי קצבי וחובק עולם. מחשבי הקצין הוא סיפור מסע המתחיל בחוסר רצון וייאוש ונוסק אל רצון בוער ותקווה אינסופית, “כי צריך כל אדם לומר – כל העולם, לא נברא, אלא בשבילי”.
יואב שרף, האקר בהווה וסוכן חשאי בעברו, מעביר את ימיו בחנות הגאדג’טים הקטנה שלו בתל אביב. כשרמי, המפעיל שלו מימי הצבא, מגיע לגייס אותו למשימה אחרונה בהחלט, הוא לא מותיר לו ברירה.
כך מוצא עצמו יואב נשאב לעולמם של מחשבי הקצין, ארגון טרור דיגיטלי מסתורי השואף לכונן סדר עולמי חדש על ידי העברת קודים לשיגור טילים לאיראן.
המסע לאיתור חברי הארגון מפגיש אותו עם האקרים, סוחרי נשק ונציגי סוכנויות ביון בלוס אנג’לס, סן דייגו ומדבריות נבדה, ובמהלכו פוגש יואב את בנימין וולף – יהודי אמריקאי חם ודעתני, המציג לו צורת חיים שיואב מעולם לא הכיר, החודרת תחת השריון שעמל לבנות כל חייו.

זהו‭ ‬ספרו‭ ‬הרביעי‭ ‬של‭ ‬רן‭ ‬ובר‭, ‬מחבר‭ ‬רב‭ ‬המכר‭ “‬סוד‭ ‬הנקודה‭ ‬הטובה”‭, ‬‮”‬התגלות‮"‬‭ ‬ו‮"‬אני‭ ‬והאין‭ ‬רוכבים‭ ‬על‭ ‬אופניים‮"‬‭. ‬ספרו‭ ‬החדש‭ ‬לוקח‭ ‬את‭ ‬הקורא‭ ‬למסע‭ ‬פנימי‭ ‬וחיצוני‭ ‬כאחד‭.‬

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה