WordPress סייטגראונד מעלה מחירים

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
החל ממחר סייטגראונד (siteground), מעלה את המחירים של האחסון בצורה די רצינית (7 דולר למסלול הראשון במקום 4, ו10 למסלול השני במקום 6), אז כל מי שתכנן לקנות...
קישור לסייטגראונד (ק"ש)

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סייטגראונד כבר הרבה פחות איכותיים ממה שהם היו לפני שנתיים. הרמה של התמיכה שלהם ירדה באופן משמעותי, הם הפכו את התהליך של יצירת ללא נוח והם מתערבים יותר מידי באתרים שמאוחסנים שם. יש היום אלטרנטיבות טובות וזולות יותר, אפשר להביט בעמוד הבא לתחליפים לאתר של סייטגראונד למי שמחפש:

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
סייטגראונד כבר הרבה פחות איכותיים ממה שהם היו לפני שנתיים. הרמה של התמיכה שלהם ירדה באופן משמעותי, הם הפכו את התהליך של יצירת ללא נוח והם מתערבים יותר מידי באתרים שמאוחסנים שם. יש היום אלטרנטיבות טובות וזולות יותר, אפשר להביט בעמוד הבא לתחליפים לאתר של סייטגראונד למי שמחפש:
מה עם הוסטינגר?

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה עם הוסטינגר?

הוסטינגר באופן מפתיע לא גרועים. האחסון שלהם יחסית מהיר והתמיכה שלהם יותר טובה ממרבית האחסונים הבינוניים אבל יש להם ממשק אחסון משלהם ולא C-Panel. ניסיתי אותם לכמה ימים ופתאום התחלתי לגלות שהם חוסמים כל מיני פקודות PHP שעובדות בסדר באחסונים אחרים ויש כל מיני הגבלות מטמטמות כמו העבודה שלא ניתן ליצור שם לבסיס נתונים באורך הגבוה מ-4-5 אותיות (אני בטוח שיש דברים נוספים אבל אין לי זמן לגלות אותם).

באופן אישי אין לי זמן לגלות את כל התקלות והשינויים שכל אחסון עם פיתוח משלו עושים. בטווח הרחוק פתאום קמים יום אחד בבוקר והאתר לא עובד כמו שצריך בגלל איזשהו שינוי שהאחסון החליט לבצע או איזה הגבלה שיש להם וזה לא שווה את הזמן שצריך להשקיע כדי למצוא את הבעיות האלו ופתרון להם אז אני אעדיף לשלם פי 10 יותר כדי לא להתעסק בזה.

נכון להיום אני לא עובד עם אף אחסון שאין לו C-panel אבל אני אוסיף אולי את האפשרות של הוסטינגר לעמוד עם ביקורת עליהם למי שיש תקציבים נמוכים.

אם אתה מחפש את הרשימה היותר מורחבת של רוב האחסונים בארץ ובחו"ל אז יש אותה כאן אבל המדריך פחות מעודכן.

rutt

משתמש מקצוען
סייטגראונד העבירו כעת [אצלי זה היה היום] את המערכות שלהם לדשבורד משלהם, ולא סיפאנל.
אין לי גישה כעת למערכת הניהול של הוורדפרס מאז שהם העבירו את המערכת, הגם שהאתר עדיין פעיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה