דרוש מידע סיטי קאר, למי יש נסיון, מומלץ? יש מה לחשוש

מתענינת.

משתמש מקצוען
@רונה 51
שלחתי קישור למנהל של סיטי כאר והוא הגיב לי:
אין שום אפשרות לגבות 8000 ש"ח המקסימום של ההשתתפות העצמית היא 2000 וגם לזה יש אופציה של הפחתת השתתפות עצמית שהמקסימום שיכולו לגבות ממך זה 300 ש"ח

ואני אומרת לכם שזה שקר בחיים לא היה מישהו שחיבו אותו מעל ה2000 ש"ח וזה סתם מישהו שמנסה לקנטר

• תודה
Reactions: fix

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בגדול:
זה נועד לנסיעות קצרות מהרגע להרגע, ממקום למקום באיזור.
מעבר לכך זה לא שווה בכלל.
לנסיעה ארוכה רק רכב השכרה רגיל.

חיבור*

משתמש מקצוען
לנסיעה ארוכה רק רכב השכרה רגיל.
לפעמים זה כן שווה גם בנסיעות ארוכות. תלוי מה המרחק.
לדוגמה לשבת - כאשר הם לא לוקחים כסף על שבת וחברות השכרה אחרות לוקחות עלות ביטוח על שבת.
קח כדוגמה נסיעה ממודיעין עילית לבני ברק. נגיד שאתה לוקח את הרכב 3שעות לפני שבת ורוצה להחזיר 3 שעות אחרי שבת. סה"כ 6 שעות.
עלות שעה ראשונה 19.9 וה5 שעות הבאות 9.9 סה"כ דמי שכירות - 69.4
המרחק ממודיעין עילית לב"ב הוא כ80 ק"מ הו"ש.
עלות 50 ק"מ הראשונים - 1.6*50= 80
עלות 30 ק"מ נוספים - 1.1*30=33
סה"כ כל השכירות - 182.4 ש"ח.
בעוד ששכירות רכב רגילה תעלה כ150 רק על הרכב + כ50 על הדלק.סה"כ 200.
ויש פה את המעלה שזה מתחת לבית שלך בלי צורך ללכת לסניף לחכות בתור, ולהחזיר ביום ראשון בבוקר ועוד.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנסיון של שנים
הרכב יוצא מחיר של מונית פחות או יותר
מעלות
זמין, ידידותי, שקוף באתר הנסיעות והחיובים, לא צריך לרוץ לחברות השכרה, זמינות תמידית,
חסרונות
יוצא יקר, יש טעויות בחשבון שלרוב מתקנים לאחר פניה והסבר(עמדנו בפקק ארוך וגבו לנו לפי קילומטרים כאילו כל דקה שעמדנו עלתה לנו כאילו נסענו וזה יצא לנו פי 3 ממונית)
אתה נוסע במונית שאתה הנהג ומשלם על זה
המסקנה שלנו שאין ברירה אז משתמשים
נסיעות קצרות של נסיעה להורים שווה ביותר לוקחים לפני שבת ומחזירים מוצא"ש כמעט בחינם...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מנסיון של שנים
הרכב יוצא מחיר של מונית פחות או יותר
מעלות
זמין, ידידותי, שקוף באתר הנסיעות והחיובים, לא צריך לרוץ לחברות השכרה, זמינות תמידית,
חסרונות
יוצא יקר, יש טעויות בחשבון שלרוב מתקנים לאחר פניה והסבר(עמדנו בפקק ארוך וגבו לנו לפי קילומטרים כאילו כל דקה שעמדנו עלתה לנו כאילו נסענו וזה יצא לנו פי 3 ממונית)
אתה נוסע במונית שאתה הנהג ומשלם על זה
המסקנה שלנו שאין ברירה אז משתמשים
נסיעות קצרות של נסיעה להורים שווה ביותר לוקחים לפני שבת ומחזירים מוצא"ש כמעט בחינם...
שום טעות ותגידו תודה שהתחשבו בכם.
כתוב מפורש בתנאי ההשכרה, שבעמידה בפקק שמתארך ל-10 דקות חייבים לכבות מנוע, ואם לא אז יעלה שקל לכל דקה.

ואגב מחישוב שלי בחישוב גס זה יוצא חצי ממונית, כלומר אתה לוקח לשעתיים ונוסע הלוך חזור בערך במחיר של צד אחד (וכמובן מרוויח את הרכב לצידך להניח שם תיק/עגלה/קניות).

SHILATI

משתמש מקצוען
שום טעות ותגידו תודה שהתחשבו בכם.
כתוב מפורש בתנאי ההשכרה, שבעמידה בפקק שמתארך ל-10 דקות חייבים לכבות מנוע, ואם לא אז יעלה שקל לכל דקה.

ואגב מחישוב שלי בחישוב גס זה יוצא חצי ממונית, כלומר אתה לוקח לשעתיים ונוסע הלוך חזור בערך במחיר של צד אחד (וכמובן מרוויח את הרכב לצידך להניח שם תיק/עגלה/קניות).
לגבי הפקק לא התחשבו ושילמנו מלא הסכום,
אין שום היגיון לשלם שקל לדקה בנוסף לתשלום על הזמן שממילא אתה משלם
לגבי הזיכוי זה על מילוי דלק והתחשבו בנו...
לגבי המחיר בנסיעות שאני נסעתי זה יצא כמו מונית ופעמים יותר ממונית ופחות נוח ממונית כי אני הנהגת וצריכה להחזיר את האוטו למקום ספציפי

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אין שום היגיון לשלם שקל לדקה בנוסף לתשלום על הזמן שממילא אתה משלם
אני לא דובר שלהם, אבל זכותם להציב מראש כל תנאי גם אם יהיה חסר הגיון, וזה לא הופך אותם לטועים או גנבים.
לגבי ההגיון: אם יש לי "תלונות" זה אולי על 1.6 לק"מ שלדעתי זה ממש יקר, דווקא המחיר של 1 ש"ח לדקה ללא נסיעה זה לגיטימי בעיני, כי יש כאן דלק שמתבזבז ואין להם שום יכולת לגבות את זה זולת על בסיס זמן, ואם יקלו בעניין זה יפתח פתח ל"לובי" פגישות עם מזגן על חשבונם.
אגב מגנון שבודק כמה זמן המנוע דולק נמצא גם על אוטובוסים של חברות נסיעות, שלא יווצר מצב שהנהג שממתין למטיילים ישב שעתיים וחצי במזגן.

SHILATI

משתמש מקצוען
אני לא דובר שלהם, אבל זכותם להציב מראש כל תנאי גם אם יהיה חסר הגיון, וזה לא הופך אותם לטועים או גנבים.
לגבי ההגיון: אם יש לי "תלונות" זה אולי על 1.6 לק"מ שלדעתי זה ממש יקר, דווקא המחיר של 1 ש"ח לדקה ללא נסיעה זה לגיטימי בעיני, כי יש כאן דלק שמתבזבז ואין להם שום יכולת לגבות את זה זולת על בסיס זמן, ואם יקלו בעניין זה יפתח פתח ל"לובי" פגישות עם מזגן על חשבונם.
אגב מגנון שבודק כמה זמן המנוע דולק נמצא גם על אוטובוסים של חברות נסיעות, שלא יווצר מצב שהנהג שממתין למטיילים ישב שעתיים וחצי במזגן.
הוצגה הבעיה לתשומת לה השוכר העתידי
והוא יחליט...
בחגים הפקקים מצויים מאוד וזה יכול לצאת יקר מאוד

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בלת''ק
אבל אנחנו לקוחות שלהם
לא הבנתי
ידוע לי שכל ק''מ עולה כסף
וכמובן כל שעה
חוץ מזה משלמים על עוד משהו?
אם יושבים ברכב בלי לנסוע והמנוע דולק גם עולה כסף?

SHILATI

משתמש מקצוען
בלת''ק
אבל אנחנו לקוחות שלהם
לא הבנתי
ידוע לי שכל ק''מ עולה כסף
וכמובן כל שעה
חוץ מזה משלמים על עוד משהו?
אם יושבים ברכב בלי לנסוע והמנוע דולק גם עולה כסף?
כן על ישיבה באוטו מונע ללא נסיעה עולה שקל לדקה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

yehudam

משתמש מקצוען
אנחנו מנויים לסיטיקאר במסגרת סיטי קל והיינו מרוצים מאד. קחו בחשבון שלפעמים קצת יותר יקר שווה יותר מרכב השכרה ואוטובוס זמן המתנה, ללכת ולפעמים ליסוע כדי להוציא רכב השכרה ולהחזיר חם, גשם, תיקים, מזוודות, ילדים בלי עין הרע.... וגם לא תמיד זה יותר יקר ממונית אפשר תמיד לעשות חשבון כמה ק"מ הלוך חזור + הזמן פחות או יותר ומה יותר משתלם.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שבעמידה בפקק שמתארך ל-10 דקות חייבים לכבות מנוע,
בטח.. בחום הזה..

יש כאן דלק שמתבזבז ואין להם שום יכולת לגבות את זה זולת על בסיס זמן
צודק שמותר להם כמפורט בתקנון.
אבל כן היה מצופה לגבות כמה שבאמת הדלק עולה ולא להרוויח על לקוחות גם בפינה הזאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה