סטורי טיים: יש גם לקוחות כאלה

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני יודעת שזה לא באופנה, ואולי יגרוף פחות לייקים :confused: אבל פשוט אין לי ברירה, כי כולכם, ממש כולכם, חייבים לדעת שגם לקוחות כאלה קיימים.
קודם כל- מדובר בספר שאיירתי שעוסק בהפרעת קשב וריכוז. זה ספר טיפולי, אפשר להשיג אותו ביפה נוף, סטימצקי, צומת ספרים.
לגבי הציורים, אהובה רצתה מראה 'בוגר' ו'לא מתאמץ'. אם תשאלו אותי אני לא ממש בטוחה שכיוונתי, אבל היא- ובכן- לקוחה מהחלומות, אז היא אהבה כל מה שעשיתי. בקיצור גמרתי לצייר לפני המון זמן, ולפני שבוע- זה- נחת במפתן הדלת שלי :eek:

IMG_20190609_221708.jpg IMG_20190609_221759.jpg IMG_20190609_221836.jpg
^^ זה נשיקות סוכר, אגב. ^^

עכשיו בד"כ הלקוחות שמפנקים אותך בסוף- זה אלו שטרטרו אותך לאורך כל הדרך... אבל פה זה מקרה אחר לגמרי. בקצרה אומר שאני ממש אשמח לעבוד איתה בהמשך, אבל אם, במקרה, הפתטי, שהיא תתקשר/תשלח מייל למישהו מכם ותרצה לעבוד אתכם: תקפצו. על. המציאה.
ואם היה ספר לקוחות טובים, כמו זה עם הלקוחות הידועים לשמצה שרצינו להקים, אז היא הייתה הראשונה ברשימה. בכל המהדורות.
אוקי די להתרברב. עכשיו אני הולכת להעלות אשכול נוסף עם ציורים וסקיצות, אבל פה אני אתן לכם הצצה מהמוצר המוגמר :)
אה, וסליחה שאני לא פעילה לאחרונה.
האמת... תשמחו :) אני אוכלת ראשים אחרים...

IMG_20190609_222041.jpg IMG_20190609_222026.jpg IMG_20190609_222021.jpg IMG_20190609_222008.jpg IMG_20190609_221954.jpg
IMG_20190609_221929.jpg

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו!! אשקרה פינקה פינקה!
איזה כייף כשיש אווירה טובה הדדית.
מאחלת לך שכל הלקוחות שלך יהיו נחמדים כמוה, ולכולנו גם כן!:D
ותפתחי כבר את האשכול הנוסף, סיקרנת ממש!

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היא שלחה לך נשיקות סוכרררר איזו מתתתתתתוקה!
meanwhile...אצלי..
הלקוחה המאמלללת :״ את אחראית על הטעויות כי היית צריכה לקרוא את כללל תוכן החוברת ולא רק מה שמובלט בתכלת!״
אני: -שולחת לה בתגובה אימיייל מפורש בו גם היא וגם הגרפיקאית שלה כתבו לי שחור על גבי לבן שמה שמיועד עבורי לאיור -מובלט בתכלת—-

המאמללת: ״זה לא קשור, את צריכה לקרוא את כל תוכן החוברת ומזה להבין מה את צריכה לצייר אפילו אם זה סותר את התיאור המפורש שאני נתתי לך!״

אני: שולחת לה את התיאור המפורש שהיא שלחה לי ואת הקשר התוכן שמגיע אליו בחוברת ״ האם חני ומלכי משחקות בכדור? -אופציות לתשובה ״נכון״ ו״לא נכון״ -
ושואלת: ״איך אני אמורה להבין מתוכן החוברת האם עליי לצייר אותן משחקות בכדור , או לא משחקות בכדור מקריאת השאלות??! אלאאאא אם כן כתבת לי את זה מפורשת בתיאור האיור לביצוע -כמו שסיכמנו- בתכלת !!??!- ואת זה ציירתתייי!
אי אפשר להבין מתוכן החוברת(שזה בעצם שאלות)- הנחיייה ברורה לציור!
אבל עזבי את זה- את כתבת לי מפורשות לאייר מה שבתכלת- איירתי- שלחתי לאישור-אישרת- ביקשת תיקונים -ביצעתי- אז פשוט תשלמי״״

המאמללת: ״אנחנו משפחה מכובדת...בלה בלה בלה חה בלהההההההה =(תרגום חופשי:*.*אני אסחט אותך עד סוף יומי או יומך האחרון*.*

קיצור דברים?- מלבד שלא שילמה לי את הכסף שהיא חייבת לי, היא מסלפת את כל ההסכמים בינינו ומשתמשת באיורים שלי בעוד שהיא לא שילמה עליהם.
לא כואב לי על הכסף שהיא לא משלמת לי- כואב לי ומגעיל אותי שיש התנהגויות כאלה בעולם וכזו כפיות טובה, ועוד יותר בעולם החרדי ״שאמור״ להיות מתוקן יותר.- מה שמסתבר, ממש לא מחוייב המציאות.)
כיף לראות שיש אנשים בעולם שכן מעריכים :)
עבודות יפות כמו תמיד :)
תודה על השיתוף.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
משתמשת באיורים שלי בעוד שהיא לא שילמה עליהם.
שלחת לה את האיורים בקובץ איכותי????????????
קראתי את כל מה שכתבת - אוי, ממש התעצבנתי במקומך!
וטוב ש @מרים יעל העלתה חוויה אחרת מלקוחה, כך שאפשר להתנחם ולראות שיש גם כאלה וגם כאלה.
ואין מה לעשות עם ההיא? זהו? הרמת ידיים?

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני לא יכולה. חולשה את עושה לי עם הציורים שלך.
צריך להשעות אותך עד שנתאושש מהקסם הזה.

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז אני חייבת להצטרף לכל מילה.
אהובה גם לקוחה שלי, וגם אני נטלתי חלק בפרוייקט המדהים הזה.
ובאובייקטיביות הראויה אני אומרת לכן, רוצו לחפש את הספר הזה בחנויות. זה באמת משהו שלא רואים.
@מרים יעל את מוכשרת ברמות אחרות, היה כל כך כיף לעבוד איתך ועם הציורים שלך.
המפקד הזה הצחיק אותי כל כך! ועדיין מצחיק אותי כשאני מדפדפת בספר.
בעיניי זה הרבה יותר מאומנות, היכולת להפוך התמודדות עם הפרעת קשב וריכוז למשהו כל כך מתוק וחוויתי, פשוט יצירת פאר.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אז אני חייבת להצטרף לכל מילה.
אהובה גם לקוחה שלי, וגם אני נטלתי חלק בפרוייקט המדהים הזה.
ובאובייקטיביות הראויה אני אומרת לכן, רוצו לחפש את הספר הזה בחנויות. זה באמת משהו שלא רואים.
@מרים יעל את מוכשרת ברמות אחרות, היה כל כך כיף לעבוד איתך ועם הציורים שלך.
המפקד הזה הצחיק אותי כל כך! ועדיין מצחיק אותי כשאני מדפדפת בספר.
בעיניי זה הרבה יותר מאומנות, היכולת להפוך התמודדות עם הפרעת קשב וריכוז למשהו כל כך מתוק וחוויתי, פשוט יצירת פאר.
תודה יקירה! העבודה אתכן נעמה לי מאד :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה