צילום אמנותי סטודיו

דסי לבל צלמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שאלה-
מה דרוש לפתיחת סטודיו קטן ביתי וחדש (תאורה, ציוד צילום, חפצים וכו')?
אשמח לתשובות.
תודה מראש!!

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ראשית, את צריכה מקום.
ואז - תלוי מה גודל המקום.
בד"כ עדיף לפחות 3 פלאשים, אבל אפשר בדיעבד להסתפק ב- 2 (אני משתמשת כרגע ב -2 וספידלייט על סלייב)
לפלאשים צריך חצובות מספיק חזקות, וכמובן סופטבוקס \מטריה \אוקטוגן \כוורת וכו'
מתקן רקעים - מומלץ מתקן קבוע עם אפשרות למס' רקעים, אם אי אפשר - אפשר להסתדר עם מתקן נייד.
רקעים - להתחלה הייתי ממליצה לך על 3 צבעי רקע + 2 צבעוניים כדי לתת לך מרחב של גיוון.
אגב, גם את הרקעים החלקים את יכולה לשדרג עם קצת יצירתיות. התזות צבע, קרעי נייר, משיכות מכחול וכד'
מומלץ שיהיו עוד חצובה או שתיים כדי 'להחזיק' רפלקטורים ולהעמיד ציוד נוסף.
לציוד הנוסף אין סוף.
מומלץ לך לדעת בבירור על איזה נישה את הולכת ובהתאם לכך לקנות ציוד מתאים.
אם את הולכת על צילומי מזון תשקיעי בעיקר בסטיילינג, כלים, וכו'
בצילומי חלאק'ה - לכי קודם על הבסיס: ס"ת, ציצית, אותיות, ולהוסיף עוד כמה פריטים יחודיים משלך.
בצילומי ניו בורן - פוף, עיטופים, סריגים, שמיכות ופרופס, תחפרי על אלי אקספרס ואטסי...
צילומי ילדים - כנ"ל, תחפרי על אלי אקספרס ואטסי...
והמלצה שלי - אל תתקבעי למה שאת רואה אצל כל הצלמות, נסי למצוא פריטים יחודיים משלך, צרי אותם אפילו בעצמך, תני לאנשים סיבה למה לבוא דווקא אלייך.
מקווה שעזרתי.

יעל מרק

צלמת משפחה |ילדים | אופנה והפקות
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ראשית, את צריכה מקום.
ואז - תלוי מה גודל המקום.
בד"כ עדיף לפחות 3 פלאשים, אבל אפשר בדיעבד להסתפק ב- 2 (אני משתמשת כרגע ב -2 וספידלייט על סלייב)
לפלאשים צריך חצובות מספיק חזקות, וכמובן סופטבוקס \מטריה \אוקטוגן \כוורת וכו'
מתקן רקעים - מומלץ מתקן קבוע עם אפשרות למס' רקעים, אם אי אפשר - אפשר להסתדר עם מתקן נייד.
רקעים - להתחלה הייתי ממליצה לך על 3 צבעי רקע + 2 צבעוניים כדי לתת לך מרחב של גיוון.
אגב, גם את הרקעים החלקים את יכולה לשדרג עם קצת יצירתיות. התזות צבע, קרעי נייר, משיכות מכחול וכד'
מומלץ שיהיו עוד חצובה או שתיים כדי 'להחזיק' רפלקטורים ולהעמיד ציוד נוסף.
לציוד הנוסף אין סוף.
מומלץ לך לדעת בבירור על איזה נישה את הולכת ובהתאם לכך לקנות ציוד מתאים.
אם את הולכת על צילומי מזון תשקיעי בעיקר בסטיילינג, כלים, וכו'
בצילומי חלאק'ה - לכי קודם על הבסיס: ס"ת, ציצית, אותיות, ולהוסיף עוד כמה פריטים יחודיים משלך.
בצילומי ניו בורן - פוף, עיטופים, סריגים, שמיכות ופרופס, תחפרי על אלי אקספרס ואטסי...
צילומי ילדים - כנ"ל, תחפרי על אלי אקספרס ואטסי...
והמלצה שלי - אל תתקבעי למה שאת רואה אצל כל הצלמות, נסי למצוא פריטים יחודיים משלך, צרי אותם אפילו בעצמך, תני לאנשים סיבה למה לבוא דווקא אלייך.
מקווה שעזרתי.

מהממת!
איזה פירוט מושקע כל הכבוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה