סוף סוף עבודה קבועה!!!!!

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
ובכן, חברים יקרים! אחרי שנעדרתי מהפורום לתקופה ארוכה, ולאחר יישום מעשי של הטיפים של כולכם, ברוך השם יש עבודה! מדובר על מדור שבועי של חידות בסגנון א אידישע קאפ שיתפרסמו החל ממחר מידי שבוע בעיתון הילדים החב"די פנסאים צעירים.

(אני מדמיין את ג'קי ירחי קורא את השורות הללו ומחייך לעצמו על הבחור הצעיר בן ה17 וקצת שמתרגש מכל עבודה...)
אבל אחרי הכל זאת העבודה הראשונה שלי בתחום ואני מתרגש כי זאת הפעם הראשונה שמישהו בעולם מכיר בכישורים שלי ומוכן לשלם על כך.. אולי זו רק העייפות? בכל אופן שיהיה לכולכם א סאך אצלוחע'ס ותתחילו להודות על כל רגע שאתם מציירים כי שום דבר לא מובן מאליו...
מקווה שלא נרדמתם אחרי ההקדמה הארוכה הזאת..
אה, ואני מחכה לתגובות שלכם אחרי כזה שינוי דרסטי מגיע לי קצת כפיים לא?!..
(ולמי שלא מזהה את המקום המצוייר - זה קבר רחל )

קבצים מצורפים

• IMG_20181010_222726.png
    IMG_20181010_222726.png
    11.3 MB · צפיות: 439

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
סורי שהורדתי את השאלות אבל אני סומך עליכם...

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מזל טוב שניאור!! משמח לשמוע!
בנוסף למה שמרים יעל כתבה, כדאי לך לתרגל עוד את העניין של מיקום אוביקטים בחלל תלת ממדי. זה מאוד ישדרג אותך. מאחל לך מלא בהצלחה!

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
תודה לכולכם! אשמח לעוד טיפים לשיפור הציורים בעתיד..

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש חיוך ויש חיוך גבר. את שלי עכשיו הוא ללא ספק של נחת. אני מאחל לך שתמשיך להתרגש כל פעם מחדש כפי בפעם הראשונה. תצליח שנאור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה