דרוש מידע סוכנות רכב אמינה

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מישהו כאן מכיר סוכנות רכב אמינה
מישהו התנסה עם שמש רכבים?

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
ממליץ מאד על ביג ליס, יש להם גב כלכלי חזק ואיתן (אלבר), יש להם מלאי של כל סוגי הרכבים ולא רק מה שקנו היום.

תודה
זה בעלות חרדית.?
מחפש מישהו שהתנסה לטובה עם סוכנות רכב בהנהלה חרדית.

מגדלור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם אתם מחפשים יד שניה ממליצים בחום על חזי ויינגרטן סוכן רכבים מדהים!
מוצא מציאות מטריפות ושוות בהתאם לדרישות שלכם
כל המשפחה שלי רוכשת דרכן כבר כמה שנים ורק דברים טובים מאוד אפשר לומר עליו
0504147772

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
גם שמש רכבים עם המנהל המדהים יואל, וגם ביגליס עם המנהל הנהדר שאיני זוכר את שמו הינם בבעלות חרדית. שניהם חזקים מאוד בשוק, וגוף כלכלי חזק זה כלל לא משנה מכיון שהמימון הינו מהבנק וכן משלמים רק אחרי שמקבלים את הרכב מה שמונע עקיצות.
מה שכן ביגליס היא חברה גדולה יותר מה שעוזר לה להשיג מחירים זולים יותר ללקוחות שלה. הם מאוד חזקים בטויוטה. גם שמש רכבים המחירים שם הם די טובים ועוד שכרגע יש להם מבצע על כל קנית רכב חופשה במלון בטבריה לכל המשפחה.
יש לשים לב ששמש רושמת את הרכב בתור ליסינג בעלים קודמים כך שזה ירידת ערך גם במכירה לאחמ"כ של 12% בערך. צריך לבדוק.
שמש רכבים: 02-595-1000
ביגליס: 1700-550-650
בהצלחה. אשמח לעזור בעניני רכבים שלחו מייל לאישי.

עיצובי עלית

משתמש חדש
לא יודע מה זה כל החברות האלו דבר אחד אני יודע כל החברים שלי שקנו מחזי וינגרטן מבסוטים אחד אחד הוא אמין ומקצועי

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם אתם מחפשים יד שניה ממליצים בחום על חזי ויינגרטן סוכן רכבים מדהים!
מוצא מציאות מטריפות ושוות בהתאם לדרישות שלכם
כל המשפחה שלי רוכשת דרכן כבר כמה שנים ורק דברים טובים מאוד אפשר לומר עליו
0504147772
לא יודע מה זה כל החברות האלו דבר אחד אני יודע כל החברים שלי שקנו מחזי וינגרטן מבסוטים אחד אחד הוא אמין ומקצועי
לא בא לשלול אף אחד...
אבל מנסיון אישי
תמיד תבדקו טוב טוב
גם אצל הכי אמינים

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
קצת חדשות: שמריהו המנהל האגדי שניהל את ביגליס עבר לטרג'ט מוטורס סניף ירמיהו ירושלים.
הפלוס הגדול ביותר של טרג'ט שהרכבים הינם יבואן מקביל יד 00 ולא יד 1 מליסינג כמו רוב החברות בשוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה