עזרה סובלים משכנים

אליש 10

משתמש פעיל
בלת"ק
לדעתי השיטה הכי טובה זה לשים במרפסת שלכם הצללה וכל מה שנופל יפול לשם, יפול להם משחקים וכו ואין לכם ולהם גישה
ואז בהצלחה להם שיחכו לסוכות עד שתורידו את ההצללה
וגם ככה אין איזה מריבה בין השכנים פשוט אין לכם גישה לשם

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
מה יקרה אם תזרקי הכל כולל הכל לפח? יבואו לבקש תגידי זה בפח (השכונתי, לא זה שאצלך בבית)
פעם פעמיים אולי יקלטו
אני ניסיתי לומר שכל מה שנזרק אני מעיפה לפח אבל אין לי לב לזרוק אחד השכנים שם גדר מקווה שזה יעזור
אמרתי להם שמהיום אנחנו לא מביאים כלום זה נשאר במרפסת ואם הוא רוצה (הילד)שיקח סולם מבחינתי וירד למרפסת לקחת .הם רואים אותי הם פשוט בורחים לא רוצה להיות השכנה המפחידה

bnoya

משתמש מקצוען
אני ניסיתי לומר שכל מה שנזרק אני מעיפה לפח אבל אין לי לב לזרוק אחד השכנים שם גדר מקווה שזה יעזור
אמרתי להם שמהיום אנחנו לא מביאים כלום זה נשאר במרפסת ואם הוא רוצה (הילד)שיקח סולם מבחינתי וירד למרפסת לקחת .הם רואים אותי הם פשוט בורחים לא רוצה להיות השכנה המפחידה
למה אין לך לב לזרוק?
אם להם זה לא אכפת והרכוש שלהם לא חשוב להם, למה שהוא יהיה חשוב לך??

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
מה יקרה אם תזרקי הכל כולל הכל לפח? יבואו לבקש תגידי זה בפח (השכונתי, לא זה שאצלך בבית)
מה עם השבת אבדה?
לא ברור שמותר הלכתית לזרוק את זה. שווה לבדוק

תאמין תצליח:)

משתמש רשום
אין לי מרפסת בכלל בדירה. יש לי 5 חלונות שפונים לחצר השכנים.
אם אני שמה רשת צפופה וחזקה שלא תקרע לא ננשום.
מבחינת בטיחות יש סורגים על החלונות.
ותקראי שוב מה שכתבתי.
'ממש לפעמים הם זורקים ואני ממש כועסת'
זה שהם זורקים לפעמים רק ולא כל הזמן כי הם יודעים שאני לא מרשה.
אבל כשילד מיוחד בהתקפה לא מעניין אותו כ"כ אם אני מרשה או לא ואז החינוך שהוא מקבל זה כמו שכתבתי 'דורשת ממנו לתקן את הנזק ולהתנצל'. הוא יורד להרים מה שזרק, או לנגב את המים ששפך ופעם אף שילם מכספו על משהו שהזיק. (הוא בן 10)
אוטומטית כשזה היחס ממני התדירות פוחתת.

ואני מאחלת לך לא להתמודד בחיים עם ילד מיוחד מהסוג שלי כי מי שמתמודד מבין שיש דברים לא אפשריים...
מצדיעה לך!!
זה מאוד קשה עם ילד מיוחד בבית(מנסיון..)
וכשהוא זורק אנחנו יורדים, מרימים,מתנצלים,(יש כניסה פרטית לחצר והשכנים המיוחדים שלנו מסכימים לנו חופשי להיכנס,)
בבקשה אל תחנקו אותנו,גם ככה זה מאתגר...

הכללל טוב

משתמש צעיר
אנשים שטוב להם הם אנשים טובים ולא היו מתנהגים ככה אלייך. הפוך. הם היו מתנהגים יותר ברגישות.
בטח רע להם ובגלל זה לא אכפת להם מאחרים אם גם להם רע.
תשמחי שאת במצב טוב יותר מהם. כדאי לך להתנהג את בעצמך כמו בן אדם ולא להגרר כמוהם.

יוכי די

משתמש מקצוען

חשוב מאד

משתמש רשום
צריך להמציא איזה פטנט שברגע שעף משהו למרפסת שלך זה מחזיר איזה שפריץ או צעקה מוקלטת לא יודעת צריך לחשוב על רעיון:)
או לחילופין

יקר אבל שווה כל שקל!!!!!

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

להפחית/ירידה/לחתוך למטה השכן למעלה רעש מכונת רעש Deadener/קול eliminator/משתיק/צעיף רעש שביתה בחזרה

זה מה שעלי אקספרס אומרים על זה
כך שלא ברור כ"כ במה מדובר

לגבי המחיר- יותר זול מצילון

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני סבלתי מזה נוראות
אבל ב"ה הסתיים כשהילדים גדלו
אצלי זה היה יצירתי
פעם קופסת ענבים והאבא בא לאסוף כי חבל על זה
ופעם- ספרי קודש!!

לא הייתי מחזירה את הדברים מיד אלא משאירה אצלי
בערב פסח שמתי שקית ענקית בכניסה לבנין שרובה ככולה היתה של משפחה אחת (למרות שיש מעלי 6 קומות)
אבל מה ששינה קצת את המצב- שבשבת אחת כל הילדים אכלו ארטיק במרפסת
טיפטפו אלינו ובסוף- זרקו את כל האריזות אלינו.
עליתי אליהם עם 6 מקלות ו-6 אריזות
ואמרתי לאמא שאני רוצה לדבר עם הילדים
אמרתי להם ש-6 אריזות הגיעו אלינו וגם 6 מקלות
ז"א שהם חושבים שהפח נמצא אצלנו.
אז רציתי להגיד להם שזה ממש לא נעים להיות פח זבל ואני ממש מבקשת שלא יזרקו אלינו שום דבר...
הם היו די בהלם, למרות שניסיתי להיות נחמדה יחד עם האסרטיביות.
המצב השתפר מאז פלאים!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אצל אחת השכנות שלי - לא היתה שליטה על הילדים הקטנים. באופן קבוע - המרפסת שלי היה מצע לכל אטבי הכביסה, חלקי הפליימוביל, מעדנים גמורים ואני לא זוכרת מה עוד.
ככל שניסינו - גם אני וגם היא - זה לא הלך. הילדים שלה למדו את עקרונות כוח המשיכה בצורה הכי קיצונית שאפשר...
בהתחלה הייתי אוספת את מה שהתפזר ומחזירה לה. בהמשך - שלחה את הילדים שלה לאסוף (ואפילו לנקות את המרפסת שלנו, בונוס), ובסוף - אמרתי לה שתשלח אלי את הילדים שלה לאסוף את חלקי הפליימוביל שנזרקו אלינו, כי אני לא עומדת למיין את האוצרות שיש לנו. היא אמרה שאם לילדים שלה זה לא דחוף - היא לא תרד לקחת את המשחקים בעצמה. אמרתי לה - שאם כן - זה ישאר שלנו.
והם (סליחה, אנחנו) חיים באושר ובעושר עד עצם היום הזה.

עדכון: כרגע אין ילד בגיל הרלוונטי ללימוד עקרונות כוח המשיכה...

מולטימירי

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מה עם השבת אבדה?
לא ברור שמותר הלכתית לזרוק את זה. שווה לבדוק
שאלה, לא בטוח שמותר.
אנחנו גם גרים בדירה עם חצר שמקבלת אוצרות מהשכנים,
שאלנו רב לגבי זה, והוא אמר שזה כמו שומר חינם שפטור מלשלם.
ואם השכנים 'מנדבים' אותנו כביכול לשמור על חפציהם ללא רצוננו, ובטח שללא תשלום אנו פטורים מלדאוג לחפצים...

יוכי די

משתמש מקצוען
אנחנו גם גרים בדירה עם חצר שמקבלת אוצרות מהשכנים,
שאלנו רב לגבי זה, והוא אמר שזה כמו שומר חינם שפטור מלשלם.
ואם השכנים 'מנדבים' אותנו כביכול לשמור על חפציהם ללא רצוננו, ובטח שללא תשלום אנו פטורים מלדאוג לחפצים...
את פטורה מלשמור, אבל לא פטורה מ"השבת אבידה".

הר סיני

משתמש פעיל
בלת"ק
פשוט מאוד לאסוף הכל ולהניח להם ליד הדלת ככה כל יום
או ראיתי פעם שכן שתלה בכניסה לבניין עטיפות של במבה וציפס וופלים וכתב 'שכנים יקרים תודה רבה אבל עדיף סגור ושזה יגיע מהדלת'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה