סדר עבודת הכהן הגדול 3D

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י דיסקשיח;747607:
אוף.
מענין אותי מאוד ואני חסומה .
גם אני חסומה-נתיב ופתחו לי .
שווה לפתוח, ממש יפה ומקצועי.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
למה חסום עכשיו ראיתי כניסות מ"נתיב"

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מדהים, אין מילים, נראה לי כייף לעבוד על פרוייקט של בית המקדש, יש בזה גם משהו מרגש.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
הלוואי ובקרוב הוא יבנה ולא נצטרך הדמיות שלו. נראה הכל אמיתי בעיניים.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אבקש בהזדמנות זו טובה קטנה ממשתתפי הפורום לשלוח בדוא"ל את הלינק של האתר בית הבחירה לכמה שיותר אנשים ומכרים שלכם. (עדיפות ראשונה למכרים בחו"ל) החשיפה של האתר היא קריטית לגבי המשכו וביצועו של הפרוייקט. עד לסיומו בע"ה.

כל מיני

משתמש רשום
יפה, מושקע מאוד.
מאוד איטי, בפרט כשאין עדיין אנשים-זה משעמם,גם הכיתוב בהתחלה, לא זוחל, קחו בחשבון ביוטיוב ינטשו...
הכהן הגדול מידי מוחשי, הרבה מתנגדים לציור פנים של דמויות כאלה, זה מאוד צורם, גם הזקן שלו לדוגמא מאוד מטופח ועכשווי, קשה להאמין שכך היה בימים עברו. ולא גורם להזדהות, אין לו הדרת פנים בכלל...לכן לדעתי רצוי לטשטש.
ההליכה שלו ספורטיבית מידי, אבל בהמשך ראיתי שכולם שם הולכים כך, זה מוזר.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מרשים ומפעים.
נוסף על הזדהותי עם דברי 'כל מיני', אולי יש לי בעיה בראיה - הכרובים אמורים להיות דמות תינוקות.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י כל מיני;747804:
יפה, מושקע מאוד.
מאוד איטי, בפרט כשאין עדיין אנשים-זה משעמם,גם הכיתוב בהתחלה, לא זוחל, קחו בחשבון ביוטיוב ינטשו...
הכהן הגדול מידי מוחשי, הרבה מתנגדים לציור פנים של דמויות כאלה, זה מאוד צורם, גם הזקן שלו לדוגמא מאוד מטופח ועכשווי, קשה להאמין שכך היה בימים עברו. ולא גורם להזדהות, אין לו הדרת פנים בכלל...לכן לדעתי רצוי לטשטש.
ההליכה שלו ספורטיבית מידי, אבל בהמשך ראיתי שכולם שם הולכים כך, זה מוזר.

קל להגיד קשה לבצע ודי למבין................... ומי שלא מבין שיסלח לי וישב בשקט.

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לכם מושג למה כשאני לוחצת על ההפעלה אני מקבלת error 2124 ?

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לכל המגיבים על המראה הויזואלי.
אין כאן כוונה להראות את הכה"ג עם "הדרת פנים" כי אין אנו מראים את "יופיו" של הכה"ג אלא את "עבודתו" הפנים הם החלק המאוד מאוד זניח בעבודה זו.
לגבי מראה פנים ממש, שאלתי את הרב גרוס שליט"א והוא אמר שאין כל בעיה עם זה.
לגבי הכרובים
א. פניהם באמת פני תינוק ותינוקת, התנועה הסיבובית אינה מספקת בשביל להבחין בכך.
ב. הכרובים בסרט המקור משמשים רק לצורך "היכן הזה הכה"ג את הדם כנגד הבדים של הכרובים אבל למעשה לא היו כרובים כלל וכלל בבית שני.
בקיצור, אין כל מטרה ליצור סרט עלילתי, (ולכן לדמויות אין כמעט משמעות למעט מעט יופי מנימאלי) אלא סרט לימודי. אדם \ ילד שיראה סרט זה וקיבל והפנים את כל מסכת יומא (כולל הרחבה גדולה מאוד של מידע מתלווה- שהרבה אברכים ששאלתי לא ידעו....) וכל זה ב 45 דקות. לכן אין נפקא מינא אם הזקן שלו יהיה ארוך ומסודר או עיניו כחולות או חומות. אלא מה עשה מתי הטיב ומתי הדליק, לאן הלך ולמה לפי סדר זה ולא אחרת.
נ.ב. גם סרטון זה הועלה בלחץ של אנשים שנכנסו לאתר לראות וידאו (בעיקר מהציבור הדתי לאומי) ולכן הסרטון המקורי (טריילר) שיעלה יהיה מרוכז יותר בן כדקה וחצי.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ליוצר היקר והנכבד,
אין בהערה שלהלן לגרוע מההערכה לעבודתך אלא להביא לתשומת לבך כי 'תמונה אחת שווה יותר מאלף מלים'. הדמויות שהילד רואה תוך כדי התבוננות ב'פרטים הטכניים' נחקקות בתודעתו כאילו הן-הן הדבר עצמו, ולא יועילו כיתובים והסברים ש'הציורים לא נועדו לתאר את (האבות הקדושים/הנביאים/התנאים/וכו') אלא להמחשה בלבד', כפי שרואים בספרים ובחוברות שונים. זכותך לעשות כראוי בעיניך (אולי יש כאן שיקול מסחרי ואולי זה הכיוון שלך, אין לי מושג), אבל אינך יכול לדחות את הביקורת בטענה שאין לצורת הדמות השפעה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י eliezer1;747906:
לכל המגיבים על המראה הויזואלי.
אין כאן כוונה להראות את הכה"ג עם "הדרת פנים" כי אין אנו מראים את "יופיו" של הכה"ג אלא את "עבודתו" הפנים הם החלק המאוד מאוד זניח בעבודה זו.
לגבי מראה פנים ממש, שאלתי את הרב גרוס שליט"א והוא אמר שאין כל בעיה עם זה.
לגבי הכרובים
א. פניהם באמת פני תינוק ותינוקת, התנועה הסיבובית אינה מספקת בשביל להבחין בכך.
ב. הכרובים בסרט המקור משמשים רק לצורך "היכן הזה הכה"ג את הדם כנגד הבדים של הכרובים אבל למעשה לא היו כרובים כלל וכלל בבית שני.
בקיצור, אין כל מטרה ליצור סרט עלילתי, (ולכן לדמויות אין כמעט משמעות למעט מעט יופי מנימאלי) אלא סרט לימודי. אדם \ ילד שיראה סרט זה וקיבל והפנים את כל מסכת יומא (כולל הרחבה גדולה מאוד של מידע מתלווה- שהרבה אברכים ששאלתי לא ידעו....) וכל זה ב 45 דקות. לכן אין נפקא מינא אם הזקן שלו יהיה ארוך ומסודר או עיניו כחולות או חומות. אלא מה עשה מתי הטיב ומתי הדליק, לאן הלך ולמה לפי סדר זה ולא אחרת.
נ.ב. גם סרטון זה הועלה בלחץ של אנשים שנכנסו לאתר לראות וידאו (בעיקר מהציבור הדתי לאומי) ולכן הסרטון המקורי (טריילר) שיעלה יהיה מרוכז יותר בן כדקה וחצי.
כל הכבוד על העבודה
איזה יופי לראות את הפרוייקט הזה מתחיל לעמוד על הרגלים
ולמי שלא ממש מבין כמה עבודה של מאחורי הקלעים יש באיסוף מידע שפשוט רק יעיר הערות :)

כל מיני

משתמש רשום
אכן, הפקה מרשימה בסדר גדול כזה מטבעה יש בה מעורבות של הרבה מאוד בעלי תחומים,
אני באמת לא מנוסה לעבוד על תלת מימד ברמה כזו. אין זה אומר שמי שיודע לא אמור לשמוע דברים נכונים על העבודה מהיבטים שכן יש לי בקיאות בהם.
אנו רושמים תגובות, זו החלטה של המפיקים האם ליישם או לא, אך להתעלם לחלוטין... בגלל שאנחנו לא יודעים לבצע? גם הרב גרוס מן הסתם לא יודע לבצע תלת מימד ובכל זאת שאלתם אותו...
וטריאו ראית שגם שיבחנו והתפעלנו, אבל הראיה שלנו אינה חד צדדית. אנחנו מיצגים קהלי יעד שאמורים לצפות במיזם הסופי.
הדברים שרשמתי... צורמים. אם אפשר עם קצת השקעה לפתור אותם, אז שווה.
אם לא כולם, לפחות חלקם. (חלקם זה דברים שיש בהם פער תפיסתי בין השקפת הציבור החרדי לדתי לאומי-אם רוצים שכולם ירצו להזמין/לבוא צריך לקחת את כולם בחשבון)
ובהמשך לדברים שכתב איפכא מסתברא: לבני אדם יש תמיד יותר נוכחות בכל פריים שהם נמצאים בו, יותר מנוף או מחפצים פיזיים. לכן חבל לזלזל בענין הזה.

כל מיני

משתמש רשום
אם כבר כפילות, ננצל לאחל שה' יהיה עימכם ותזכו לקרב יהודים לזמן הגאולה ואת זמן הגאולה ליהודים.

תלת מימדיה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מגניב, ממש! כמה עבדו על זה? זה נראה עבודה של חודשים....

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מידיעה, שנים (לא בצורה רציפה אבל בכל זאת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה