טקסטים סדר הפרשת חלה מנוקד....מי יכול?

• פותח הנושא sand
  • פורסם בתאריך

sand

משתמש חדש
לא מצאתי אותו מנוקד...מי יכול לעזור לי?

"אנא ה`, תפנפח ותוציא ממני את היצר -הרע ואת המידות הרעות,
אנא ה` עזור לנו לבחור בטוב..."
סוכר: אנא ה` תן בנו מתיקות , מידת חסד ,לימוד זכות ועין טובה, וכל זה יקרין. אנא ה' , המתק לנו את הדינים
מלח: אנא ה` ,עזור לנו לדעת את הגבולות ואת המידות בדרך התורה
שמרים : אנא ה` ,תן בנו שמחה והתלהבות לעשות רצונך,שמירה -שמור אותנו מיצר -הרע ,מלשון הרע ,מכל מיני צרות,
יה"ר מלפניך שנשמור על הצניעות ,הטהרה והקדושה
שמן: אנא ה` שלח לנו עושר ,ברכה ,קדושה,שלח לנו:D משיח צדקנו במהרה בימינו. השפע עלינו שפע ברכה
מים : אנא ה` עשה שכל מעשינו יהיו מחוברים לתור .אנא ה` עזור לי להתחבר אליך ויתחברו מתוך כך גם בעלי וילדי

בזמן לישת הבצק ביד אחת : אנא ה` ,עזור לי להתקרב אליך וקרב את הרחוקים .אנא ה` תן בי רכות ונעימות
אנא ה` זכני שתהא הברכה שרויה בעיסתי ,כמו הברכה ששרתה בעיסתה של שרה אמנו.
לפני ההפרשה : יהי רצון מלפניך ה` אלוקיי ואלוקי אבותינו שבזכות מצווה זו של הפרשת חלה יתוקן עוון חוה -אם כל חי שסיבבה מיתה לאדם הראשון שהוא עיסתו על עולם ובזכות מצווה זו תבטל המוות מן העולם ותמחה דמעה מעל כל פנים , ותשלח ברכה בביתנו אכי"ר , וכן יה"ר מלפניך שתברך עיסתנו כמו ששלחת ברכה בעיסות אמותינו-שרה ,רבקה , רחל ולאה ויקוים בנו הפסוק "- ראשית עריסותיכם תתנו לכהן להניח ברכה אל ביתך " אכי"ר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה