דרוש מידע סדרי תחבורה באזור מירון

בתקול

משתמש פעיל
הצירים הבאים ייחסמו לתנועת כלי רכב פרטיים החל מיום רביעי 2.5.18 בשעה 07:00 בבוקר ועד לסיום האירוע:
כביש 866 – מצומת חנניה לכיוון מירון.
כביש 89 – מצומת חירם ועד מחלף אליפלט, לשני הכיוונים (דרך צומת גוש חלב).
כביש 886 – מצומת דלתון ועד כיכר עין זיתים.
כביש 8900 – מצומת יער בירייה ועד כיכר עין זיתים.
כניסה או יציאה מצפת תתאפשר דרך כביש 8900, מכיוון ראש פינה בלבד (נסיעה על כביש 89 תתאפשר רק לכוון מזרח מצומת אליפלט).

בנוסף, על ציבור משתמשי הדרך לקחת בחשבון כי בהתאם לצורך, במהלך ימי ההילולה קיימת היתכנות לחסימת צירי התנועה הבינעירוניים הבאים:

כביש 65 – מצלמון לכיוון קדרים (עפ"י צורך).
כביש 85 – מצומת ראמה לצומת עמיעד, לשני הכיוונים (עפ"י צורך).

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
משהו יודע איפה חונים המגיעים ברכב פרטי.

בתקול

משתמש פעיל
כחלק מהפקת לקחים משנים קודמות ולמען הבטחת שלומם של המשתמשים בדרכים והעולים לציונו של רבי שמעון בר יוחאי, הוחלט כי גם השנה ההגעה להילולה תותר אך ורק באמצעות תחבורה ציבורית והסעות מוסדרות. קווי התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ והמובילים לצפון ולמירון בפרט, יתוגברו באופן משמעותי במטרה לאפשר לחוגגים להגיע בנוחות ובבטחה עד למתחם עצמו.
בעלי תעודת נכה, המוגבלים בהליכה בלבד, יגיעו לחניון "פרוד" דרך צומת שבע/חנניה, או חניון "צבעון" דרך צומת חירם (כביש 89) או חניון "עין הוזים" דרך העיר צפת (כביש 8900) או דרך מחלף אליפלט (כביש 89)או דרך מחסום דלתון, שם יעלו להסעת "עזר מציון" עד לחלקת הקבר .

אח"מים בעלי אישור מוסדר מהמרכז למקומות קדושים יגיעו בתיאום מראש לצומת שש (חלפתא) שם כוח ליווי משטרתי יוביל אותם עד למקום ההילולה.לא תתאפשר הגעה למתחם ההילולה ובסמוך לו, בכלי רכב פרטיים לכל אורך השלב העיקרי של האירוע כמצוין לעיל. אין טעם לנסות להתחכם ולעקוף את המחסומים היות וכוח גדול של שוטרים ממערך התנועה יתפרסו בצירי התנועה וגם בשבילי העפר המובילים למירון.
נדגיש כי לא תתאפשר חנייה של כלי רכב פרטיים בשטחים פתוחים ובצידי הדרך. רכבים אשר יחנו באופן לא מוסדר, בניגוד להוראות, יגררו ובעליהם ישאו בעלויות הגרירה.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למישהי/ו יש נסיון עם הגעה ברכב פרטי לצפת או לחניון אחר ( איפה יש?!) ולקיחת שאטל או אוטובוס נוסף?
בעבר יכלו להגיע עם רכב עד פרוד ומשם לקחת שאטלים. זה היה סידור פצצה. תוך 2.5 מירושלים היינו במירון.
בשנים האחרונות שינו את הסדרי התנועה, אולי מישהו יוכל להחכימיני?

בתקול

משתמש פעיל
כניסה או יציאה מצפת תתאפשר דרך כביש 8900, מכיוון ראש פינה בלבד (נסיעה על כביש 89 תתאפשר רק לכוון מזרח מצומת אליפלט). בנוסף, על ציבור משתמשי הדרך לקחת בחשבון כי בהתאם לצורך, במהלך ימי ההילולה קיימת היתכנות לחסימת צירי התנועה הבינעירוניים הבאים:

כביש 65 – מצלמון לכיוון קדרים (עפ”י צורך).

כביש 85 – מצומת ראמה לצומת עמיעד, לשני הכיוונים (עפ”י צורך).

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בצפת פירסמו משום מה שהכניסה לעיר רק לבעלי ת.ז. בה מצויין שגרים בעיר.
אם כן, זו בעיה גם להגיע לצפת עם רכב פרטי

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ת'כלס איפה הכי קרוב אפשר לחנות?

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בצפת פירסמו משום מה שהכניסה לעיר רק לבעלי ת.ז. בה מצויין שגרים בעיר.
אם כן, זו בעיה גם להגיע לצפת עם רכב פרטי
אם כן, מה עושים אלה ששוכרים דירות בצפת לכבוד ל"ג בעומר?!

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מפרסום היום של עיריית צפת, אני לא רואה שצריך ת. ז. של צפתי..

הכניסה אבל רק מכיוון ראש פינה

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

avi media

משתמש מקצוען
מנסיון שלי
בד"כ אני מגיע עם רכב פרטי מאזור המרכז, נוסע את כביש החוף, ולא פונה מזרחה בזכרון
אלא ממשיך עוד לכיוון נהרייה, כך הייתי מספיק גם לקבל ברכה לילדים מרבי דוד וממשיך משם מירונה, ואז אני מגיע לחנין הצפוני למירון, הוא ענק ותמיד יש בו מקום.
הדרך ארוכה יותר בקילומטר אבל קצרה מאד בזמן כי עוקפת המון פקקים.
כך שאני הולך וחוזר מהר וכולם מתפלאים איך יתכן שהם לא זזו בפקק ואני נסעתי על 110..
מנסיוני זה נכון בעיקר בשעות הצהריים מ 12:00 ואילך, לא בדקתי דרך זו בלילה.
מקווה שבגילוי ה"סוד" הזה כאן לא אגרום להעביר את הפקק לדרך הזו..
סעו לשלום ושהתפילות יתקבלו ברצון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה