סדנת אמנות בפרוג

סדנת אמנות בת כמה מפגשים בבית פרוג...

• נשמע מעולה! אם מסתדר לי טכנית, אני באה!

• רק קורס מקיף, אחרת לא שווה

• תלוי בתחום

• תלוי במעבירת הסדנה

• תלוי במחיר

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

שיר ה

משתמש פעיל
אישית, לא אלך לכל סדנה.
מעניין אותי ללכת למשהו מוצלח בלבד ובתחום שמדבר אלי בלבד.
מדברים אלי הרבה תחומים ולכן כתבתי שאלה כללית, אבל לא אהיה מעוניינת להירשם לבלתי ידוע.

בציבור הכללי יש מקומות שמארחים סדנאות יצירה משתנות, אפשר לעקוב אחרי הפרסומים ולהירשם למה שמעניין בידיעה ברורה מה הולכים ליצור, כמה מפגשים וכמה כסף.
לדוגמא, יש את המקום הזה- https://madebyhand.co.il/product-category/workshops/ הייתי פעם בחנות היצירה שלהם וזה היה נראה ממש מגרה... הם בדיוק הכינו את המקום לסדנת שרפרפי בטון, ועשו שם כמה פעמים סדנאות שפרצמיג שנראה ממש חמוד.
בקיצור... כזה מקום בחרדי ובירושלים.
חשבתי שאמן עושים דבר כזה, הרי כבר יש להם תנאים ויש להם מרצים. אבל הם לא בקטע של סדנאות קצרות. ה'חובבים' שלהם הוא חמישה חודשים ובשבילי זה לא שייך להתחייב, ומתארת לעצמי שאני לא היחידה.
הייתי פשוט שמחה אם פרוג היו יכולים לפתוח איזה חדר יצירה שיהיה מקום לבוא ולעשות כיף (ובלגן, כמובן) וזה נראה לי כסף לא רע

אני איתך.
ואשמח מאוד להצטרף אם יהיה תחום שמעניין אותי

תעדכני :)

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נראה לי שיש פה יותר מורות מתלמידות;)

אציע גם אני את מרכולתי, מוכנה להעביר סדנאות של תמונות שמן מפוסלות בקל קר בסגנון הזה https://www.prog.co.il/threads/אפשר-לשתף-בתמונת-השמן-שלי.311860/
עם התמחות מיוחדת בקישוטי סוכה:)
אני רוצה!!!
אבל עדיף לי שתעשי בקוממיות מאשר בירושלים............

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בעד סדנא אבל מקצועית. לא חובבנות . ומתחום שאני לא מכירה כמו קרמיקה. או תחום ספציפי בתפירה. בקיצור כל דבר התמחותי ומקצועי מעניין אותי.
בלי קשר אני מוכנה להעביר סדנאות בנושאים שידועים לי. (אם זה ישתלם לי בפרוג ...:)
אה-ורק בני ברק!

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אישית, לא אלך לכל סדנה.
מעניין אותי ללכת למשהו מוצלח בלבד ובתחום שמדבר אלי בלבד.
מדברים אלי הרבה תחומים ולכן כתבתי שאלה כללית, אבל לא אהיה מעוניינת להירשם לבלתי ידוע.

בציבור הכללי יש מקומות שמארחים סדנאות יצירה משתנות, אפשר לעקוב אחרי הפרסומים ולהירשם למה שמעניין בידיעה ברורה מה הולכים ליצור, כמה מפגשים וכמה כסף.
לדוגמא, יש את המקום הזה- https://madebyhand.co.il/product-category/workshops/ הייתי פעם בחנות היצירה שלהם וזה היה נראה ממש מגרה... הם בדיוק הכינו את המקום לסדנת שרפרפי בטון, ועשו שם כמה פעמים סדנאות שפרצמיג שנראה ממש חמוד.
בקיצור... כזה מקום בחרדי ובירושלים.
חשבתי שאמן עושים דבר כזה, הרי כבר יש להם תנאים ויש להם מרצים. אבל הם לא בקטע של סדנאות קצרות. ה'חובבים' שלהם הוא חמישה חודשים ובשבילי זה לא שייך להתחייב, ומתארת לעצמי שאני לא היחידה.
הייתי פשוט שמחה אם פרוג היו יכולים לפתוח איזה חדר יצירה שיהיה מקום לבוא ולעשות כיף (ובלגן, כמובן) וזה נראה לי כסף לא רע

אפשר לשאול את המקלט לאומנות.
לדעתי הם ישמחו לתת את זה. אני מכירה שם, אני יכולה לשאול אם זה מעניין אתכם.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לשאול את המקלט לאומנות.
לדעתי הם ישמחו לתת את זה. אני מכירה שם, אני יכולה לשאול אם זה מעניין אתכם.
אני לא מכירה את המקום. חשבתי שהם רק מציגים אמנות.
אם רלוונטי להם, מצוין.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה אבל לא בבני ברק

Art from the heart

משתמש פעיל
אני מחפשת ללמוד בסגנון הזה:

יש לי סרטון הדרכה... אבל אין לי תמונה לעבוד עליה
20150611_2015_06_14_a_2.jpg
7756278445ce927100de650b145d2be9.jpg

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מכירה את המקום. חשבתי שהם רק מציגים אמנות.
אם רלוונטי להם, מצוין.
יש להם כל מיני מיזמים לקידום אמנים ואמנות.
הנקודה היחידה היא שלא בטוח שמבחינה דתית זה מתאים לכל משתתפות הפורום.
הצגתי שם פעם בתערוכה ואח"כ הצטערתי.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה