סדנאות אומנות לבנות ו-ח' במחיר מינימלי

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אשמח לעזרתכן.
אני צריכה להעביר כמה סדנאות אומנות לבנות בכיתות ו-ח' והתקציב שיש לי הוא בערך 7 ש"ח לבת.
תנו לי רעיונות בבקשה מה אפשר ליצור.
אפשרי סדנא לפעם אחת ואפשרי משהו מתמשך לכמה מפגשים.
הכל יתקבל בברכה.
תודה!

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
קווילינג
ובעצם כל אומנות מנייר....
כולל עיסת נייר (שזה לדעתי מדהים, ומתאים לכמה מפגשים)
עיצוב בבלונים (מכשירי אנילציה לניפוח אפשר להלוות מגמ"ח)
אומנות ממוחזרת
אולי גם בטון? אין לי ניסיון, אבל זה חומר זול.

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
חשבתי שגם סבונים חומר הגלם עצמו הוא זול... (אני יודעת על שימוש בסבונים פשוטים רגילים) הבעיה היא התבניות.
אבל אולי אפשר לעשות פיסול חופשי בסבון? הבנות שלי עשו מובייל כדורים, ויצא מקסים.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חשבתי שגם סבונים חומר הגלם עצמו הוא זול... (אני יודעת על שימוש בסבונים פשוטים רגילים) הבעיה היא התבניות.
אבל אולי אפשר לעשות פיסול חופשי בסבון? הבנות שלי עשו מובייל כדורים, ויצא מקסים.
אפשר במנג'ט מתכת.
יוצא מצוין

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
gbu
מכירה הדרכות לזה?
ענו לך אחרות
אבל זה באמת מאוד קל וכיפי

אגב אפשר גם סדנת נרות

ממיסים נר נשמה רגיל, מוסיפים לו צבע פסטל עבה. הצב נמס וצובע את השעווה ואז יוצקים לתוך מנגג'ט מתכת [יש מתכתי ממש, אבל חד פעמי]
נועצים פתילה וממתינים להתקשות

אם תרצו הדרכה יותר ברורה, אתן לך בשמחה, על כל השלבים

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
gbu

ענו לך אחרות

אגב אפשר גם סדנת נרות

ממיסים נר נשמה רגיל, מוסיפים לו צבע פסטל עבה. הצב נמס וצובע את השעווה ואז יוצקים לתוך מנגג'ט מתכת [יש מתכתי ממש, אבל חד פעמי]

לא רוצה להטריח אותך מידי אם יש לך משהו מוכן אשמח לראות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר להמיס שבבי סבון (בתוספת צבע וריח) ולמזוג לצלחות ח"פ חלקות, לחכות טיפה ואז לחרוץ פסים לאורך עם שיפוד. לגלגל כל פס לשבלול, לחורר ולתלות בתוספת חרוזים.

להכין מחזיק לעטים בצורת נעל:
לוקחים גרב (אפשר לפנק בגרב חדשה, לא חייבים משומשת) ממלאים את כף הרגל בנייר מכווץ, ומעמידים כוס פלסטיק ריקה בחלק שמתלבש על השוק (בסופו של דבר העטים ייכנסו בכוס הזו). את כל הסיפור הזה טובלים בעיסת גבס שמכינים בדלי ספונזה. טובלים כמה פעמים ומניחים לייבוש. לוקח זמן עד שקולטים את הסמיכות הרצויה, ואיך להעמיד... במפגש הבא צובעים.

חריזה בחרוזי ונציה- קונים שקית ענקית ב20 ש"ח, ומלמדים חריזה מענינת לצמיד/מחזיק פלאפון.

נר- מוזגים שעווה מומסת לצלחת (דומה למובייל סבונים הנ"ל), מחכים טיפה ואז חותכים למשולשים/ריבועים/קורצים בחותכנים, ומחוררים כל אחד עם שיפוד. משחילים על פתילה ויש נר דקורטיבי. אפשר לשחק עם הצבעים.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
gbu

ענו לך אחרות

אגב אפשר גם סדנת נרות

ואפשר גם להמיס גירי שעווה,
על פלטה, ולתת להן נרות אצבע בעובי נגיד של אצבע, ואז טובלים בצבע, מחכים שייבש, טובלים שו ויוצא ממש יפה, אפשר לעשות אלכסונים וכו. אין לי הדרכה מצולמת

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
אפשר להמיס שבבי סבון (בתוספת צבע וריח) ולמזוג לצלחות ח"פ חלקות, לחכות טיפה ואז לחרוץ פסים לאורך עם שיפוד. לגלגל כל פס לשבלול, לחורר ולתלות בתוספת חרוזים.

להכין מחזיק לעטים בצורת נעל:
לוקחים גרב (אפשר לפנק בגרב חדשה, לא חייבים משומשת) ממלאים את כף הרגל בנייר מכווץ, ומעמידים כוס פלסטיק ריקה בחלק שמתלבש על השוק (בסופו של דבר העטים ייכנסו בכוס הזו). את כל הסיפור הזה טובלים בעיסת גבס שמכינים בדלי ספונזה. טובלים כמה פעמים ומניחים לייבוש. לוקח זמן עד שקולטים את הסמיכות הרצויה, ואיך להעמיד... במפגש הבא צובעים.

חריזה בחרוזי ונציה- קונים שקית ענקית ב20 ש"ח, ומלמדים חריזה מענינת לצמיד/מחזיק פלאפון.

נר- מוזגים שעווה מומסת לצלחת (דומה למובייל סבונים הנ"ל), מחכים טיפה ואז חותכים למשולשים/ריבועים/קורצים בחותכנים, ומחוררים כל אחד עם שיפוד. משחילים על פתילה ויש נר דקורטיבי. אפשר לשחק עם הצבעים.
מה זה חרוזי ונציה?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
איך ממיסים ואיך זה מסתדר בקבוצה. נותנים לכל אחת להמיס או שהמדריכה ואז היא שופכת לכל אחת?
מרגיש לי קצת עבודה אישית לכל אחת ואז מה עשינו. תעשי לי סדר בדברים... תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה